לימוד השפה האנגלית לעבודה בארה”ב

 

כיום, בעידן בו מקיימים קשרים עסקיים כמעט בכל מקום בעולם, אנשי עסקים מבלים ימים רבים בחודש בפגישות עסקים בחו"ל עם אנשי עסקים דוברי שפה זרה. מכיוון שאנגלית נחשבת כשפה בינלאומית, כזו שכמעט כל אחד דובר אותה, גם אם איננה שפת אם, חשוב לשלוט בשפה היטב כדי לנהל קשרים עסקיים בצורה הטובה ביותר. לימודי אנגלית לאנשי עסקים, מאפשרים לכל המעוניין בכך, להתמחות באנגלית עסקית, כזו שתעזור בהתמודדויות השונות, בהן נתקל איש עסקים, בשעת שיחה, במסגרת פגישות עסקיות שונות ובעבודה בארה"ב .

עבודה בארה"ב - אנגלית עסקית 

כמעט כל אחד מאיתנו למד אנגלית בבית הספר היסודי והתיכון  ואח"כ למבחן הפסיכומטרי באנגלית, ברמה כזו המאפשרת להתמודד עם דוברי השפה האחרים בצורה בסיסית בדרך כלל. יש אחרים שהמשיכו עם לימודי אנגלית גם במסגרות אקדמיות או אחרות, אך רובנו הסתפקנו ברכישת השפה במסגרת הבית ספרית. לימודי אנגלית, המתאימים במיוחד לאנשי עסקים, שונים במהותם מהאנגלית אותה רכשנו במסגרת לימודי האנגלית בבית הספר. לימודי אנגלית עסקית, מיועדים לאנשי עסקים, המעוניינים ובעיקר נאלצים להתמודד עם השפה במהלך עבודתם במסגרת פגישות עסקיות בחו"ל. פגישות עסקים בחו"ל דורשות התמודדויות, השונות באופן ניכר מאלו שחווה אנשי העסקים בעת מפגש עם איש עסקים אחר בארץ. לימודי אנגלית לאנשי עסקים, מאפשרים ללמוד את דרכי ניהול המשא ומתן בשפה האנגלית, ללמוד מונחים עסקיים מקצועיים ולנהל משימות שונות בשפה האנגלית. לימודי אנגלית מקצועיים מקנים כלים חשובים בהתמודדויות אלו, כלים מעשיים וכן דרכים להתנהלות נכונה בעזרת השפה. איש עסקים בחו"ל נדרש להפגין בפני עמיתיו האחרים, יכולות אחרות, שלא כמו מטייל צעיר, על איש העסקים להפגין ידע בתחום, עליו להצליח להעביר את המידע המקצועי בשפה אחרת, שאיננה עברית, ובעיקר – ליצור את הרושם הטוב ביותר. לימודי אנגלית עסקית מתמקדים בנקודות אלו, ומאפשרים שיפור ולמידה משמעותיים.

עבודה בארה"ב - מה תוכלו לשפר במסגרת לימודי האנגלית?

לימודי אנגלית לאנשי עסקים או לבוגרי מנהל עסקים, יאפשרו לכל תלמיד ותלמיד, לשפר את מיומנות שפת האנגלית שרכש עד כה: החל מהדיבור עצמו, איך להתנהל מול אנשי עסקים אחרים בקריאה וכתיבה ועד רכישת יכולות בסיסיות שוודאי יודע אותן מעצם תפקידו, אך העברתן בשפה אחרת מאלצת להעבירן באופן מעט שונה. במסגרת לימודי אנגלית אלה וכבר בשלב הראשוני, ביטחונו האישי/העצמי של הלומד משתפר. ביטחון עצמי הוא מימד חשוב בעת פגישה עסקית. איש עסקים בטוח ושלו, המגיע לפגישה עם עמית אחר במקום חדש, שאיננו מוכר, דווקא בזמן זה, חשוב שיפגין ביטחון עצמי. לימודי אנגלית כבר בשלב מוקדם, יאפשרו לו לחוות זאת ולהתמודד בצורה הטובה ביותר עם כל הצפוי להתרחש.

עבודה בארה"ב - היכן ניתן ללמוד אנגלית עסקית?

ישנם בתי ספר רבים המציעים לימודי אנגלית במיוחד לאנשי עסקים. חשוב לבחור קורסים, המתאימים במיוחד לארגון ממנו הגעתם ולתחום העיסוק שלכם. קורסים, שיכשירו אתכם בצורה הטובה ביותר למשימה העומדת מולכם. לימודי אנגלית במקום מקצועי עם צוות מדריכים מוכשר וטוב, יאפשרו לכם לקבל את הכלים הטובים ביותר לקראת נסיעת העסקים הבאה שלכם ולשפר את יכולותיכם. חשוב לבחור סביבת לימודים נוחה ומתאימה, וכמובן – תכנית לימודים, שתעזור לכם לצלוח את פגישת העסקים הקרובה שלכם.

Comments are closed.