פארקים בעבודה בארה”ב

ארה"ב ידועה בזכות הערים הגדולות, הקדמה והאפשריות הבלתי נגמרות. אבל אסור לשכוח את הטבע האינסופי, הפראי והמדהים שאפשר למצוא בארה"ב. מי שמגיע לעבודה בארה"ב חייב לפנות לעצמו את ימי החופש שלו ולהרשות לעצמו לחוות חוויה בלתי נשכחת של יציאה למרחבים, לטבע העוצמתי ולתחושת חופש אולטימטיבי.

בארה"ב יש אינספור אתרי טבע מרשימים ביופיים ובעוצמתם. בכתבה לפניכם נציין את האתרים הבולטים ששווים את ההשקעה והנסיעה. אז תכינו צידה לדרך, קחו יום חופש מהעבודה בארה"ב וצאו אל המרחבים.

פארקים לאומיים

בארה"ב מספר רב של פארקים לאומיים שם תוכלו לחזות בחיות פרא מיוחדות, תופעות טבע מרשימות, אגמים , גייזרים, קניוני ענק ועוד. הפארקים הלאומיים מתוחזקים על ידי הרשות הפדרלית האחראית על מתן השירותים ותחזוק הפארק. רוב הפארקים בעבודה בארה"ב שמומלצים ויפים ביותר נמצאים במערב באזור המדינות, יוטה, אריזונה, קליפורניה.

בין הפארקים הלאומיים תוכלו למצוא את

גראנד קניון- קניון ענק עם צוקים מדהימים הנמצא מעל נהר קולרדו, הוא הקניון הגדול והמפורסם בעולם .
פארק ילוסטון- נמצא במדינת ויומינג, מונטנה ואיידהו. הפארק הוא חלק מהרי הרוקי ומפורסם במיוחד בזכות הגייזר העוצמתי הנמצא בו. פאר יולוסטון הוא הפאר הלאומי המוכרז הראשון.
הרי הסמוקי- נמצאים במזרח טנסי ומערב צפון קרוליינה, הרי הסמוקי הם ההרים העתיקים בעולם והמתויירים ביותר בארה"ב. הרי הסמוקי הם רכס הרים מרשים במיוחד, כאשר פסגות ההרים עטופים בערפל עדין וכחלחל, המעניק למקום את הקסם המיוחד שלו.

פארק מדינה

מלבד לפארקים הלאומיים קיימים גם פארקים של המדינה, אומנם הם קטנים יותר ופחות מושקעים אך עדיין אנחנו נמצא ברובם טבע פראי וקסום. בחלק מהפארקים של המדינה ניתן למצוא גם חניון לילה בתשלום מוזל או ללא תשלום כלל. לכל מדינה יש מספר פארקים שהם יכולים להתגאות בהם.

כשאתם הולכים לעבודה בארה"ב, תבדקו את האזור בו החלטתם לעבוד ותבדקו איזה פארקים נמצאים בסמוך למקום העבודה בארה"ב שבחרתם בה.
מפלי הניאגרה נמצאים בצפון מדינת ניו יורק
פאלו דורו קניון נמצא בטקסס
עמק האש נמצא בסמיכות ללאס ווגאס
מפלי הכסף באורגון
ועוד מגוון מקומות מרגשים שיאפשרו לכם יום חופש נעים מהעבודה בארה"ב.

Comments are closed.