עבודה בלוס אנג’לס

 

לוס אנגל'ס הידועה בכינויה L.A בירת החוף המערבי של ארה"ב. אם בא לכם להשתכשך באבק כוכבים, להרגיש אווירה נוצצת, להריח ניחוחות של תהילה וזוהר כנראה שעבודה בארה"ב בלוס אנג'לס זה המקום בשבילכם!

עבודה בלוס אנג'לס - מידע כללי

לוס אנג'לס היא העיר השנייה בגדולה בארה"ב ממוקמת על החוף המערבי שבדרום מזרח מדינת קליפורניה. האקלים בה הינו ים תיכוני ונוח מאד במרבית ימות השנה. באל. איי מתגוררים כ-3.9 מיליון איש, ובשטחה המטרופוליני מתגוררים כ-15 מיליון איש ובתוך כל אותם מליונים חיים כמה מאות אלפי ישראלים שהביאו איתם פלאפל, חומוס והרבה תיאבון לכסף. העבודה בלוס אנג'לס היא למעשה שילוב של טעימה מהחלום האמריקאי ומימושו של החלום הישראלי. שכונות יוקרה מהעשירות בעולם כגון בברלי הילס, הוליווד, הינם ביטוי מוחשי למצבם הכלכלי האמיד של תושבי אל. איי, נוסיף לכך את הקניונים המפוארים שלה ואת העובדה שהיא בירת הקולנוע העולמית ואחוז הסלבס שגרים בה הוא הגדול בארה"ב, כל זה ועוד הופך את העבודה בארה"ב באל.איי לאטרקטיבית ביותר!עבודה בלוס אנג'לס

עבודה בלוס אנג'לס - איך זה עובד

ברחבי לוס אנג'לס כיום יש כמה עשרות חברות של ישראלים, כמעט בכל לוקיישן שנחשב למתויר וזה אחד מיתרונותיה וכמו כן מחסרונותיה של העבודה בלוס אנג'לס. מה שכן מרבית הדירות שמסופקות לעובדים הינם ברמה גבוהה מאד, תנאי המחיה הם זולים ובכל פינה תמצאו מסעדה כשרה, בית חב"ד וישראלי אחר שבא לנסות את מזלו בעיר הגדולה שיחייך אליכם בקצה הרחוב. האלטרנטיבות שהעבודה בלוס אנג'לס מציעה הן רבות ומגוונת, עגלות, מלצרות, הובלה, מנעולנות או כל דבר אחר שמכניס קצת כסף לכיס, לא משנה באיזו עבודה תבחרו כל אחת מהם תהיה מתישה וקשה מאד בהתחלה.

עבודה בלוס אנג'לס - חסרונות

אחת הסיבות בגללן רציתי לטוס לעבודה בארצות הברית היא הרצון לטעום תרבות אחרת ובאל.איי מצאתי את עצמי מתערבבת בתוך ים של ישראלים בדיוק כמו אם היית נוסעת באוגוסט החם לאילת. זה נכון שמצבה הכלכלי של העיר ברוב מחוזותיה הוא מעולה אבל בגלל כמויות הישראלים בלוס אנג'לס אנחנו מתמזגים באופן כמעט עיוור בתוך נופיה ומאבדים את הייחודיות שלנו. העבודה בחוף המערבי לישראלים  התחילה לפני כ-15 שנה מה שהופך אותנו , את המוצרים שלנו, המנטליות שלנו והגרידיות שלנו למזוהה בכל פינה, לא מרגשת, נדושה ולעתים אף נמאסת. נכון לימינו אך ורק אנשים שהם סיילזמנים חייתיים באופיים, בעלי ניסיון של כמה עונות בעגלות באזורים אחרים בעולם, מוכרים בעלי מיומנות ומקצועיות רבה יכולים לעשות ערמות של כסף בעבודה בלוס אנג'לס, אבל העיר הזאת היא קצת פחות ידידותית לצעירי עגלות שטרם טעמו את תובעניות של העבודה וקשייה, הם יבלעו בתוך הראוותנות, הפלצנות ואותו חלום האמריקאי יהפוך לסיוט אחד ישראלי…קחו זאת בחשבון.

עבודה בלוס אנג'לס - הרבה יותר מרק עבודה

למרות הקושי הקיים בניסיון להתמזג בשוק העבודה בלוס אנג'לס השילוב של הפרנסה יחד עם אלף ואחת אטרקציות אחרות שהעיר הזו מציעה פשוט כיף אחד גדול. עבדתי בלוס אנג'לס חצי שנה וכל יום חופש היה הרפתקה בשבילי, הוליווד, בוורלי הילס, דיסנילנד, יוניברסל סטודיו, מאליבו, סנטה מוניקה, וניס ביץ', פארקי שעשועים מהגדולים בעולם, חיי לילה מטורפים, מסיבות עד אור הבוקר, אנשים מגוונים, דאון טאון ענקי כל אלה הם חלק בלתי נפרד מהחוויה האדירה הזו שנקראת חיים ועבודה בלוס אנג'לס.

Comments are closed.