עבודה במכירות בארה”ב

עבודה בארה"ב - מי אנחנו

חברת sea of life , היא חברה מקצועית ויציבה אשר קיימת בשוק העבודה בחו"ל כבר מעל ל-4 שנים. החברה פעולת באזורים מוכרים ומתוירים ובעיקר בעבודה בארה"ב . הבעלים של חברת sea of life הם נטע ורותם, זוג חברים שטסו בדיוק כמוכם לנסות את מזלם מעבר לים לפני כמה שנים ומשם התפתחו בתחום העבודה בחו"ל באופן עצמאי. נטע ורותם שעבדו בעבודה במכירות בארה"ב בעצמם יודעים מה זה ועברו כמה חוויות לא נעימות שלא ייתנו לעובדים שלהם לעבור בשום אופן. בין כל העובדים בחברת sea of life קיים שוויון, אין הבדל בין המנהלים לעובדים וכולם מדברים בגובה העיניים. בחברת sea of life לא תתקלו בחוסר הגינות או תנאים לא טובים.

חברת sea of life משווקת מוצרי טיפוח של ים המלח, ומיישרי שיער. היתרון במכירת מוצרי ים המלח בארה"ב הוא שהם מוצרי בסיס שניתן למצוא בכל בית. מכירה של מוצרי ים המלח בעבודה בחו"ל הוא דבר נפוץ ולא מעט חברות בתחום בוחרות לשווק מוצרים אלה, אם כך מה ההבדל בינינו לבינם?
אנחנו עובדים במיקומים הכי טובים בארה"ב – ניו יורק, מיאמי, שיקגו, ולוס אנג'לס. חברת sea of life דואגת להישאר באופנה כל הזמן. אנחנו משדרגים את אריזות המוצרים שלנו אחת לשנה, המוצרים הם צבעוניים ומושכים את העין, הצבע והעניין שבמוצר עוזרים להביא את הלקוחה אלייך. כנ"ל לגביי מכירת מיישרי השיער, המוצר צבעוני ונחמד וגורם למשיכה מיידית של הלקוח עד  עגלת המכירה.

עבודה בארה"ב - התנאים

בחברת sea of life תגורו בדירת 3 חדרים, חדר אחד ישמש כסלון ועוד שני חדרי שינה. בחדר שינה ילונו 2 אנשים. הדירה תמוקם לא יותר מ15 דק' הליכה מהקניון שבו עובדים והדירות יהיו באזורים טובים ומכובדים. כמו כן תקבלו רכב לכל אזור, הרכב ישמש אתכם כדי להגיע ולחזור מהעבודה וגם כדי שתוכלו ליהנות קצת יותר מימי החופש שלכם.
כמו כן תקבלו יום חופש אחד לבחירה,ויום ראשון הוא חצי יום עבודה. בחגים וימי אבל יהודיים אם תרצו,תוכלו לקבל יום חופש.
ועכשיו לדבר החשוב ביותר…

עבודה בארה"ב - השכר בחברה שלנו

השכר בחברה מבוסס בעיקר על בונוסים ועמלות על מכירות יומיות.
אצלנו תקבלו עמלות שבועיות על המכירות כך שאם יש לכם יום אחד לא כל כך טוב, תוכלו לפצות על כך מחר!
23% -על קופה שבועית של עד 2100 $
26% – על קופה שבועית של בין 2100-3300
30% -על קופה שבועית בין 3300-4500
35%- על קופה שבועית בין 4500 ומעלה…..
וכמובן שהשמיים הם הגבול, בעבודה בארה"ב איתנו ככל שתתנו מעצמכם יותר ותביאו סכומים יפים לקופה, כך תתוגמלו מעבר לשכר ותקבלו בונוסים וצ'ופרים.
בחברת sea of life יש אפשרות להתקדם…הכל עניין של נאמנות ואהבה לעבודה ומאמץ מצידכם!
מקווים לראותכם אצלנו בהקדם…

Comments are closed.