עבודה בניו יורק

אולי שאלתם את עצמכם פעם או פעמיים בתור אנשים שמעוניינים לעבוד בעבודה בארה"ב, איפה נמצא המקום העיקרי שבו  עובדים בארה"ב ? ובכן, כיום עבודה בניו יורק היא העבודה הפופולרית ביותר בקרבת הישראלים…

עבודה בארה"ב - עבודה בניו יורק

כיום עבודה בניו יורק בקניונים נחשבת כעבודה מאוד מומלצת מכמה סיבות שונות
ניו יורק מהווה כאחת ממקומות המסחר הגדולות ביותר בארה"ב וגם בעולם.

בניו יורק חיים כיום יותר מ 8 מליון תושבים (נחשבת כעיר המאוכלסת ביותר בארה"ב). העיר המרכזית בנושא תרבות אמנותית ברחבי ארה"ב (מומלץ ביותר לאלה שרוצים לעבור בין בתים ולמכור תמונות)

המרכז הפיננסי והבורסה לניירות ערך – הוול סטריט שנמצא בניו יורק (יותר אנשי בורסה שמוכנים להשקיע את הכסף שלהם על מוצרים שאתם מוכרים).

עבודה בארה"ב – אתרי תיירות בניו יורק

לא רוצים רק עבודה בניו יורק ? רוצים גם טיולים בניו יורק ? הנה כמה אתרי תיירות שמאוד מומלץ לבקר בהם.
פסל החירות – מתנה שקיבלה ארה"ב מצרפת על מנת לבסס את הקשר והידידות בניהם. על מנת להגיע אל הפסל צריך לקחת מעבורת אל "אי החירות". לאחר שתגיעו לאי החירות תצטרכו להעלות הרבה מדרגות על מנת להגיע לפסגה ושם תראו נוף יפיפה של ניו יורק.
סנטרל פארק – הפארק המרכזי של מנהטן בניו יורק. הפארק הוא ענק ויש בו יותר מ 220 אלף עצים. הוא אחד הפארקים המפורסמים בעולם ומשמש לצילום של הרבה סרטים וסדרות שונות. בסנטרל פארק יש הרבה אטרקציות שונות כמו: גן חיות קטן, בריכות שחייה, הופעות ללא תשלום, פעילויות ספורט מאורגנות ועוד…
בניין האמפייר סטייט - בניין בעל 102 קומות שמאז אסון התאומים נחשב כבניין הגבוה ביותר בניו יורק. משם תוכלו לראות את העיר ניו יורק בתצפית מרהיבה.

Comments are closed.