תהליך מציאת עבודה בארה”ב

ארה"ב הינה המדינה המפותחת בעולם עם הכלכלה החזקה בעולם. ניתן לראות זאת בכל מקום שתלכו, במיוחד בארץ שלנו, כל התרבות, הממשל, הכלכלה מבוססות על מדיניותה של ארה"ב. וזה קורה גם בכל רחבי אירופה אסיה ושאר העולם. כל זאת ועוד מצביעים על אפשרות יוצאת דופן לרווח גדול וחוויה מהנה בעבודה בארה"ב.

עבודה בארה"ב - רגע לפני…

אם החלטתם שאמריקה הצפונית זה המקום בשבילכם, עליכם לנקוט מספר צעדים שיקדמו אתכם למטרה הזו. צעד הראשון והחשוב מכולם הוא:
1. הוצאת ויזה לארה"ב: זהו תהליך חשוב שבלעדיו לא תוכלו בכלל להיכנס לארה"ב. איך עושים זאת? תחילה עליכם לראות שהדרכון שלכם מעודכן ותקף לפחות לעוד חצי שנה, ההמלצה היא לעדכן ממש לפני הוצאת הוויזה כך שיהיה תקף לעשר שנים. לאחר מכן עליכם להיכנס לאתר שגרירות ארה"ב ולמלא טפסים לקבלת הויזה, שם תקבלו הנחיות. בסוף מילוי הפרטים תתבקשו לקבוע ראיון. הראיון הוא החלק הכי חשוב. עלייך להביא מסמכים שמעידים שהנך מבוסס בישראל ואין בכוונתך להגר לארה"ב. התהליך עולה קרוב ל-1000 ₪ ובסופו אין בהכרח שתקבל וויזה. בכדי להגדיל את הסיכויים ניתן לשלם לחברה שעוזרת בהוצאת הויזה. אם החברה ידועה שהיא טובה ושהיא הוציאה יותר ויזות מאשר סירובים, הסיכוי לקבל את הויזה יכול באמת לגדול.

2. בחירת מקום עבודה בארה"ב: הוצאתם ויזה וקיבלתם אישור להיכנס לארה"ב.

עכשיו כל מה שצריך זה לבחור מקום עבודה

עבודות נפוצות לישראלים עם ויזת תייר הם :
-עבודה במכירות ציורי שמן בארה"ב, שם עוברים עם תקיית ציורים ומנסים למכור לאנשים בבתים שלהם את הציורים.
-עבודה במכירות בארה"ב בקניונים זהו הענף הגדול ביותר בארה"ב. זה לא משנה אם מוכרים מוצרי טיפוח מים המלח או צעצועים לילדים בחג המולד או כריות חימום. מכירות זה מכירות. עלייך למכור את המוצר לא משנה מה הוא. תחום זה מתאים לסלזמנים שביניכם. העבודה כוללת עצירה של אנשים בקניונים ויכולת לשכנע שהמוצר שלכם הוא הטוב ביותר.
-מסעדנות, ניתן אפילו לעבוד בתור מלצר או עובד מסעדה ברחבי ארה"ב, בדר"כ העבודה הזאת אפשרית רק למי שמכיר שם אנשים, ישראלים או משפחה, בעסקים רגילים לא יקבלו אנשים עם ויזת תייר. זהו תחום מאוד כייפי וחוייתי בחו”ל.
-עבודה במנעולנות בארה"ב, ניתן אפילו להיכנס לתחום הפריצות מנעולים. זהו תחום גדול שמניב ומגלגל מליוני דולרים בשנה. מתאים מאוד לאנשים שאוהבים לעבוד עם הידיים.

Comments are closed.