עבודה בסן פרנסיסקו

חולמים להגיע לעבודה בארה"ב?
רוצים עזרה בהוצאת ויזה לארה"ב?
מחפשים מקום עבודה בארה"ב שיכשיר, ידריך, יעזור עם האנגלית ויתמוך בכם?
הגעתם למקום הנכון.
חברת דד סי פור יו פה בשביל לקצר לכם את הדרך אל עבר המטרה.

מי אנחנו

אנחנו גיא, נמרוד ומיכאל, שלושה קיבוצניקים שהחלו את דרכם בעבודה בחו"ל בדיוק כמוכם רק אם קצת פחות הכוונה והדרכה. שירתנו יחד בצנחנים ואחרי שירות לא קל בכלל אבל מאד מספק התחלנו לעבוד במגוון עבודות מעודפות, מלצרות, תחנת דלק וכל שאר הירקות…עד מהרה הבנו שעם הכישרון, המוטיבציה והרצון שלנו אנחנו יכולים לעשות הרבה יותר כסף ולהפיק הרבה יותר חווית במקום אחר, עבודה בארה"ב למשל. כשהגענו לארה"ב לקח לנו קצת זמן להבין את חוקי המשחק, מי נגד מי ומה עושים קודם, לקחו מספר חודשים עד שהתאפסנו והתחלנו לעשות כסף ולאט לאט עם הניסיון שצברנו במשך שנתיים החלטנו לפתוח חברה משלנו בעיר סן פרנסיסקו בקליפורניה ומאז הכל כבר היסטוריה. אנחנו קיימים 4 שנים בתחום העבודה בעגלות בארה"ב ומי כמונו יכולים לספר לכם על איך מחשבה קטנה יוצרת מציאות מדהימה. אנחנו חברה משפחתית שדואגת לתת קודם כל בית חם לעובדים שלה, תמיכה, הכשרה ויחס אישי לכל עובד ועובד שהגיע לעבוד אצלנו בחברה.

המוצרים

המוצרים אותם אנחנו מוכרים ואנחנו מאמינים בהם ובכוח השיווקי שלהם מתחילת דרכנו, הינם מוצרי ים המלח מבית המותג של חברת סיקרט. מוצרים איכותיים שפונים גם לנשים וגם לגברים, מחזירים לקוחות באופן תמידי לעגלה והופכים את העבודה בארה"ב לשליחות מסוימות שלנו בתור שגרירי המדינה שמוכרים מוצרי ים המלח איכותיים ומשובחים ביותר.

על העבודה עצמה

העבודה בארה"ב בתחום המכירות בקניונים היא לא עבודה קלה, המרחק מהבית, הקושי עם השפה הזרה, העמידה הממושכת על הרגלים, האנרגיות שיא שאנו נדרשים לספק כל יום שאנו עולים על העגלה הופכים את העבודה בארה"ב למאתגרת מאד.
אנו מאמינים שברגע שניתן היחס החם המתאים לכל אחד ואחד , ההכשרה נכונה וההדרכה הצמודה, כל קושי יכול להפוך לאתגר שמהנה לפצח. העבודה בסן פרנסיסקו מתנהלת 11 שעות ביום חמישה וחצי ימים בשבוע, יום חופש אחד לבחירה ויום ראשון הינו יום עבודה קצר.

את מי אנחנו מחפשים

את מי שבא להרוויח הרבה כסף ולעבוד קשה בשביל זה! כמו שכבר נאמר עבודה בחו"ל לא קלה ואם אין לכם את הרעב לכסף, מוטיבציית שיא, הרצון להצליח ואמביציה ללמוד ולהשתפר, כנראה שאתם לא מתאימים לנו. אנחנו מאמינים מהניסיון האישי שלנו ושל מאות עובדים שעברו במשפחתנו בשנים האחרונות, שאנו קיימים, שעבודה בארה"ב נועדה על מנת למנף את הבן אדם הן מבחינה כלכלית, חברתית ואישית. הקושי של העבודה מעצים, מבגר ומאתגר, כמו כן הפאן החברתי מהנה, מגוון, חיי לילה תוססים, ארוחות שישי וערבי צוות, הם חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. והכי חשוב עבודה בארה"ב מבחינה כלכלית היא משתלמת ביותר כי כשמרוויחים בדולרים מרווחים פי 3 וגם יותר מזה. אם אתם לא באתם לשחק משחקים ולספר סיפורים, אם אתם אנשים אם אנרגיות חיוביות חברת דד סי פור יו היא המשפחה החדשה שלכם בארה"ב!

Comments are closed.