מכירת מוצרי ים המלח בעבודה בארה”ב

מוצרי ים המלח משווקים בעבודה בארה"ב כבר קרוב ל30 שנה. ומשווק בעגלות בארצות הברית כבר קרוב ל-20 שנה. אבל גם אצלנו התחילו לשווק את מוצרי הקוסמטיקה של "קרליין" לפני קרוב ל15 שנים והוא עדיין ממותג ומשווק. המושג "מאוס" לא תופס בלקסיקון של מכירת מוצרי ים המלח בעבודה בארה"ב. מכירים אותנו, זה נכון. יודעים על יכולות המכירה העילאיות שלנו, זה נכון. אבל באותה מידה, גם מכירים את המוצר, ואת היכולות הלא פחות מופלאות שלו.

מוצרי ים המלח

מוצרי הקוסמטיקה הנמכרים בעבודה בארה"ב , הם מיוצרים במפעלי ים המלח שבארצנו הקטנטונת והם בעלי יכולות מרפאות. אז כן, 15 שנה אנו מקלים עליהם ונותנים להם את המוצרים ליד (ופה חשוב להיזהר מחיקויים שיוצרו במקום אחר כי אנחנו באמת עושים עמם חסד בהביאנו את המוצר לידיהם, פרט מלגבות עליו הרבה מאוד כסף), ומנהלים איתם משא ומתן ייחודי.
זו בטח לא הפעם הראשונה שתשמעו את זה- אבל בשביל למכור מוצר צריך להאמין בו! ואני לא חושבת שזה יהיה קשה עם מוצרי קוסמטיקה מקוריים של ים המלח. לא אתם המצאתם את הנוסחה ולא אתם אלו שאמרו שזה מרפא ועושה פלאים, מדענים גדולים לפניכם עשו זאת. אז לא, מוצר כזה לא יכול להיות מאוס, הוא יכול להיות מוכר, צורת המכירה אולי מרתיעה ומעוררת חושים (ואני אקח את זה בתור מחמאה, כדאי גם לכם), אבל המוצר ניצב, יציב ומשווק לא פחות משהיה בשנות ה-90. בכל מקום בעולם בכלל ובארצות הברית בפרט.

Comments are closed.