בחירת חברה לעבודה בארה”ב

בחרו עבודה בארה"ב אך ורק דרך חברת השמה. חברת השמה נמצאת שם עבורכם לאורך כל הדרך וברגע שיש בעיה כלשהי חברת ההשמה תוכל לעזור לכם ולהיות הגב שלכם אל מול החברות בהם תעבדו בפועל.
הימנעו מפגישות עם מעסיקים פוטנציאלים לעבודה בארה"ב בבתי קפה, זה מעיד על חוסר יציבות ומקצועיות. תמיד תדרשו להיפגש במשרד מסודר ולא במקום ארעי. אל תתעצלו, תגיעו לפגישות ותבדקו את האופציות. לא טסים לעבוד בצד השני של העולם מבלי לבדוק את מרבית האלטרנטיבות העומדות מולכם. לפגוש את המעסיקים או הנציגים פנים מול פנים יכול לעזור לכם מאד בבחירת החברה המתאימה לכם.
תהיו קשובים בפגישה ותשאלו שאלות, עדיף להגיע לפגישות מוכנים עם מספר שאלות מראש. נסו להבין את כל התמונה ולא רק את הצדדים היפים שנוחים לכם.
כאשר אתם לקראת בחירת חברה לעבודה בארה"ב בקשו לדבר עם ממליצים, בסוף הפגישה תדרשו מהנציגים פייסבוקים, אימיילים וטלפונים של עובדים שנמצאים כרגע בחברה או של כאלה שעבדו כבר בעבר.
בדקו מה הוותק של החברה אליה תטוסו לעבודה בארה"ב וגם של חברת ההשמה אליה הגעתם לפגישה. הניסיון והוותק מעידים המון בעיקר בתחום הזה שבו רק החזקים שורדים!!
תגיעו לפגישות בראש פתוח, כדאי ללמוד ולהעשיר את הידע שלכם, יחד עם זאת אל תהיו תמימים ותאמינו לכל דבר שאומרים לכם, בקשו לראות נתונים, תמונות ומכתבי המלצה. תסתובבו קצת במשרדים של החברה, תכירו את הלך הרוח של המקום, ברוב המקרים האנרגיות הללו הם אלה שיקבעו עם החברה הזו מתאימה לכם או שלא!

Comments are closed.