פתיחת עסק בעבודה בארה”ב

 

האקדמיה לפתיחת עסקים בארה"ב

עולם העסקים בימינו הוא עולם שקשה להצליח בו, כל צעיר ששוקל ללכת לכיוון של עסקים פרטיים צריך לחשוב פעמיים אם בכלל משתלם לו. קיימים עסקים רבים שלא מחזירים את השקעתם ולא מפיקים את הרווחים הרצויים והמצופים מהעסק. אז איך ניתן להתקדם בעולם הזה באופן עצמאי באופן הכי בטוח שניתן?
מי יכול לתת לכם בית כעצמאים בתחילת דרככם?
ומדוע כדאי לכם להיות עצמאים בעבודה בארה"ב יותר מאשר עבודות בארץ?

חברת עסקים לצעירים בארה"ב – מי אנחנו?

חברת עסקים לצעירים בארה"ב, היא חברה שקמה על מנת לעזור לכם בפתיחת העסק שלכם בארה"ב. אנו עובדים מול מספר רשויות בארה"ב שתומכות בהעסקת צעירים זרים במטרה לקדם את כלכלת המדינה. אנו בעלי ותק וניסיון במתן ייעוץ, הדרכה ותמיכה. החברה פועלת כבר 6 שנים בתחום ומעניקה בית ותמיכה ראשונית לצעירים השואפים להגיע לעסקים משגשגים ומצליחים בשוק העבודות בארה"ב.

פתיחת עסק בארה"ב - איך זה עובד?

כמובן שעצמאי מתחיל יהיה חייב להביא סכום לחברה שמכוונת אותו להמשך, אפשר לקרוא לשירות הזה בית ספר לעסקים. בניגוד לחברות ייעוץ אחרות בתחום אנו לא לוקחים אחוזים מרווח החברה אלא סכום התחלתי בלבד, שטומן בחובו תמיכה לאורך כל הדרך. אצלנו תלמדו את כל השיטות המתאימות לעסק אותו תרצו לפתוח בארה"ב. בין אם בתחום השיווק והמכירות, מובינג, ועוד. החברה מספקת הרצאות מאנשי עסקים שהתמחות עבודתם היא בעצם בעבודה בארה"ב. כאן לא תשמעו כמה קל ובטוח זה,תשמעו את האמת כולה וכמו שהיא. בית הספר לעסקים שלנו נמצא בהרצליה ובכל אחת מהמדינות בה אנו מפעילים את שירותנו נמצאים נציגים שיתמכו בכם פרונטלית.

קורסים בבית הספר נפתחים בארץ אחת ל3 חודשים ואחוזי ההצלחה בתחום העבודות בארה"ב הם גבוהים יחסית לאנשים שפונים לתחום זה בעצמם ללא עזרה מאנשי מקצוע.
נשמח לעמוד לשירותכם…

Comments are closed.