עבודה בשיקגו

ברוכים הבאים לשיקגו העיר שבה נמצא הכסף הגדול בארה"ב!!!

קצת על שיקגו

שיקגו היא העיר הגדולה ביותר במדינת אילינוי שבארצות הברית. אילינוי גובלת בויסקנסון איווה, מיזורי, אינדיאנה וקנטאקי. עבודה בשיקגו משתלמת בעיקר בגלל היותה עיר המרכז האקדמי, התחבורתי, התעשייתי, תרבותי ומסחרי חשוב מאד ברחבי האומה. נכון לשנת 2011 חיים בעיר 3 מליון תושבים ובמטרופולין שלה חיים למעלה מ-10 מליון תושבים. בגלל אופיה ונופיה היפים של העיר ענף התיירות הינו אחד ממקורות ההכנסה הגדולות ביותר של שיקגו יחד עם עיבוד מזון, הוצאה לאור ודפוס. כמו כן נמצאים בעיר המשרדים הראשיים של התאגידים הגדולים ביותר בעולם כגון: פליבוי אקספיריאנס - המוציאה לאור של מגזין פליבוי,"בואינג”- יצרנית המטוסים, הייאט, רשת בתי המלונות הגדולה בעולם, ועוד.

למה דווקא עבודה בשיקגו?

שתי סיבות מרכזיות לכך שהעבודה בארה"ב בעיר שיקגו משתלמת ביותר:

  1. התושבים המקומיים הם עשירים, מעצם היותה של העיר מרכז כלכלי בינלאומי, אזור "הלולאה" שבעיר המכיל ריכוז ענק של גורדי שחקים, ותאגידים גלובליים, הופכים את שיקגו לים עצום של תושבים מקומיים שפשוט יש להם כסף, הרבה מאד כסף.
  2. מלבד המקומיים העשירים ענף התיירות מהווה נתח כלכלי מרכזי בעיר ומידיי שנה מבקרים בה למעלה מ-40 מליון תיירים.

אטרקציות שוות בשיקגו

בעבודה בארה"ב בעיר שיקגו אתם יכולים להיות רגועים שכל יום חופש יהיה חוויה מדהימה שלא תשכחו לעולם מלבד עשרות הפסטיבלים השנתיים, הופעות חיות, קרקסים ועוד, בשיקגו יש מסעדות איכותית, פארקים ענקיים, מתחם הנייבי פיר המפורסם, מכון לאומנות, המצפה ממגדל סירס, האקווריום המקורה הגדול בעולם ועוד עשרות מקומות ואתרים שאסור לפספס… ואם זה לא מפסיק קפצו להגיד לשלום לאופרה וינפרי, אל קפונה , האריסון פורד, הילארי קלינטון ועוד עשרות כוכבים שנולדו וחיים בעיר שיקגו.

קצת על העבודה בשיקגו

העבודה בעגלות בארה"ב בעיר שיקגו היא מאד מבוקשת בעיקר בגלל עושרם של התושבים וכמות התיירים המגיעים לבקרה. לא פשוט לחברות של ישראלים לפתוח חוזים בקניונים הנחשבים בעיר (בעיקר בדאון טאון שיקגו) בגלל עלויות השכירות של נקודות מכירה, כמעט פי 2 יותר משכירות רגילה של עגלות הממוקמות באזורים אחרים בעבודה בארה"ב. מה שאומר זה שחברה שאכן הצליחה להיכנס באופן חוקי והגון לאותם קניונים יוקרתיים בשיקגו זו בדיוק החברה אליה אתם רוצים להגיע. חברות כאלה חייבות להיות יציבות ומקצועיות שהעבודה בארה"ב בהן תהיה משתלמת עבורכם במיוחד. חשוב לציין שעבודה בחו"ל ועבודה בארה"ב בפרט, לא משנה באיזו עיר, היא עבודה לא קלה ודורשת הרבה מאד מוטיבציה, רצון ללמוד,והשקעה.

Comments are closed.