טיסות לעבודה בארה”ב

נוסעים לארה"ב לעבוד או לטייל, כבר הוצאתם ויזה והחלטתם לאן, עכשיו כל מה שנותר לכם לעשות זה לזמין טיסות. טיסות לארה"ב יכולות להיות משמעותיות מאד מבחינת המחיר שלהן, שעות הטיסה, השירותים אותם אתם מקבלים במטוס והשינויים בין חברת תעופה למשניה. חשוב לבחון את כל האופציות לפני שאתם מזמינים טיסה לארה"ב לשם עבודה או טיול, על מנת לאפשר לעצמכם הגעה קלה, נוחה וזריזה לארץ האפשריות, ארה"ב.

בשנים האחרונות המבחר בטיסות לארה"ב עלה וחברות תעופה שונות מציעות טיסות ישירות, טיסות עם קונקשיין, טיסות לו קוסט ועוד אופציות מגוונות. חשוב להחליט מה הדרך האופציונלית עבור כל אחד עם התחשבות במצב הכלכלי, זמן הטיול או משך העבודה בארה"ב.

הטיסות הישירות לארה"ב מתבצעות עם מספר חברות תעופה, אחת מהן כמובן היא אל על ובנוסף יש מספר חברות אמריקאיות אש מציעות טיסות ישירות לארה"ב כמו: יונייטד, אמריקן איירליינס, דלתא, יו אס איירוייס. טיסות אלה מגיעות לניו יורק, לוס אנג'לס, אטלנטה ופילדלפיה. משך הטיסה מתל אביב היא בין 11-12 שעות לאזור ניו יורק ועד 16 שעות ללוס אנג'לס.

בנוסף יש מגוון של חברות תעופה אשר מציעות טיסות לעבודה בארה"ב עם עצירת ביניים במדינות אירופה. טיסות אלה עדיפות למי שמתכנן נסיעה ארוכה למטרת עבודה בארה"ב ושיש לו זמן ארוך או בלתי מוגבל. הטיסות הללו אומנם זולות יותר אך זמן ההגעה ממושך יותר, לפעמים עצירת הביניים יכולה לקחת בין 8-12 שעות.

לקראת טיסה לארה"ב, חשוב להזמין את כרטיס הטיסה מראש. הזמנה מראש תוזיל את מחיר הכרטיס משמעותית ותאפשר לכם זמן לתכנן ולסדר את הטיסה במיוחד עם אתם נוסעים לשהות ארוכה. יש אופציה להזמין טיסה בדקה ה90 אך היא לא משתלמת והסיכון שלא תעלו על המטוס גדול במיוחד בטיסות בדקה ה90, לכן גם לספונטניים שבניכם במקרה של טיול או עבודה לארה"ב עדיף ומשתלם יותר לתכנן מראש.

כדי למצוא את הטיסה המשתלמת ביותר, אנחנו ממליצים להשתמש באתרי השוואת מחירים הנפוצים ברשת ולבדוק מה הטיסה הזולה והנוחה ביותר עבורכם.

בנוסף חשוב לבדוק את תנאי הכרטיס, האם יש לכם את האופציה לשנות , לבטל או להזיז את הכרטיס ללא עלות ואם יש עלות מהי. בנסיעות ארוכות ליעדים רחוקים , הדברים עלולים להשתנות ,חשוב שתדעו מראש כמה זה עולה לכם.

שתהיה טיסה נעימה

Comments are closed.