החיים והעבודה בארה”ב – סיפור אישי

 

בגיל 21 החלטתי שאני לא מוצאת את עצמי בארץ ושקלתי לנסוע לעבוד בחו"ל, ישר חשבתי על עבודה בארה"ב, בלי להסס , מאחר וזה המקום שהכי מעניין אותי בעולם כרגע וגם לפי הסיפורים ששומעים בעבודות בארה"ב עושים את הסכומי כסף הכי טובים.

עבודה בארה"ב -  איך מתחילים?

החלטתי לחפש עבודות בארה"ב . נרשמתי לאתרים של חברות לעבודות בארה"ב ואחרי כמה פגישות מוצלחות וגם כמה לא מוצלחות, מצאתי את הבחורה שגרמה לי להרגיש ביטחון וחשבתי שזה יהיה בסדר לטוס דרכה ואכן לא התאכזבתי. החלטנו שאני טסה לעבודה בארה"ב, לחברה בשם bella mineral שמוכרת איפור מינרלי. לפי מה ששמעתי, וגם ראיתי כשהגעתי, בעבודות בארה"ב מוכרים המון מוצרי ים המלח, איפור ומיישרי שיער. אלו המוצרים העיקריים שנמכרים בעבודות בארה"ב ובכלל בעולם, מאחר והם מוצרי בסיס שנמכרים לאורך כל השנה ויש להם ביקוש מטורף.

עבודה בארה"ב - תהליך

התחלתי את מסע העבודה בארה"ב שלי מהרגע שירדתי מהמטוס, אספו אותי מהשדה והיו מאוד נחמדים אליי,לקחו אותי אל הדירה בוושינגטון ויום אחרי יצאתי לשופינג מטורף. אחרי יומיים עליתי על העגלה לראשונה בחיי. עבודות בארה"ב…פתאום זה נראה כל כך מלחיץ, לעמוד על עגלה בעבודות בארה"ב, היה לי לא נעים עם זה והרגשתי שאני מטרידה אנשים, היה לי מאוד קשה לעבוד בעבודות בארה"ב ולהרוויח בחודש הראשון. אבל אל תדאגו , התרגלתי.
ראיתי את החבר'ה שעבדו איתי בעבודה בארה"ב וראיתי את ההבדל במשכורות שלנו, למרות שאני רק חודש ראשון בהתנסות שלי בעבודה בעגלות בארה"ב והם הרבה יותר,זה היה ברור שאקבל פחות, אבל המשכורות שלהם עשו לי חשק. יום אחרי כבר עליתי על העגלה בקטע אחר לגמרי, את המצפון השארתי בבית ואמרתי לעצמי,הדר,היום אנחנו נדפוק את המכירה של החיים וכך היה. תקופת העבודות בארה"ב בשיאה ואני מרוויחה סכומים יפים מאוד, אני כבר לא מרגישה שאני מטרידה את הלקוחות אלא עוזרת להן לקבל מוצרים טובים הרבה יותר ממה שהן משתמשות היום ועוזרת להן להעלות את רמת איכות המוצרים בצורה משמעותית. בעבודות בארה"ב ובכלל בעבודות בעולם,אם לא תאמינו במוצר שתמכרו סביר להניח שיהיה לכם קשה יותר מאחרים ותעשו סכומים פחות יפים בעבודה בעגלות בארה"ב.
האמנתי במוצר ב100% והתחלתי להשתמש במוצרים בעצמי כך שיכולות המכירה שלי בעבודות עלו פלאים!

עבודה בארה"ב - לסיכום..

בכל מגוון העבודות בארה"ב תתקלו ברגעים קשים לעתים…רגעים בהם תתגעגעו הביתה ותרצו רק חיבוק מההורים. אני יודעת שבמהלך העבודה בארה"ב, בשבילי ככה זה היה.
אני חגגתי את יום הולדתי ה-22 בארה"ב ואני יכולה להגיד בשיא הכנות שהיום הזה התחיל שחור. החבר'ה כולם עבדו ואני קיבלתי יום חופש והייתי לבד בבית, הרגשתי הכי לבד בעולם. העבודה בארה"ב לא עניינה אותי באותו רגע, ולא הכסף.
כל מה שחשבתי עליו היה המשפחה והעובדה שאת יום ההולדת שלי אני חוגגת לבד בעבודה בארה"ב. ישבתי ובכיתי כל היום…עד שהחבר'ה חזרו מהעבודה! ככה זה בעבודות בארה"ב ובכל מקום אחר,משפחה אחת גדולה.
החברים הביאו איתם מלא בלונים ועוגה, שרו לי ועשו לי הכי שמח בעולם. באותו הרגע הדמעות התייבשו והכל היה סבבה (ככה זה נשים, מצבי רוח קיצוניים מידי) העבודה בארה"ב חזרה להיות אחלה והכל היה מעולה.
החברים הכריחו אותי להתלבש יפה ויצאנו לחגוג כמו שצריך ולראות מה באמת חווית העבודות בארה"ב יכולה לתת לנו…
המועדונים והפאבים בארה"ב זה ליגה אחרת ממה שאתם מכירים חבר'ה … אין דברים כאלו בארץ! כל מועדון 3 4 5 קומות וכל קומה מוזיקה שונה ואנשים מטריפים העבודות בארה"ב הן הכי שוות בדיוק בגלל הדברים האלו! המגוון…יש כל כך הרבה סוגים של אנשים בארה"ב ואפילו באותה מסיבה פגשנו עוד כמה ישראלים שטסו לעבודות בארה"ב, גם נשארנו איתם בקשר והתחלנו לעשות קידוש בשישי יחד…שוב,עבודות בארה"ב ובכלל עבודות בחו"ל גורמות לך שכל ישראלי שתפגשו בדרך הוא אח ולא פחות!
היום,כמעט שלוש שנים אחרי אני כותבת לכם את החוויות שלי מהעבודה בארה"ב, עדיין כאן ועדיין ממשיכה לחוות…ממשיכה להרוויח כסף בעבודה בארה"ב ולא נחה לרגע. יש לי מספיק בשביל מה שרציתי ויותר…היום אני כבר מנהלת אזור ומרוויחה הרבה יותר בעבודה בארה"ב וחיה את החיים הטובים!
ממליצה לכם בחום להצטרף אליי לחויות העבודות בארה"ב ומבטיחה לכם שלא תתחרטו.
הכל כל כך גדול פה והעבודות בארה"ב לא נגמרות, יש אלפי אופציות. מה שאומר שגם אם לא יילך לכם במקום אחד אל תפחדו כי לא חסרים פה ישראלים ואין סוף למבחר
סעו לעבודות בארה"ב ותהנווווווווווו!!!

Comments are closed.