משרות בקנדה המדריך האולטימטיבי

דרושים בקנדה המדריך האולטימטיבי

דרושים בקנדה המדריך האולטימטיבי

משרות בקנדה המדריך האולטימטיבי

מחפשים לעבור לקנדה? עיין ברשימה שלנו של המשרות הטובות ביותר בקנדה! במאמר זה, נספק סקירה על למה לצפות בעת מעבר למדינה היפה הזו, וכן נפרט כמה מהעמדות המבוקשות ביותר. אז בין אם אתם מתכננים לעבור בקרוב או בעתיד, הקפידו לקרוא את המדריך הזה לקבלת כל הפרטים!

מהן המשרות הפופולריות ביותר בקנדה?

לקנדה יש הרבה משרות שונות לבחירה, אז יהיו תחומי העניין או יעדי הקריירה שלך אשר יהיו, בטוח שתמצא עבודה שמתאימה לך. להלן חמש מהמשרות הפופולריות ביותר בקנדה:

 1. עובדי שירותי בריאות: שירותי הבריאות הם אחד מהמגזרים הצומחים ביותר בקנדה, ויש הרבה הזדמנויות לעובדי שירותי הבריאות. משרות במגזר זה כוללות עבודה בבתי חולים, מרפאות ומתקנים רפואיים אחרים.
 2. נציג מכירות: לנציגי מכירות יש ביקוש רב בקנדה, ויש הזדמנויות רבות לבעלי המיומנויות הנכונות. המועמד האידיאלי לתפקיד נציג מכירות בקנדה הוא אדם בעל ביטחון עצמי ומשכנע, מכיוון שהם יידרשו למכור מוצרים ושירותים ללקוחות.
 3. מפתח אתרים: למפתחי אתרים יש ביקוש רב בכל התעשיות בקנדה, ויש הזדמנויות רבות לבעלי המיומנויות הנכונות. על מנת להפוך למפתח אינטרנט, תצטרך להיות בעל כישורי תכנות חזקים וכן ידע ב-HTML5 ו-CSS3.
 4. רואה חשבון: לרואי חשבון יש ביקוש רב בכל הענפים בקנדה, ויש הזדמנויות רבות לבעלי המיומנויות הנכונות.

איך נראה שוק העבודה בקנדה?

שוק העבודה בקנדה מגוון ומלא הזדמנויות למי שמחפש. הכלכלה חזקה, ויש הרבה משרות זמינות לקנדים. בין אם אתה בוגר טרי או בעל ניסיון בתחומך, סביר להניח שקיימות אפשרויות זמינות עבורך בשוק העבודה הקנדי. להלן מבט על חמשת שוקי העבודה המובילים בקנדה:

 1. שירותי בריאות וטיפול רפואי: שירותי בריאות הם תעשייה צומחת בקנדה, ויש הרבה משרות זמינות לאחיות, רופאים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות.
 2. טכנולוגיית מידע: מגזר טכנולוגיית המידע (IT) פורח בקנדה, ויש הרבה משרות זמינות עבור מומחי מחשבים ומפתחי תוכנה.
 3. קמעונאות: משרות קמעונאיות יש בשפע בקנדה, ותפקידים רבים זמינים לעוזרי מכירות, קופאים ואחרים בענף הקמעונאות.
 4. מקצועות הנדסה וטכניים: מקצועות ההנדסה והטכניים פורחים בקנדה, וישנם משרות רבות הזמינות למהנדסים, טכנאים ואחרים בתחום זה.
 5. חשבונאות ושירותים פיננסיים: משרות חשבונאות ושירותים פיננסיים יש בשפע בקנדה, ויש הרבה משרות זמינות לרואי חשבון, אנשי מקצוע בתחום הפיננסים ואחרים בתחום זה.

גורמים המשפיעים על ביטחון התעסוקה בקנדה

ישנם מספר גורמים המשפיעים על ביטחון התעסוקה בקנדה. גורמים כמו הכלכלה, התעשייה, גודל החברה ומיקום החברה יכולים כולם להשפיע על הביטחון התעסוקתי של העובד.

הכלכלה הקנדית עדיין מתאוששת מהמיתון של 2008, שגרם לחברות רבות לצמצם את כוח האדם שלהן או לבצע מיקור חוץ של חלק מהפעילות שלהן. בנוסף, חלו לאחרונה שינויים במערכת המס בקנדה שעשויים להקשות על עסקים להרשות לעצמם להחזיק עובדים בצוות.

התעשייה היא גורם נוסף שיכול להשפיע על ביטחון התעסוקה בקנדה. תעשיות מסוימות נוטות יותר לחוות פיטורים מאחרות, ואזורים מסוימים במדינה נמצאים גם בסיכון גבוה יותר להיות מושפעים ממיתות כלכליות. לדוגמה, משרות בייצור נוטות להיות פחות בטוחות ממשרות במגזרי שירותים וטכנולוגיה.

גודל החברה גם משחק תפקיד באבטחת העבודה בקנדה. חברות גדולות נוטות יותר להסתגל לשינויים בשוק ולפטר עובדים לאט במידת הצורך. לחברות קטנות יותר אולי יהיה קשה יותר לבצע התאמות מהסוג הזה ועלולות להיאלץ לשחרר את העובדים במהירות.

המיקום משפיע גם על ביטחון התעסוקה בקנדה. אזורים עם שיעורי אבטלה גבוהים עשויים להיות בעלי יותר חוסר ביטחון תעסוקתי.

מהן המשרות הנפוצות ביותר בקנדה?

המשרות הנפוצות ביותר בקנדה הן:

– איש מכירות

– מאמן אישי

– מהנדס

– טכנאי מחשבים
– עורך דין
– עובד סוציאלי
– אחות
– לא חוקי.

איך להשיג עבודה בקנדה

אם אתה מחפש עבודה בקנדה, החיפוש שלך הסתיים. במאמר זה, נתאר את הדרכים השונות להשיג עבודה בקנדה ונספק טיפים כיצד להפיק את המרב מחיפוש העבודה שלך.

הדרך הטובה ביותר להשיג עבודה בקנדה היא להתחיל בחיפוש מקוון. אתה יכול להשתמש באתרי עבודה או במנועי חיפוש כדי למצוא משרות הקשורות ספציפית לכישורים ולניסיון שלך. אתה יכול גם לדפדף בין פרסומי דרושים באתרי מדיה חברתית כמו לינקדאין וטוויטר. כאשר אתה מוצא עבודה שמעניינת אותך, הקפד לחקור את החברה ביסודיות לפני הגשת מועמדות. הקפד לקרוא בעיון את פרסום המשרה ולשאול שאלות אם אתה לא מבין משהו.

דרך נוספת להשיג עבודה בקנדה היא באמצעות נטוורקינג. אתה יכול לפגוש אנשים שעובדים בתעשייה בה אתה מעוניין דרך ארגונים מקצועיים, כמו לשכת המסחר הקנדית, או דרך Meetups.net, רשת מקוונת לאנשי מקצוע. נטוורקינג יכול גם לעזור לך לגלות על הזדמנויות קריירה חדשות שעשויות להיות זמינות בעתיד.

לבסוף, אתה יכול גם לנסות להיפגש עם אנשים שעובדים בתעשייה שבה אתה מעוניין. זה נעשה בדרך כלל באמצעות פגישות קפה או צהריים. היו מוכנים לשאול שאלות ולהראות.

מהם היתרונות של חיים בקנדה?

היתרונות של חיים בקנדה הם רבים, וכוללים איכות חיים גבוהה, נוף תרבותי מגוון ועשיר, וגישה לשירותי בריאות ברמה עולמית. כמה מהיתרונות המשמעותיים ביותר של חיים בקנדה הם:

– גישה לחינוך איכותי: בתי ספר בקנדה ידועים במצוינות שלהם, ומציעים כמה מההזדמנויות החינוכיות הטובות בעולם. בין אם אתה מחפש השכלה אוניברסיטאית מסורתית או תוכנית חניכה, תוכל למצוא אותה בקנדה.

– יוקר מחיה נמוך: בנוסף להיותה אחת המדינות העשירות בעולם, לקנדה יש גם מדדי יוקר המחיה הנמוכים ביותר. זה אומר שאתה יכול לחיות בנוחות על הכנסה צנועה.

– כלכלה חזקה: קנדה היא אחת הכלכלות המובילות בעולם, וכלכלתה צומחת במהירות. המשמעות היא שיש הרבה משרות זמינות, הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי.

– תשתית מצוינת: לקנדה יש כמה מהתשתיות הטובות בעולם, כולל כבישים מצוינים, שדות תעופה ובתי חולים. המשמעות היא שתוכלו להתנייד בקלות בעיר ולגשת לכל המשאבים שיש לקנדה להציע.

המשרות המבוקשות ביותר בקנדה

משרות בקנדה המדריך האולטימטיבי

האם אתה רוצה לדעת מהן המשרות המבוקשות ביותר בקנדה? אם כן, המשך לקרוא למדריך המלא שלנו לחיפושי העבודה הפופולריים ביותר בקנדה.

המשרות המבוקשות ביותר בקנדה כרגע כוללות:

 1. רופאים
  2. עורכי דין
  3. רואי חשבון
  4. מהנדסים
  5. מדעני מחשב
  6. אחיות
  7. אנשי מכירות קמעונאיים
  8. מנהלי מכירות

אם אתה רוצה לדעת מהן התעשיות המובילות בקנדה, עיין בסעיף התעשייה שלנו למטה!

המקצועות המובילים בקנדה

ישנם סוגים רבים ושונים של עבודות בקנדה, ולכל אדם, העבודה הטובה ביותר היא שונה. להלן עשרת המקצועות המובילים בקנדה על פי סטטיסטיקת קנדה:

 1. עורכי דין
  2. רואי חשבון ורואי חשבון
  3. מהנדסים וטכנולוגים
  4. מטפלי בריאות וטכנאים
  5. נציגי מכירות ומנהלי מכירות
  6. מפעילי מכונות והרכבים
  7. עוזרים אדמיניסטרטיביים ועובדי פקידות
  8. מדעני טבע, מהנדסים ומתמטיקאים
  9. עובדים קהילתיים וסוציאליים
  10. עובדי הכנת והגשת מזון.

איך למצוא עבודה בקנדה

אם אתה מחפש עבודה בקנדה, יש כמה דברים שאתה צריך לדעת.

הצעד הראשון הוא יצירת אסטרטגיית חיפוש עבודה. ישנן דרכים רבות ושונות למציאת מקומות עבודה בקנדה, אז תצטרך לבחור מה שהכי מתאים לך. אתה יכול לחפש באינטרנט, ליצור קשר עם אנשים שאתה מכיר, או לבקר ירידי עבודה ומרכזי קריירה.

לאחר שיצרת את אסטרטגיית חיפוש העבודה שלך, הגיע הזמן להתחיל להגיש מועמדות! הקפד לכלול את קורות החיים שלך ומכתב כיסוי בכל הגשה. חשוב גם להתלבש היטב ולהיות מנומס בעת הראיון. אם הכל ילך כשורה, אולי תוכל להתחיל את העבודה החדשה שלך בקרוב!

השכר הממוצע למשרות בקנדה

השכר הממוצע למשרה בקנדה הוא 51,700 דולר. הנתון הזה עולה ככל שאתה עולה על עמוד הטוטם בקריירה שלך, עם אנשי מקצוע שמרוויחים בממוצע 92,000 $. ישנם סוגים רבים ושונים של משרות זמינות בקנדה, החל מתפקידי התחלה ועד לקריירות מיומנות ורווחיות. אם אתה מחפש לעבור לקנדה ולהתחיל קריירה חדשה, זה המדריך בשבילך.

למה לצפות בעת מעבר לקנדה

משרות בקנדה המדריך האולטימטיבי

כשחושבים על מעבר לקנדה, אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון הוא למה אתה יכול לצפות כשאתה מחפש עבודה. קנדה היא מדינה גדולה עם מגוון משרות ותעשיות, כך שיכול להיות קשה לדעת מאיפה להתחיל. מדריך זה יעזור לכם להבין מה עליכם לעשות כדי למצוא עבודה בקנדה, ואיך נראים החיים כתושב קנדי.

כדי להתחיל, תחילה יהיה עליך ליצור פרופיל במנועי החיפוש של קנדה. אלו אתרים המחברים בין מעסיקים לעובדים פוטנציאליים, לכן הקפידו לכלול את כל המידע הרלוונטי שלכם (השכלה וניסיון, שפות מדוברות וכו'). לאחר שהפרופיל שלך פעיל, התחל לחפש משרות התואמות את הכישורים ותחומי העניין שלך. אתה יכול גם לעיין ב-JobsInCanada.ca עבור רשימות משרות ספציפיות למחוז או לאזור שבו אתה מחפש.

אם אתה מתקשה למצוא את העבודה המתאימה, בדוק את שירותי ייעוץ הקריירה המוצעים על ידי מעסיקים קנדיים רבים. שירות זה יכול לעזור לך לזהות את יעדי הקריירה שלך ולפתח תוכנית פעולה כדי להגיע אליהם. לבסוף, דאגו להשתתף בירידי תעסוקה ובאירועי נטוורקינג על מנת לפגוש אנשים שעובדים בתעשייה שמעניינת אתכם וללמוד עוד.

סיכום

אז, החלטת לעבור לקנדה. מזל טוב! הנה כמה דברים שכדאי לזכור כשאתה מתחיל בחיפוש העבודה שלך:

-קנדה היא מקום נהדר לעבוד בו. שיעור האבטלה נמוך מהממוצע הלאומי ויוקר המחיה נמוך יחסית בהשוואה למדינות מפותחות אחרות.
-קיימים סוגים רבים ושונים של משרות זמינות בקנדה, כולל תפקידים בעסקים, בריאות, חינוך ואמנויות.
-אם אתה רוצה למצוא עבודה שתואמת את תחומי העניין ומערך הכישורים שלך, הקפד לעשות מחקר על חברות ספציפיות לפני הגשת מועמדות.
-שמור על ראש פתוח בכל הנוגע לשינויי קריירה – אם משהו לא מרגיש נכון לאחר ראיון לתפקיד או לגלות יותר על תרבות החברה, אל תהססו להחליף הילוך. למעשה, אנשים רבים אומרים שהעבודה בקנדה מאלצת אותם להיכנס להזדמנויות צמיחה שלעולם לא היו רודף אחריהן בבית.

 

רוצים לעבוד בחו"ל ולא יודעים מאיפה להתחיל? השאירו פרטים כעת ונציג יצור עמכם קשר בהקדם
יהונתן פולק
נציג שירות ותמיכה