מופעים בעבודה בלאס ווגאס

הגעתם לעבודה בלאס ווגאס בעקבות הסיפורים, בעקבות החלומות, בעקבות הסרטים, אז חשוב שלא רק תעבדו בלאס ווגאס אלא תחוו את כל מה שהיא מציעה לכם , כי מי ידוע מתי הפעם הבאה שתגיעו ללאס ווגאס.
אחת מהחוויות המומלצות בלאס ווגאס זה ההופעות המדהימות שניתן לצפות בהן במהלך השהות שלכם בלאס ווגאס. תוכלו ולמצוא שם הופעות ברמה בינלאומית של מיטב הכוכבים בהשקעה בלתי מתפשרת.
אז אם הגעתם לעבודה בארה"ב, בלאס ווגאס אל תוותרו על צפייה באחת מההופעות המדוברות. כי כשאתם נוסעים לעבודה בחו"ל חשוב לא רק לעבוד אלא גם לחוות את העיר המדהימה שהגעתם אליה.

קרקס השמש

קרקס השמש הוא להקת קרקס מודרנית אשר מעלה מספר מופעים בכל העולם. המופעים של הקרקס מאופיינים בפירוטכניקה מדהימה, לוליינות, אקרובטיקה ואלמנטים מפתיעים. כל האלמנטים המשולבים במופע עטופים בסיפור עלילתי מעניין . בין המופעים של הקרקס תוכלו לחזות במופע מחווה למייקל ג'קסון, מופע המבוסס על שירי הביטלס, מופע המשלב מים ואפילו מופע ארוטי למבוגרים בלבד.

בלו מן גרופ

מופע מיוחד המתבצע ע"י קבוצת אנשים הלבושים בגד כחול על כל גופם ופניהם. המופע משלב, פופ, רוק ופירוטכניקה מיוחדת. המופע של הבלו מן גרופ משתנה מעת לעת ומתאים את עצמו כל פעם מחדש.

מופע המזרקות

במרכז הסטריפ תוכלו לחזות ובחינם במופע מיוחד של הדלקת התאורה של המזרקות . המופע כולל אלפי מנורות צבעוניות, מים ומוזיקה.

מופע הר הגעש

בצפון הסטריפ מתקיים עוד מופע מיוחד המדמה התפרצות של הר געש המופע כולל גם אורות, אש, מוזיקה ומים.
בנוסף, מלבד המופעים המרהיבים הללו . תוכלו ליהנות מהופעות של אומנים בסדר גודל בין לאומי כמו: סלין דיון, אלטון ג'ון, רוד סטיוארט, בריטני ספירס ועוד...
חשוב מאד לרכוש כרטיסים מראש למופעים אותם אתם רוצים לראות . המחירים למופעים נעים בין 50-100 דולר וכמובן מחירים גבוהים יותר, תלוי בסדר גודל של האומן אותו אתם מבקשים לראות .

Comments are closed.