מקומות ותחומי עבודה בארה”ב

ארץ האפשריות, העולם הגדול, החיים הטובים, להרוויח בענק. זוהי ארה"ב, הארץ אליה עינינו נשואות בהערצה, התרבות אותה אנו מנסים לחקות, המקום אליו אנחנו שואפים להגיע. בימינו החלום קרוב מתמיד, היום אפשר לטייל בארה"ב, לחיות בה ולמצוא עבודה בארה"ב שתעזור לכם להתקרב אל החלום, הרבה צעירים אחרי צבא, סטודנטים וסתם כאלה שמעוניינים לפתוח לעצמם דלתות כבר עלו על הנוסחה, הגיעו לארה"ב, מצאו עבודה בארה"ב והם בדרך הנכונה.

גם אתם רוצים לחיות, לעבוד בארה"ב ולהרוויח בגדול? נהדר, כל מה שאתם צריכים לעשות עכשיו זה להחליט במה לעבוד ואיפה.

כמו שאמרנו בארה"ב כל האפשריות פתוחות לפניכם, אתם תוכלו להחליט אם לעבוד בעגלות, מובינג, פורץ מנעולים או לטפל בילדים בקהילה היהודית המפותחת שנמצאת בארה"ב. לכל עבודה באחד מהתחומים בהם תבחרו צריך לקחת בחשבון את הפלוסים והמינוסים שלה.עבודה בארה"ב

עבודה בעגלות בארה"ב - תחום המכירות זהו התחום המפותח ביותר לעבודה בארה"ב והתחום בו תוכלו להרוויח הכי הרבה כסף. העגלות בארה"ב הן יותר כמו חניות פתוחות ומעוצבות באמצע הקניון, בו אתם מאתרים לקוחות ומוכרים להם מגוון מוצרים, צעצועים, קוסמטיקה ומה לא... העבודה היא אומנם מתגמלת מאד אך דורשת עמידות נפשית ופיזית, אם אתם חושבים שתחום המכירות זורם בעורקכם זוהי העבודה בשבילכם.

מובינג - הובלת תכולת דירה ממקום למקום דורשת כוח פיסי וסיבולת. מובינג מאפשר לכם לעבוד בעבודה אשר מאפשרת יותר חופש ועצמאות. לנסוע בכבישים הפתוחים ולהיות הבוס של עצמכם. מבחינה כלכלית, השכר הוא מתגמל ומאפשר מחייה. מתחילים תמיד בתור הלפר שהוא איש צוות שעושה את הסחיבות ומרוויח שכר + טיפים ואפשר להתקדם להיות פורמן שהוא זה שסוגר את העסקאות, מנהל את הכסף, נוהג במשאית וגם מרוויח יותר כסף.

פריצת מנעולים - גם עבודה בתחום פריצת המנעולים מאפשרת לכם עבודה בסגנון חופשי יותר, שעות העבודה תלויות בכם ובאנשים הננעלים מחוץ לביתם . מעבר לכך שהשכר מתגמל אין כמו התחושה בה נתתם מעצמכם ועזרתם לאדם במצוקה.

אופר - טיפול בילדי הקהילה בארה"ב ומחייה בבית המשפחה מורידה את הוצאות המחיה ומאפשר לכם לחסוך את כספכם. העבודה כוללת השקמה, פיזור הילדים למסגרות, עבודות בית קלות, איסוף הילדים ומציאת תעסוקה מעשירה לשעות אחה"צ . עבודה שכזו מאפשרת לכם להרגיש את המנטליות האמריקאית ולהרוויח ללא הוצאות מחייה. מה שצריך לקחת בחשבון, זה את החיבור למשפחה והילדים , מה שיכול להפוך את השהייה ואת העבודה בשבילכם לסיוט או להנאה מטורפת.עבודה בדוכני מזון בחו"ל

לאחר שהחלטתם במה אתם הולכים לעבוד, כל מה שנותר לכם לעשות עכשיו זה להחליט איפה.

ארה"ב זהו מקום בו קיימות מספר מדינות רב, שכל אחת שונה מהשנייה וכל אחת מאפשרת לכם חוויה מדהימה שתישאר אתכם לנצח. שוב כמו בבחירת העבודה גם בבחירת המיקום יש לשים דגש רב על החיבור למקום לאנשים ולמנטליות.

עבודה בניו יורק - תוכלו לבחור לעבוד בניו יורק ולטעום את הטעם של המטרופולין הגדול בעולם, לחיות את חיי העיר הגדולה ואת האורבניות.

עבודה בפלורידה - תוכלו לבחור לעבוד בפלורידה ליהנות מהשמש, ממזג האוויר הקיצי והתרבות הלטינית השמחה. אפשר לעבוד בערים גדולות כמו מיאמי עצמה, פורט לודרדייל, אורלנדו או טמפה ואפשר גם באיי הקיי וסט.

עבודה במיאמי - ליהנות מערי הנופש המושכות אליהם מיליוני תיירים, שלא יהססו להפקיד את כספם בידיכם. ובערב לאחר שעות העבודה תוכלו לקבל את ההרגשה הביתית בזכות הקהילה היהודית המשמעותית שנמצאת במיאמי.

עבודה באורלנדו - ליהנות מאטרקציות מגוונות שיגרמו לכם לצבור חוויות לכל החיים שלעולם לא תשכחו.

עבודה בקליפורניה - תוכלו לבחור לעבוד באחת המדינות השוקקות חיים וליהנות מחיים של כיף, חוויות ואטרקציות ויחד עם זה להרוויח הרבה מאד כסף.

עבודה בטקסס - תוכלו להתחבר לתרבות הקאבויס  ולרגע להרגיש את החיים במערב הפרוע. בנוסף לחיבור לטבע תוכלו להרוויח כסף רב באחת משלושת הערים הכלכליות ביותר בארה"ב.

עבודה בלאס ווגאס - "מה שקורה בווגאס, נשאר בווגאס". עיר שוקקת חיים עמוסת אטרקציות ופעילות, תוכלו לצפות במופעים מפורסמים, להתפעל מבתי המלון המרהיבים ולהרוויח הרבה כסף מאנשים שרק מחפשים איך להוציא אותו.

יש עוד הרבה מדינות וערים ברחבי ארה"ב שרק מחכים לכם שתגיעו ותתחילו לעבוד ולהרוויח כסף,

כל מה שלכם נותר זה להוציא ויזה, לקנות כרטיס ולהתחיל את המסע שלכם בעבודה בארה"ב.

Comments are closed.