בילויים בעבודה בבלוס אנגלס

 

לוס אנג'לס היא העיר השנייה בגודלה בארצות הברית והיא ידועה בכינוייה "עיר המלאכים". בעיר קיימות שכונות יוקרה ואזורי קניות מהמפוארים ביותר בעולם. אין ספק שעבודה בארה"ב, בעיר היא נוצצת ביותר. אין מקום בעולם שבו הסיכויים שתפגשו עם כוכבים וסלבריטאים שאתם מעריצים, גבוהים יותר מאשר בלוס אנגל'ס.
העיר אל. איי משתרעת על שטח עצום והיא ללא ספק מציעה אינספור אפשרויות בילוי: חופים מדהימים, מועדונים לוהטים, מוזיאונים מצוינים, פארקי שעשועים, חנויות יוקרתיות ואוכל, זה בשילוב אקלים מושלם כמו שרק באל איי יש.
אז אם הגעתם לעבודה בלוס אנג'לס בעיר הנה כמה מהאטרקציות שאסור לכם להפסיד בימי החופש:

עבודה בארה"ב - שדרות הוליווד

האטרקציה הראשונה שהיינו מציעים לכם לבקר בה ביום חופש מהעבודה בארה"ב בעיר, היא טיול ארוך בשדרות הוליווד המפורסמות. בשדרות אלו מוטבעות טביעות הידיים והרגלים של כל הכוכבים הכי שווים בהוליווד וכמובן המדרכה המפורסמת בעולם- מדרכת הכוכבים המפורסמת של כל הכוכבים הגדולים.
כמו כן אחד מסימניי ההיכר המובהקים של לוס אנג'לס הינו השלט HOLLYWOOD הניצב על פסגת ההר הגבוה של העיר. את שלט המתפרש לאורך 136 מטרים ו-15 מטרים לגובה תוכלו לראות בסיורכם בשדרה הנוצצת.

עבודה בארה"ב - דיסנילד

הפארק המפורסם דיסנילד נמצא איפה אם לא בעיר אל. איי. לא משנה אם אתם בקטע של מיקי מאוס או פלוטו בסופו של דבר אם לא הייתם בדיסנילד לא באמת הייתם בעבודה בארה"ב, בלוס אנגל'ס. פארק שעשועים עצום, עם מופעים, סרטי D3, מסעדות שוות, בובות ענק של כל הדמויות המצוירות, שעליהן כולנו גדלנו וכמובן חנויות ססגוניות באווירה ציורית במיוחד.

עבודה בארה"ב - יוניברסל סטודיו

פארק השעשועים הפופולרי ביותר בארה"ב. הפארק נמצא על גבעה מעל האולפנים ההוליוודים בהם מצלמים מדיי יום מגוון סדרות מפורסמות וסרטים של כוכבים. בפארק מגוון מתקנים שווים, שכל אחד מהם מותאם לסרט או סדרה מסוימת. מחוץ לפארק נמצא אזור קניות שנקרא- CITY WALK, מקום מקסים מלא במסעדות ופאבים וכמובן חנויות יקרות  ולא פחות חשוב, עגלות של ישראלים שטסו כל הדרך מארצנו הקטנטונת לעבודה בארה"ב.

עבודה בארה"ב - מוזיאונים בלוס אנג'לס

מוזיאון השעווה- כמו כל עיר תיירותית שמכבדת את עצמה גם בלוס אנג'לס מוזיאון שעווה שווה במיוחד.
מוזאון גינס- מוזיאון זה מציג עשרות שיאי גינס מדהימים, מהאיש הכי גדול בעולם ועד לאישה המקועקעת ביותר.
מוזאון ריפלי- אם ראיתם פעם את התוכנית "ריפלי תאמינו או לא" אתם בטח יודעים שמדבור בסדרה המציגה מגוון סיפורים על אנשים, חיות ומקומות הזויים במיוחד בעולם כולו. במוזיאון זה תוכלו למצוא ממצאים רבים שהופיעו בתוכנית עצמה.

ישנם עוד עשרות בילויים בעבודה בלוס אנג'לס מפארקים וחופי ים ענקיים, קשה להכניס את כולם לעמוד אחד. מה שבטוח זה שבעבודה בארה"ב, באל. איי לא ישעמם לכם לרגע.

Comments are closed.