ביטוח נסיעות לחו”ל

מרבית האנשים לא מבינים כמה ביטוח לנסיעות לחו"ל הוא חשוב. רובנו חושבים שהכל יהיה בסדר ומה הסיכויים שנצטרך את הביטוח נסיעות לחו"ל ולמה בכלל לבזבז את הכסף על משהו שאולי בכלל לא יקרה. ובכן כל אדם שכבר יצא לעבודה בארה"ב לתקופה קצרה או ארוכה וקיבל אפילו את הצינון הקטן ביותר מבין כמה חשוב ביטוח נסיעות לחו"ל. כאשר אנו נמצאים בארץ אחרת אין לנו ביטוח בריאות ובמידה ונהיה חולים או נפצע ונחליט ללכת לעזרה רפואית או מקצועית נאלץ לשלם את מלוא הסכום למרפאה או לבית החולים. סכומים שיכולים להגיע לאלפי דולרים מה שאומר שבאנו ליהנות ולטייל וחזרנו לארץ עם חובות רק בגלל שלא רצינו לשלם דולר ליום לביטוח נסיעות לחו"ל.

ממה מורכב ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל מורכב מכמה פרמטרים כגון: מי הוא האדם שנוסע לחו"ל, מהו הרקע הבריאותי שלו, אילו תרופות הוא נוטל. מעבר לכך סוג הנסיעה גם הוא חשוב שכן טיול בעל רקע של פעילות אתגרית מחייב ביטוח נסיעות לחו"ל שונה לגמרי מטיול רגיל של בני זוג בחופשה.

איפה עושים ביטוח רפואי לחו"ל

כיום ניתן לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל אצל כמה גורמים, ראשית דרך קופות החולים השונות אשר דורשות בערך דולר ליום על ביטוח רגיל ועוד כמה דולרים ליום על ביטוח מורכב יותר, בנוסף גם דרך חברות הביטוח השונות ניתן לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל והמחירים גם הם דומים. כדאי בעבור מספר דולרים בודדים ליום לבחור בביטוח מקיף יותר המרכיב אפשרויות לניתוח בחו"ל ואפילו הטסה רפואית לארץ, אומנם ברוב המקרים הדבר אינו נחוץ, אך כאשר תזדקקו לכך זה יהיה קריטי שיהיה לכם הביטוח המלא והמפורט.

איך עובד ביטוח הנסיעות לחו"ל

ברוב המקומות כאשר עושים ביטוח נסיעות לחו"ל אם מרגישים לא טוב במדינה אחרת והולכים לרופא או נזקקים לאישור רפואי אז משלמים למרפאה או לבית החולים בארץ שבה אתם נמצאים על הטיפול. על כל טיפול מתקבל אישור אותו שולחים לחברת הביטוח בארץ, ממנה עשיתם את הביטוח הנסיעות לחו"ל ומקבלים החזר כספי על הטיפול. לאחרונה החלו לצאת ביטוחים חדשים שבהם אתם מקבלים כרטיס אשראי של חברת הביטוח דרכה עשיתם את הביטוח הרפואי לחו"ל וכאשר מרגישים לא טוב ונזקקים לטיפול רפואי משלמים בכרטיס האשראי שהביטוח סיפק לכם וככה אין צורך להגיע עם המסמכים לארץ, דבר שחוסך הרבה אי נעימות וזמן מיותר.

Comments are closed.