בגלל האנשים החמים וקבלת הפנים המלבבת שהם נותנים, בגלל ההרים הגבוהים, המדברים הענקיים, הנהרות הרחבים, המבצרים, בתי העשירים, מכוניות הפאר, חוות כפריות יפיפיות, מרכזי קניות עצומים, בגלל מרוצי הסוסים, הפסטיבלים העולמיים, בגלל פארקי השעשועים בגלל כל זה סעו תטיילו ותעבדו בטקסס, אני לא יודעת מה איתכם אני נסעתי בשביל לעשות ערמות של כסף!! עבודה בארה"ב - הסיפור שלי….

עבודה בטקסס - מידע כללי

לפני שנדבר על המטרה לשמה התכנסנו, כדאי להסביר איפה טקסס על הגלובוס ולמה דווקא היא המקום שבו כדאי לכם לעבוד.
טקסס היא המדינה השניה בגודלה בארצות הברית השוכנת על מפרץ מקסיקו.
מתגוררים בה כ- 24 מיליון תושבים הפרושים על פני שטח של 695 אלף קמ"ר.
אוסטין היא בירתה של טקסס, אולם יוסטון היא העיר הגדולה ביותר שלה ודאלאס היא המטרופולין הגדולה ביותר. העבודה בטקסס היא פוטנציאל כלכלי אדיר כיוון שטקסס הינה המדינה עם איכות החיים הגבוהה ביותר והיא צורכת אנרגיה יותר מכל מדינה אחרת בארה"ב, גם לאדם וגם כמדינה. כלכלת טקסס היא מהחשובות בעולם בגלל שדות הנפט האינסופיים שלה שמכילים כרבע מעתודת הנפט של כל ארה"ב ותודות להיותה מרכז תעשיית הבקר של ארה"ב. עוצמתה הכלכלית הובילה להקמתן של כמה מחברות הקמעונאות,חברות הביטוח , התקשורות והבנקים הגדולים בעולם כגוןAT&T, ספקית הטלפון המובילה בארצות הברית,בלובסטר- החברה להשכרת סרטים, ו-Men's Warehouse, חברת הביגוד לגברים הגדולה בארצות הברית, כולן מבוססות בטקסס. במדינה ממוקם הקניון השני שאי פעם נבנה בארצות הברית, ובאזור מטרופולין דאלאס, יש יותר חניות מאשר בכל אזור אחר, כל זה הופך את העבודה בטקסס בעיקר בתחום המכירות למשתלמת ביותר.

עבודה בטקסס - חברת "סיקרט קאובוי"

חברת "סיקרט קאובוי" פועלת מזה 6 שנים בטקסס. אלדד, רונן ומיכל הבעלים של החברה במקור ממושב חיטים שבצפון הגיעו לארה"ב לפני 10 שנים והתפתחו בתחום העגלות מאפס. החברה היא חברה קטנה ומטרתה להישאר כזאת, הם מאמינים כי עדיף לפתח את אנשיה למוכרים חייתיים בעמל רב והכשרה קפדנית, כמו כן בחיבוק מתמיד ויחס חם ומשפחתי מאשר להביא כמויות של עובדים שנעלמים בהמון. העבודה בארה"ב בטקסס עם חברת "סיקרט קאובוי" היא המקום שלי. באופן אישי  הנחיתה הייתה הרכה ביותר שיכולתי לבקש. לחברת עגלות בדאלאס ויוסטון בעיקר של מוצרי ים המלח של חברת סיקרט שמזה כ-15 שנה מזוהים עם הצלחה משגשגת ברחבי העולם.

עבודה בטקסס - הסיפור שלי

שמי שרון אחרי שהשתחררתי מהצבא כמו רבים וטובים לפניי ואחריי, החלטתי שזה הזמן להתנתק קצת ולטוס לחו"ל. מעולם לא הוגדרתי על ידי מכריי כבחורה אסרטיבית, עם בטחון עצמי, הייתי אומרת אפילו שאני דיי שקטה ונחבאת אל הכלים והעבודה בעגלות היתה דיי אתגר שנראה לא ממש בר ביצוע מהארץ. למרות זאת החלטתי לנסות את מזלי ואולי לצבור לי כמה מיומנויות אישיות על הדרך. על העבודה בטקסס עם חברת "סיקרט קאובוי" שמעתי דרך חברה מהתיכון. נחתתי לפני שלוש שנים ביוסטון, רונן (אחד מבעלי החברה) המתין לי בשדה והביא אותי לדירתי החדשה שדאז הייתה אמורה להיות משכני לתקופה קצרה של שלושה חודשים והפכה לביתי למשך יותר משנה. שלא תתבלבלו העבודה בטקסס קשה מאד, מתישה ברמות שלא ניתנות לתיאור ותובענית אבל מתגמלת בהתאם לכך. לא הייתי מסוגלת לשרוד באתגריה לולא האווירה המשפחתית והיחס המדהים, גם של הבעלים, של העובדים שהיו איתי על העגלה, התושבים הכל כך חמים של טקסס וכמובן הכיסים המנופחים שלהם.. בקיצור היה מגניב, חוויה שאני לא אשכח לעולם!!!

Comments are closed.