שיעורים חיוניים לחיפוש העבודה שלך בקנדה

שיעורים חיוניים לחיפוש העבודה שלך בקנדה

שיעורים חיוניים לחיפוש העבודה שלך בקנדה

שיעורים חיוניים לחיפוש העבודה שלך בקנדה

שוק העבודה משתנה כל הזמן, לכן חשוב להתעדכן בטרנדים העדכניים ביותר ולדעת מה עליכם לעשות כדי להשיג את עבודת החלומות שלכם. בדוק את השיעורים החיוניים האלה לחיפוש העבודה שלך בקנדה, והתחיל לארוז את המזוודות לקראת המהלך הבא בקריירה!

מה לעשות אם אתה מובטל

אם אתה מובטל, חשוב לשמור על מצב רוח. הנה כמה שיעורים חיוניים לחיפוש העבודה שלך בקנדה:

 1. שמרו על גישה חיובית. זה יכול להיות קשה להישאר חיובי כשאתה מובטל, אבל חשוב לעשות זאת. אם אתה נותן למחשבות השליליות שלך להפיק את המיטב ממך, זה רק יקשה על הדברים.
 2. אל תוותר. גם אם שוק העבודה קשה כרגע, תמיד יש פוטנציאל לשיפור. אל תוותרו על החלומות שלכם למצוא עבודה חדשה; במקום זאת, המשך לחפש וליצור רשתות עד שתמצא משהו שמתאים לך.
 3. נצל את המשאבים העומדים לרשותך. ישנם משאבים רבים זמינים למובטלים בקנדה, כולל אתרי חיפוש עבודה, מרכזי קריירה ושירותים חברתיים. השתמש בהם לטובתך!

טיפים לחיפוש עבודה לקנדים

אם אתה מחפש עבודה חדשה בקנדה, יש כמה דברים שכדאי לזכור. הנה כמה טיפים חיוניים כדי להתחיל:

 1. שמרו על גישה חיובית.

בראש ובראשונה, היו חיוביים ואופטימיים בעת חיפוש עבודה. זה יעזור לך להתבלט מהמתחרים וליצור קשרים עם מעסיקים פוטנציאליים. אמנם חשוב להיות מקצועי ולתת את הטוב ביותר קדימה במהלך ראיון, אבל אל תשכח גם ליהנות!

 1. היו מוכנים לרשת.

נטוורקינג הוא המפתח כאשר מחפשים עבודה חדשה בקנדה. לא רק שהמפגש עם אנשים חדשים יעזור לך למצוא הזדמנויות, אלא זה גם יכול לעזור לך לבנות מערכות יחסים שיכולות להוביל להזדמנויות תעסוקה עתידיות. בעת יצירת קשרים, היו אמיתיים ומכבדים את זמנם של אחרים – אל תפציץ אותם בבקשות לפגישה או להגשת מועמדות לעבודה.

 1. חקרו את השוק בקפידה.

כשזה מגיע למציאת עבודה בקנדה, חשוב לעשות קודם כל את המחקר שלך. על ידי הבנת המשרות הזמינות כעת וכיצד הן משתלבות במערך הכישורים שלך, תהיו מוכנים יותר בעת הגשת מועמדות. בנוסף, הקפד לבדוק משאבים מקוונים כמו Indeed ו- Jobscan.

הדרך הטובה ביותר לרשת

אם אתה חושב לעבור לקנדה, הצעד הראשון שלך הוא ליצור כמה קשרים. להלן חמישה טיפים חיוניים ליצירת קשרים בקנדה:

 1. הצטרפו לאגודות מקצועיות. איגודים מקצועיים מציעים לחברים הזדמנויות לרשת וללמוד על הזדמנויות קריירה חדשות. ישנן עמותות רבות המתמקדות בכלכלה הקנדית, כמו המועצה לאמנויות של קנדה, איגוד עורכי הדין הקנדי והקרן המלכותית של בנק קנדה.
 2. השתתף באירועים בתעשייה. אירועי תעשייה נותנים לך הזדמנות לפגוש אנשי מקצוע ממגוון תעשיות וללמוד על הזדמנויות עבודה חדשות. אתה יכול למצוא אירועים באזור שלך על ידי חיפוש מקוון או יצירת קשר עם לשכת המסחר המקומית שלך.
 3. השתתפו בירידי תעסוקה. ירידי תעסוקה מציעים לך הזדמנות להיפגש עם מגוון רחב של מעסיקים ולברר על משרות פנויות חדשות. בירידי תעסוקה רבים יש גם תוכניות מלגות זמינות.
 4. התחבר עם גולים קנדיים. גולים קנדים הם משאב נהדר למציאת עבודה בקנדה. הם יכולים לספק לך טיפים פנימיים על מציאת מקומות עבודה והשתקעות בארץ הולדתך החדשה.
 5. בקשו עזרה ממשפחה וחברים. משפחה וחברים תמיד שמחים לתת לך יד בכל הנוגע למציאת א.

איך להתלבש לראיון

כשאתה הולך לראיון, הקפד להתלבש לאירוע. לבוש רשמי מראה שאתה לוקח ברצינות את חיפוש העבודה שלך ומוכן להשקיע מאמץ נוסף. נסה תמיד להיראות במיטבך, ולהימנע מללבוש בגדים סתמיים מדי או צעקניים מדי. כלל אצבע טוב הוא להתלבש כמו האנשים בחברה שאיתה אתה מתראיין. אם הם לבושים יפה, קדימה עשה את אותו הדבר.

שוק העבודה בקנדה

למחפשי עבודה קנדים יש הרבה מה לזכור בזמן שהם מחפשים עבודה. הנה כמה עצות חיוניות:

 1. בצע את המחקר שלך. לפני שתתחיל בחיפוש העבודה שלך, הקפד להכיר את שוק העבודה הקנדי על ידי מחקר מגמות וסטטיסטיקות עדכניות. זה יעזור לך למקד למגזרים ספציפיים ולחברות עם ביטחון רב יותר.
 2. רשת היא המפתח. צור קשר עם בוגרים, חברים, משפחה ואנשי מקצוע בענף שלך כדי להבין טוב יותר מה יש שם ומי יכול לעזור לך להתחבר למעסיקים פוטנציאליים.
 3. היו סבלניים. זכור ששוק העבודה הקנדי הוא תחרותי ביותר, אז אל תצפה להגיע למשרת החלומות שלך בן לילה. קח את הדברים לאט ובנה רשת חזקה של קשרים לאורך התהליך – זה ישתלם בטווח הארוך!

טיפים לניווט בשוק העבודה הקנדי

אם אתם מחפשים עבודה בקנדה, חשוב להכיר את היתרונות והחסרונות של שוק העבודה הקנדי. הנה כמה טיפים חיוניים לניווט בשוק העבודה הקנדי:

 1. חקור את שוק העבודה הקנדי. הדרך הטובה ביותר למצוא עבודה היא לחקור את שוק העבודה הקנדי. אתה יכול להשתמש בכלים מקוונים או במסד הנתונים של חיפוש העבודה של CareerBuilder קנדה כדי לחקור משרות זמינות וגדלי חברות.
 2. הצטרפו לארגונים מקצועיים. הצטרפות לארגונים מקצועיים יכולה לתת לך גישה לייעוץ קריירה והזדמנויות ליצירת קשרים. לדוגמה, איגוד הניהול של קנדה (MAC) מציע חברות לאנשי מקצוע מנוסים במגוון תעשיות, והפדרציה הקנדית לעסקים עצמאיים (CFIB) מספקת לחברים גישה למשאבים עסקיים והסברה מטעם עסקים קטנים.
 3. השתלב בקהילה שלך. מעורבות בקהילה שלך יכולה לעזור לך לברר על צרכי גיוס עובדים מקומיים ולצבור מיומנויות שעשויות להיות שימושיות בקריירה עתידית. לדוגמה, אתה יכול להתנדב בארגון שעוזר לאנשים עם מוגבלויות או ללמוד על הזדמנויות עסקיות מקומיות דרך לשכות המסחר או איגודים עסקיים.
 4. בקשו עזרה ממשפחה וחברים. אם אין לך קשרים בשוק העבודה הקנדי, שאל את המשפחה והחברים שלך.

שוק העבודה הקנדי: סקירה מהירה

שיעורים חיוניים לחיפוש העבודה שלך בקנדה

שוק העבודה הקנדי הוא אחד המגוון והתחרותי בעולם. עם אוכלוסייה של קצת פחות מ-33 מיליון, יש הזדמנויות רבות לקנדים למצוא תעסוקה. להלן כמה שיעורים חיוניים לחיפוש העבודה שלך בקנדה.

 1. בצע את המחקר שלך
  כשמחפשים עבודה בקנדה, חשוב לעשות את המחקר שלך. זה לא רק יעזור לך למצוא את התפקידים הטובים ביותר, אלא זה גם ייתן לך הבנה של שוק העבודה הקנדי. התחל בקריאת פרסומי דרושים באינטרנט, עיון ברשתות מקצועיות וייעוץ באתרי הדרכה לקריירה.
 2. רשת היא המפתח
  נטוורקינג היא אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא עבודה בקנדה. זה לא רק יעזור לך להתחבר למעסיקים פוטנציאליים, אלא גם ייתן לך תובנות חשובות לגבי שוק העבודה הקנדי. הקפד להשתתף באירועים בתעשייה, להצטרף לאגודות מקצועיות ולהתחבר לאנשים שיכולים לעזור לך לקדם את יעדי הקריירה שלך.
 3. היו מוכנים לבצע רילוקיישן
  אם אתם מחפשים עבודה בקנדה, היו מוכנים לבצע רילוקיישן. זה לא רק נפוץ בקנדה, אלא גם הכרחי על מנת למצוא תעסוקה איכותית. אם אתה לא מוכן לעבור דירה, אז אולי אתה לא מעוניין.

תהליך הגשת מועמדות לעבודה בקנדה

-היתרונות של הגשת מועמדות מקוונת
– כיצד להתכונן להגשת מועמדות לעבודה בקנדה
– החשיבות של מכתבי כיסוי וקורות חיים בקנדה
– טיפים לקורות חיים וקורות חיים בקנדה.

טיפים לקבלת עבודה בקנדה

 1. הכר את שוק היעד שלך. כאשר אתה מחפש עבודה בקנדה, זה יכול להיות מועיל לדעת אילו חברות ותפקידים מבוקשים באזור שלך. השתמש בלוחות דרושים או ספריות תעשייתיות כדי לקבל תמונת מצב של שוק העבודה הנוכחי.
 2. מחקר חברות קנדיות. חשוב לחקור חברות קנדיות לפני הגשת מועמדות לעבודה – כך תוכלו להיות בטוחים שהחברה בעלת מוניטין והתפקיד מתאים לכישורים ולניסיון שלכם.
 3. בניית קשרים עם מעסיקים. כשאתה מחפש עבודה בקנדה, זה יכול להיות מועיל ליצור קשר עם מעסיקים. שליחת אימייל או פנייה ישירה יכולים לעזור לך לבנות קשרים ולקבל היכרות עם מעסיקים פוטנציאליים. בנוסף, מעסיקים מעריכים מועמדים יוזמים ולוקחים יוזמה – אז קשוב וראש פתוח במהלך החיפוש שלך יבלוט!
 4. לטש את קורות החיים שלך. ודא שקורות החיים שלך מעודכנים וכתובים היטב – במיוחד אם אתה מכוון לתפקידים בתחומי ניהול או הנדסה. השתמש במילות מפתח ספציפיות לחברה שאליה אתה פונה, והדגש את ההישגים שלך בנקודות רלוונטיות.
 5. היו מציאותיים לגבי תהליך חיפוש העבודה.

איך להפיק את המרב מהזמן שלך בקנדה

יש כמה דברים חשובים שכדאי לזכור כשמחפשים עבודה בקנדה, לדברי יועץ הקריירה Rahul Sood.

"קנדה היא מקום נהדר לחיות ולעבוד בו", הוא אומר. "למרות שיש כמה הבדלים עדינים בין שוק העבודה הקנדי לשוק העבודה האמריקאי, רוב עקרונות המפתח של חיפוש עבודה יעיל חלים באותה מידה".

להלן חמישה טיפים חיוניים להפקת המרב מהזמן שלך בקנדה:

 1. נטוורקינג הוא המפתח – כשאתה מחפש עבודה חדשה, חשוב לבנות מערכות יחסים עם אנשים שאתה מכיר. התחל בהצטרפות לארגונים מקצועיים, השתתפות באירועים עסקיים והשתלבות בקהילה שלך. אם אינך מוצא הזדמנויות המתאימות לכישורים או לתחומי העניין שלך, פנה לאנשי קשר שיצרת באמצעות פעילויות נטוורקינג.
 2. היו מוכנים לראיון – בקנדה נהוג לבצע ראיונות באופן אישי. משמעות הדבר היא להיות מוכן היטב ובטוח בעת מפגש עם מעסיקים פוטנציאליים. ודאו שחקרתם את החברה ויודעים למה לצפות במהלך תהליך הראיון.
 3. אל תפחדו לבצע רילוקיישן – למרות שמעבר דירה אולי לא הבחירה הראשונה עבור כולם, זו יכולה להיות דרך יעילה למצוא אחד חדש.

יוקר המחיה בקנדה

שיעורים חיוניים לחיפוש העבודה שלך בקנדה

יוקר המחיה בקנדה יכול להיות קצת יקר, אבל זה לא כל כך נורא כמו שאתה עשוי לחשוב. למעשה, חלק מהעלויות אפילו יכולות להועיל כאשר אתה מנסה לחיות בצורה חסכנית. הנה חמישה דברים שכדאי לזכור אם אתה מחפש לחיות בתקציב בקנדה:

 1. קבל עבודה עם הטבות: בסופו של דבר תוציא הרבה פחות כסף על קצבאות הבריאות והפנסיה שלך אם יש לך עבודה אצלם. אם אין לך הטבות, הקפד לחקור את התוכניות השונות הזמינות במחוז או בטריטוריה שלך.
 2. השתמש בתחבורה ציבורית: אלא אם כן אתה נחוש בדעתך לא להשתמש בתחבורה ציבורית, באמת שווה לך להתרגל להשתמש בה. לא רק שהוא זול יותר מאשר נהיגה, אלא הוא גם שומר על טביעת הרגל הפחמנית שלך נמוכה.
 3. קנו בחנויות יד שניה ובחנויות יד שנייה: אם אתם מחפשים ביגוד או אקססוריז מסוגננים מבלי לשבור את הכסף, נסה לקנות בחנויות יד שניה ובחנויות יד שנייה. המחירים נוטים להיות נמוכים ממה שהייתם משלמים בחנויות כלבו או בבוטיקים, ובדרך כלל אין צורך לשאת מטען עודף בעת נסיעה, כי כל מה שאתם צריכים ניתן בקלות לארוז לתוכו.

סיכום

מחפשים עבודה חדשה בקנדה? אם כן, תרצה לקרוא את המאמר הזה כדי לקבל כמה שיעורים חיוניים לחיפוש העבודה שלך. על ידי ביצוע העצות האלה, אתה תהיה בדרך למצוא את התפקיד המושלם שמתאים לכישוריך ולתחומי העניין שלך. אז למה אתה מחכה? התחל לאסוף את כל המידע שאתה צריך והתחל!

 

רוצים לעבוד בחו"ל ולא יודעים מאיפה להתחיל? השאירו פרטים כעת ונציג יצור עמכם קשר בהקדם
יהונתן פולק
נציג שירות ותמיכה