איך מוציאים ויזה לארה”ב

אהלן כולם, אני מיכאלה ואני גרה בארה"ב כבר 5 שנים, היום אני בת 25. טסתי בגיל 20 אחרי הצבא לעבודה בארה"ב ומשם הכל התגלגל. הכרתי בחור, נשארתי, טוב לי ואני עדיין עוסקת בעבודה בעגלות בארה"ב אבל לא זו הנקודה שבסיפור.

לצערי, כל החברה הצעירים במשפחה שלי רוצים לבוא לבקר אותי אבל לא כל כך יודעים איך מוציאים ויזה לארה"ב, אז עלה לי לראש שיש עוד כל כך חברה צעירים כמוני שרק רוצים לצאת ולקרוע את העולם ודברים שטותיים כאלו מונעים בעדם. ויזה זו לא בעיה חברים…ככה תוציאו אותה.

מאיפה מתחילים

על מנת להוציא ויזה לארה"ב כדי להתחיל לעשות קניות, תצטרכו לגשת לדואר הקרוב אליכם ולקנות קוד גישה לתיאום ראיון, הקוד הזה בעצם נותן לכם גישה לטפסים שבאתר השגרירות. שם אתם ממלאים את הפרטים ותשימו לב שאתם ממלאים אותם בצורה נכונה. אם האנגלית שלכם לא טובה דיה אני מציעה להיעזר בחברה מקצועית שתעשה את זה עבורכם, יש המון כאלו היום. לאחר שמילאתם את הטפסים קבעו ראיון, גשו לשגרירות ותתפללו חזק.
זה הכל,  לא כל כך קשה נכון? שוב, ההמלצה האישית שלי היא להתייעץ עם חברה שתפקידה הוא להוציא ויזות כי הם מגדילים את הסיכויים שלכם לקבל ויזה בכך שבונים לכם קייס.

יש ויזה ואז מה…

לאחר שקיבלתם את הויזה תסגרו כרטיס ופשוט תגיעו, יהיה מי שיקבל אתכם כאן. קודם כל בקרו במרכז קניות כי זה הדבר הראשון שעושים שמגיעים לארה"ב. לאחר מכן לכו סקרו את השטח,תעלו על מונית ותבקש שתיקח אתכם לבית חב"ד וברגע זה פתרתם את כל הבעיות שלכם. בבית חב"ד סביר להניח שיעזרו לכם למצוא עבודה בארה"ב ויתנו לכם אוכל חם ומיטה לכמה ימים הבאים עד שתתאפסו על עצמכם. אם אתם מעוניינים למצוא עבודה בארה"ב בקהילה היהודית תעזרו בבית חב"ד. אם תחפצו בעבודה בארה"ב בתחום העגלות שלפי ניסיוני האישי, היא הכי רווחית שיש אז פשוט גשו לקניון הקרוב ותתייעצו עם העובדים שנמצאים על העגלה,לא עם המנהלים,עם העובדים. אופציה נוספת היא לסגור עבודה עוד מהארץ בעזרת חברת השמה שתשמש כגב וכמקום לפנייה במקרה של בעיות או טענות . שיהיה בהצלחה.

Comments are closed.