אטרקציות בעבודה בלוס אנג’לס

לוס אנג'לס היא העיר השנייה בגודלה בארה"ב והיא נחשבת כמרכז בינלאומי באינספור תחומים. לכן אין פלא שהיא מושכת אליה אלפי צעירים לעבודה בארצות הברית ולטיול. בשנות ה20 החלה לפעול בעיר תעשיית הקולנוע מה שתרם רבות לכלכלה בלוס אנג'לס גם בזמן המשבר הכלכלי הגדול של ארה"ב.
אם אתם מגיעים לעבודה בארה"ב, בלוס אנג'לס חשוב שתדעו על האטרקציות שהעיר מציעה לכם על מנת שתוכלו לחוות בזמן העבודה בארה"ב את העיר בצורה המיטבית ביותר.

הוליווד

הרובע המפורסם בלוס אנג'לס מרכז באזורו את מירב האטרקציות הקשורות לתעשיית הקולנוע. מלבד השלט המפורסם המתנוסס על הגבעה , תוכלו להתהלך בשדרת הכוכבים ולעבור בין יותר מ2000 הכוכבים המוטבעים על המדרכה. כל כוכב מעוטר בשמו של הסלב שלכבודו הוטבע הכוכב.
גם ביקור בתאטרון קודאק המפורסם אשר מארח כל שנה את טקס חלוקת פרסי האוסקר, יגרום לכם להידבק באבק הכוכבים ולהרגיש את ההיסטוריה הקולנועית המרגשת.
בנוסף תוכלו לבקר במוזיאון שיאי גינס, לעשות שופינג בשדרות מלרוז או לעשות סיור באולפני פאראמונט וליהנות מחוויה קולנועית.

בוורלי הילס

שכונה יוקרתית אשר מאוכלסת לרוב ע"י כוכבי קולנוע, סיור ברחובות בוורלי הילס יכול להניב מפגש עם כמה מהכוכבים הנוצצים ביותר. תוכלו להסתובב בין שדרות הדקלים המפורסמות הנמצאות בשכונה, ליהנות משופינג יוקרתי ולהיתקל בכוכבים בינלאומיים.

מוזיאונים

בלוס אנג'לס קיימים כמה מהמוזיאונים המרתקים ביותר שתוכלו לבקר בהם. בין המוזיאונים הפזורים בעיר תוכלו לבקר במוזיאון המאובנים המוקדש למאובנים שהתגלו בלוס אנג'לס לפני אלפי שנים , מוזיאון ההיסטוריה של הטבע, מוזיאון המכוניות המציג מכוניות עתידיות ומכוניות מפורסמות מהסרטים, מוזיאון השעווה של הוליווד המיג בובות שעווה של כל הכוכבים הגדולים ומוזיאון המוזרויות של ריפלי המציג תופעות שונו ומשונות, חפצים מוזרים וסיפורים ייחודים.

פארק שעשועים

לוס אנג'לס משופעת בפארקים מושקעים המיועדים לשעשועים הכוללים מתקנים ייחודים, רכבות הרים גבוהות ומפחידות ואינספור מתקנים שיסחררו לכם את הראש והקרביים. בין הפארקים תמצאו את דיסנילנד פארק המחווה לוולט דיסני ולסרטיו, פארק סיקס פלגס המתהדר ברשת של פארקים מושקעים ואטרקטייבים במיוחד, פארק מים ועוד..
בנוסף למקומות שפירטנו במאמר תוכלו למצוא עוד מגוון של מקומות להעביר את הזמן, לטייל וליהנות בעבודה בלוס אנג'לס. שריינו לעצמכם יום חופש מהעבודה בארה"ב והקדישו אותו לחקר ולטיול של לוס אנג'לס. אנחנו מבטיחים לכם אתם לא תתאכזבו, יותר מזה, אתם תודו שבחרתם לטוס לעבודה בלוס אנג'לס יותר מאשר בכל מקום אחר בעולם.

Comments are closed.