עבודה במחנה קיץ בארה”ב

תוכלו למצוא הצעות עבודה בארה"ב אשר יהיו רבות ומגוונות לכל הישראלים המחפשים חוויות מעניינות, לעשות כסף ולהיות עצמאיים באמת בפעם הראשונה. לכל אחד יש את הדברים שהוא מחפש בעבודה בחו"ל – מי שמחפש לעבוד קשה ולעשות הרבה כסף, כנראה ילך לעבודה בעגלות בארה"ב, מי שרוצה לעשות כסף בעבודה יותר בטוחה יכול ללכת לאבטחה או להיות אופר. נפרט פה על ההצעות עבודה בארה"ב למי שמחפש יותר את הפן החוויתי, פחות בשביל הכסף, העבודה יכולה להיות מאתגרת, היא לא לטווח ארוך מדיי והחוויות – לכל החיים.

עבודה במחנה קיץ בארה"ב זו פריבילגיה מדהימה, לא כולם יכולים לעשות את זה ולא כולם מתאימים לכך, לכן יש מבחני קבלה ומיונים. אבל החוויה הזאת שווה הכל – אתם עובדים בתור מדריכים במחנה בארה"ב, זה משהו מאוד מיוחד, אתם גרים עם עוד אמריקאים, אתם חלק מההוויי הזה של המחנה. בארץ אין דברים כאלה, זה משהו שיש בכל ילדות של כל אמריקאי ולקחת חלק מהמקום הזה, זה באמת חוויה שיכולה למלא אלבום תמונות דיגיטלי מדהים!

אז איך מתחילים?

הגוף הראשי שעוסק בכל מה שקשור למחנות קיץ ולמגיעים מהארץ הוא הסוכנות היהודית. הדרך להגיע לזה היא דיי ארוכה, טפסים, קורות חיים ובסופו של דבר גם מבחנים הממיינים אתכם לתחום המתאים לכם ביותר במחנה הקיץ. אתם מתמיינים ביחד עם צעירים מכל הארץ, החברים בתנועות נוער, שמגיעים מתכנית בבי"ס שמציעה את האפשרות לעבוד במחנה קיץ וגם יהיו אנשים כמוכם, שמגיעים באופן פרטי. חוץ מהסוכנות היהודית, תוכלו למצוא כמה חברות שעוסקות במיונים האלה באופן פרטי, החברות האלה עובדות עם מחנות מסוימים בארה"ב, שפחות נוגעים בערך היהודי מאשר המחנות איתם עובדת הסוכנות היהודית.

עבודה בארה"ב במחנה קיץ - שכר

כמובן שבתור עובדים בארה"ב, החברה איתה החלטתם לטוס מוציאה לכם ויזה לארה"ב שתקפה רק לתקופה בה אתם מגיעים לעבוד בארה"ב. החברה דואגת לכם לכרטיס הטיסה הלוך וחזור וגם משלמת לכם על ביטוח רפואי. כל עובד מקבל 400$ בחודש מהסוכנות ורצוי לציין שכל מדריך מקבל תמיד טיפים מההורים של החניכים, כן זה נהוג במחנות קיץ שבסופם כל מדריך מקבל סכום מסוים מרוב ההורים של הילדים אותם אתם מדריכים ותוכלו להוסיף את הכסף הזה לשכר שלכם. נכון המשכורת היא לא גבוהה במיוחד, לא תוכלו להתעשר מהעבודה הזאת, אבל קחו בחשבון שאתם לא משלמים לינה, לא משלמים על אוכל. אין לכם כמעט הוצאות אז אתם לא תהיו בהפסד בשום אופן. ישנו סוג נוסף של עבודה במחנות קיץ אשר תוכלו לעשות, זאת תהיה חוויה שונה מאוד, זה להיות מדריכים במחנה קיץ יומי. זאת אומרת שאתם לא תשנו במחנה, אלא תהיו מדריכים של ילדים יותר קטנים. תגורו אצל משפחה יהודית בארה"ב, ותעבדו בעצם כל יום ותחזרו בערב למשפחה שלכם. יש הרבה יתרונות בעבודה הזאת, אתם תרגישו יותר כמו אמריקאים שחיים ועובדים בארה"ב, יהיה לכם קשר מיוחד עם המשפחה המארחת אתכם, תצאו יותר (ותבזבזו יותר), תכירו יותר את ארה"ב מבפנים. תלוי איזו חוויה אתם יותר מחפשים – אם זה את החוויה במחנה ובהדרכה המשמעותית יותר לחבר'ה קצת יותר בוגרים (כיתות ז'-יב'), או שתיקחו את המחנה הזה בתור עבודה לקיץ, כשאתם גרים וחיים בארה"ב.

לסיכום, ההצעות עבודה בארה"ב הן רבות ומגוונות. חשוב מאוד לעשות בדיקה מקיפה, לראות מה מתאים לכם בעבודה בחו"ל. אם אתם מחפשים משהו זמני יותר, משהו חווייתי ולא מסוכן, עבודה במחנות קיץ יכולה להיות פתרון בשבילכם.
אתם תכירו אנשים מיוחדים, חברים לכל החיים, תרכשו הרבה ידע וניסיון וכמובן – סיפורים וחוויות לכל החיים יהיו לכם בשפע.

Comments are closed.