המדריך המלא לעבודה בקנדה כולל טיפים, משכורות וכל מה שצריך לדעת

עבודה בקנדה יכולה להיות חוויה פנטסטית, אבל זה יכול להיות גם קשה לדעת מאיפה להתחיל. במדריך זה נסקור את כל מה שאתה צריך לדעת על עבודה בקנדה, כולל טיפים למה לצפות מבחינת שכר ותנאי עבודה. אנו גם נספק רשימה של משאבים שיעזרו לך להתחיל במסע הקריירה שלך בקנדה!

מהו תהליך אשרת העבודה לקנדה?

אם אתה חושב לעבוד בקנדה, אין צורך לדאוג! במדריך המלא הזה, נתאר את תהליך אשרת העבודה לקנדה למי שרוצה לבוא לעבוד בארצנו היפה.

יש כמה דברים שתצטרכו להיות מודעים אליהם לפני שמתחילים בתהליך הגשת בקשה לויזה. הראשון הוא שתזדקק לדרכון תקף ממדינת הולדתך. שנית, תצטרך לקבל הצעת עבודה מחברה או ארגון קנדיים.

לאחר שאספתם את כל המסמכים הדרושים, הגיע הזמן להתחיל בתהליך הבקשה. הצעד הראשון הוא לבקר בשגרירות או בקונסוליה של קנדה בארץ הולדתך. שם תצטרך לספק הוכחה לאזרחות (כגון הדרכון שלך), הצעת העבודה שלך והעתקים של כל המסמכים הנדרשים. לאחר מכן תקבל טופס בקשה למילוי והחזרה לשגרירות או לקונסוליה.

לאחר השלמת תהליך הבקשה, יהיה עליך לקבוע פגישה במשרד הויזה במדינתך. במהלך פגישה זו, יהיה עליך להגיש מסמכים נוספים (כגון אישור רפואי) ולשלם אגרת בקשה. לאחר השלמת כל הניירת, משרד הויזה יוציא

כמה מרוויחים עובדים קנדיים?

לפי קונגרס הלייבור הקנדי, בשנת 2016, השכר החציוני לשעה לעובד בקנדה היה 27.50 דולר. השכר הנמוך ביותר היה $14.00 והשכר הגבוה ביותר היה $45.75. המשכורות משתנות בצורה דרסטית לפי אזור, כאשר אלה בערבות מרוויחים באופן משמעותי יותר מאלה שבאזור ונקובר.

השכר הממוצע לאיש מקצוע עסקי הוא כ-86,000 דולר בשנה. עם זאת, מקצועות מסוימים משלמים משמעותית יותר מאחרים. לדוגמה, מהנדסים מרוויחים בממוצע 106,000 דולר בשנה בעוד חקלאים וחוואים מרוויחים בממוצע קצת יותר מ-41,000 דולר בשנה.

בנוסף למשכורות, עבודה בקנדה יכולה לבוא עם הטבות כמו ביטוח בריאות, כיסוי שיניים וחופשה.

עובדים קנדיים מרוויחים בדרך כלל הרבה יותר כסף מאשר עמיתיהם האמריקאים. לפי קונגרס הלייבור הקנדי, השכר החציוני לשעה לעובד בקנדה היה 27.50$ ב-2016 בעוד שהשכר החציוני לשעה לעובד בארצות הברית היה קצת יותר מ-20.00$ (אם כי זה משתנה מאוד בהתאם למיקום). גם המשכורות משתנות מאוד לפי אזור; אלה בערבות מרוויחים הרבה יותר מאלה בוונקובר. השכר הממוצע לאיש מקצוע עסקי

מהם סוגי המשרות השונים בקנדה?

יש הרבה סוגים שונים של עבודות בקנדה, וזה יכול להיות קשה להבין איזו מהן מתאימה לך. אם אינך בטוח מאיפה להתחיל, מדריך זה ייתן לך את כל מה שאתה צריך לדעת על עבודה בקנדה.

ראשית, בואו נסתכל על סוגי המשרות השונים הזמינים בקנדה. ישנן ארבע קטגוריות עיקריות: משאבי טבע, ייצור, שירותים ותיירות.

עבודות משאבי טבע כוללות עבודה עם דברים כמו נפט וגז, עצים ומינרלים. עבודות ייצור כוללות ייצור מוצרים כמו מכוניות ורהיטים. משרות שירות כוללות דברים כמו חשבונאות, פרסום ושירותי בריאות. לבסוף, עבודות תיירות כוללות עבודה במקומות כמו אתרי סקי או בתי קזינו.

כעת, לאחר שכיסינו את סוגי המשרות השונים בקנדה, בואו נדבר על משכורות. באופן כללי, המשכורות בקנדה די גבוהות בהשוואה למדינות אחרות. השכר הממוצע בכל הענפים הוא בסביבות 60,000 $ לשנה. עם זאת, השכר משתנה מאוד בהתאם למשרה ולמיקום. לכן חשוב לערוך מחקר לפני שאתם מחליטים איזו עבודה מתאימה לכם.

לבסוף, בואו נדבר על דרישות הניירת לעבודה בקנדה. בניגוד לחלק

הזמן הטוב ביותר בשנה לעבוד בקנדה

מתי הזמן הטוב ביותר בשנה לעבוד בקנדה? באופן מפתיע, אין תשובה חד משמעית. הזמן הטוב ביותר בשנה לעבוד בקנדה תלוי בכישורים, במיקום ובהעדפות שלך. עם זאת, כמה מגמות כלליות מופיעות.

עונת החורף (דצמבר-פברואר) היא בדרך כלל העמוסה ביותר בקנדה, מכיוון שאנשים עוברים מקום לעבודה או יוצאים לחופשות. עונת הקיץ (יוני-אוגוסט) שקטה יותר מכיוון שאנשים נמצאים מחוץ לעיר או בחופשה. גם עונת הסתיו (ספטמבר-נובמבר) שקטה יותר כאשר אנשים עוברים לעונת החגים.

מיומנויות הן המפתח כאשר מחפשים למצוא עבודה בקנדה. אם יש לך מיומנויות בתחומים כמו הנדסה, פיננסים או בריאות, סביר להניח שתמצא משרות זמינות בעונת החורף. אם יש לך מיומנויות בתחומים כמו תיירות או קמעונאות, ייתכן שתמצא הזדמנויות נוספות במהלך עונות הקיץ או הסתיו. גם מיקום יכול לשחק תפקיד; לדוגמה, ונקובר מושכת הרבה חברות טכנולוגיה בעוד טורונטו מושכת הרבה עסקים במגזר הפיננסי והקמעונאי.

יש כמה דברים שכל מי שעובד בקנדה צריך לדעת. המשכורות משתנות בהתאם למיקום ולניסיון, אך בממוצע המשכורות גבוהות ממה שמקבלים האמריקאים

איך למצוא את העבודה המתאימה בקנדה

אם אתם חושבים לעבור לקנדה לעבודה, זה המדריך בשבילכם! במאמר זה, נתאר את כל מה שאתה צריך לדעת כדי למצוא עבודה בקנדה, כולל טיפים כיצד לחקור חברות ולמצוא את המשרה המתאימה. אנחנו גם נכסה את המשכורות ואת מה שאתה צריך לעשות כדי להתחיל בקריירה שלך בקנדה. בואו נתחיל!

החשיבות של קורות חיים טובים עבור קנדים

אם אתה שוקל לעבור לקנדה, תצטרך להיות בעל קורות חיים טובים. ולא סתם קורות חיים – כאלה המותאמים במיוחד לשוק העבודה הקנדי. להלן כמה טיפים כיצד ליצור קורות חיים שישימו לב אליכם.

 

 1. ודאו שקורות החיים שלכם מאורגנים היטב. הרישום שלך צריך להיות פשוט וקל לקריאה. השתמש בכותרות ובנקודות תבליטים כדי להבהיר את הנקודות שלך. שמור על גופנים פשוטים וקלים לקריאה.
 2. אל תפרט את כל הניסיון שלך בפסקה אחת. חלק את חווית העבודה שלך לקטגוריות ספציפיות, ורשום כל אחת מהן עם מספיק פרטים כדי שהמעסיקים יוכלו להבין מה עשית ולמה זה רלוונטי לחיפוש העבודה שלהם.
 3. היו כנים לגבי הכישורים והיכולות שלכם. רשום את הכישורים והיכולות שלדעתך הם הרלוונטיים ביותר לתפקיד אליו אתה מגיש מועמדות, וכלול תיאור קצר כיצד היית משתמש בכישורים אלה במקום העבודה.
 4. הדגישו את ההישגים שלכם ולא את החולשות שלכם. רשום דוגמאות של פרויקטים או משימות שהשלמת בהצלחה, כמו גם אתגרים שהתמודדת איתם והתגברתם עליהם בעבר. זה יראה שאתה מסוגל להתמודד עם משימות מורכבות ולפתור בעיות

כיצד להתכונן לראיון עבודה בקנדה

מכיוון שקנדה היא מדינה כה מגוונת, עם מגוון רחב של משכורות ותנאי עבודה, יכול להיות קשה לדעת למה לצפות כשמגישים מועמדות לעבודה.

כדי לעזור לך להתכונן לראיון שלך, ריכזנו מדריך מקיף זה על כל מה שאתה צריך לדעת על עבודה בקנדה.

במאמר זה נעסוק ב:

-איזה סוג של משרות זמינות בקנדה?

-כמה מרוויחים עובדים קנדים?

-מהם היתרונות בעבודה בקנדה?

-איך אתה יכול לשפר את הסיכויים שלך לקבל עבודה בקנדה?

מוכן ללמוד עוד? בואו נתחיל!

שאלות נפוצות שישאלו אותך בבקשת העבודה שלך בקנדה

1) מה שווה הדולר הקנדי?

2) איך אני משיג עבודה קנדית?

3) מהן שעות העבודה בקנדה?

4) האם אני יכול לעבוד מהבית?

5) מהו שכר המינימום בקנדה?

6) מהו שבוע העבודה המקסימלי בקנדה?

7) האם יש זמן חופשה חובה בקנדה?

8) האם אני יכול להביא איתי את חיית המחמד שלי לקנדה?

הדולר הקנדי שווה כ-0.76 דולר ארה"ב. אתה יכול לגלות כיצד להגיש מועמדות למשרה קנדית כאן. שעות העבודה בקנדה הן 9:00 עד 17:00, שני עד שבת. בקנדה אין זמן חופשה חובה, אך אתם זכאים ל-7 ימי חופשה בתשלום בשנה. אתה יכול לעבוד מהבית אם יש לך חיבור אינטרנט טוב ושטח משרדי למחשב שלך. שכר המינימום בקנדה הוא 10.25 דולר קנדי לשעה ושבוע העבודה המרבי הוא 44 שעות. ישנן הטבות כמו ביטוח רפואי, חיסכון פנסיוני וחופשת לידה הזמינות לעובדים במשרה מלאה. חיות מחמד אינן מותרות ברוב מקומות העבודה, אך לעיתים מותר להן באזורים מרוחקים. הגיל המינימלי להעסקת ילד לעבודה הוא 15 שנים

מה המשכורות בקנדה

קנדה ידועה בשכר הגבוה שלה והטבות מצוינות. לפי מחשבון השכר של קנדה, השכר הממוצע בקנדה הוא 75,652 דולר לשנה. המשכורות משתנות בהתאם למיקום ולניסיון, אך רוב המשרות בקנדה מציעות שכר טוב והטבות.

הנה כמה טיפים שיעזרו לך להבין את המשכורת שלך ולמצוא עבודה בקנדה:

-חקור את השכר עבור תפקידך בתחום המומחיות שלך. השווה משכורות עם משרות דומות באזור שלך.

– בצע מבחנים מקוונים או פנים אל פנים המודדים את כישוריך והשוות אותם מול אלו הנדרשים לתפקידים מסוימים.

– רשת עם אנשים שאתה מכיר ואנשי מקצוע בתחומך. בקש מהם עצות לגבי המשרות הזמינות וכיצד להתחיל.

-הירשם להתראות דרושים או ניוזלטר מחברות שמחפשות עובדים. בדרך זו, תקבל הודעה ברגע שיהיו משרות חדשות פנויות.

היסטוריה קצרה של קנדה

קנדה היא מדינה הממוקמת בצפון אמריקה. הוא גובל בצפון בארצות הברית של אמריקה, במזרח באוקיינוס האטלנטי, בדרום באיי הבתולה של ארצות הברית ובמערב במקסיקו. למדינה שטח כולל של 9,986,242 קמ"ר (3,855,569 מייל רבוע). קנדה התיישבה לראשונה על ידי עמים ילידים לפני יותר מ-10,000 שנה. האירופאים הראשונים שביקרו במה שהיא כיום קנדה היו מגלי ארצות ספרדים ב-1513. צרפת תבעה את האזור ב-1609 והקימה מושבה בשם צרפת החדשה. הבריטים כבשו את קוויבק ב-1759 והקימו את מחוז קוויבק. קולומביה הבריטית הפכה למחוז ב-1871. ניופאונדלנד הפכה למחוז ב-1949 ולברדור הצטרפה כטריטוריה אוטונומית ב-1984. בשנת 2001 הפכה נונבוט לטריטוריה האחרונה של קנדה שנוספה למדינה.

מחוזות קנדיים מחולקים לחטיבות מפקד המחולקות עוד יותר לעיריות. עיריות אלו מספקות שירותי שלטון מקומי כגון איסוף אשפה, שיטור, הגנה מפני אש ותקנות ייעוד. יש 103 מחלקות מפקד בקנדה. המחוז הגדול ביותר הוא אונטריו עם למעלה מ-12 מיליון תושבים ואחריו קוויבק עם למעלה מ-10 מיליון תושבים. המחוז הקטן ביותר הוא האי הנסיך אדוארד עם קצת פחות מ-100,000 תושבים.

ערים מרכזיות בקנדה

קנדה היא מדינה ענקית עם תחומים רבים ושונים שמציעים אורחות חיים ומשכורות שונות. במאמר זה, נדון בערים הגדולות בקנדה ולמה אתה יכול לצפות כשאתה עובד בהן.

טורונטו: העיר הגדולה ביותר בקנדה ואחת העמוסות ביותר, טורונטו מציעה מגוון משרות ומשכורות. המשכורות מתחילות בסביבות 45,000 $ עבור משרות ברמת התחלה, אך יכולות להגיע עד 130,000 $ עבור משרות בעלות שכר גבוה יותר. עם למעלה מ-7 מיליון אנשים החיים בטורונטו, זהו מקום נהדר לחיות בו ולעבוד בו אם אתם מחפשים עיר גדולה עם המון הזדמנויות.

מונטריאול: מונטריאול היא עיר גדולה נוספת המציעה הרבה הזדמנויות עבודה ומשכורות. משכורות ברמת הכניסה מתחילות בסביבות $45,000, אך יכולות להגיע עד $100,000 או יותר בהתאם לתפקיד. מונטריאול ידועה גם בסצנת האמנות והתרבות שלה, כך שזה מקום נהדר לחיות בו אם אתם מעוניינים לחוות את כל מה שיש לעיר להציע.

אוטווה: אוטווה ממוקמת באונטריו והיא ביתם של סוכנויות ממשלתיות רבות כמו גם כמה מהעסקים הגדולים בקנדה. בגלל זה, יש הרבה משרות זמינות באוטווה,

יוקר המחיה בקנדה

בכל הנוגע ליוקר המחיה, קנדה בהחלט נמצאת על הצד הגבוה בהשוואה לכמה מדינות אחרות. עם זאת, עם תקציב ותכנון קפדניים, אתה עדיין יכול לחיות בנוחות בקנדה. הנה כמה גורמים מרכזיים שכדאי לזכור:

 

משכורות: המשכורות בקנדה גבוהות יחסית בהשוואה למדינות מתועשות אחרות. עם זאת, כמו בכל מדינה, התחל את החיפוש שלך אחר עבודה על ידי השוואת משכורות באזור שלך.

הוצאות מחיה: באופן כללי, דיור יקר יותר בקנדה מאשר בחלקים אחרים של העולם. עם זאת, ישנן מספר דרכים לחסוך בעלויות הדיור, כולל חיפוש דירות ודירות באזורים פופולריים במרכז העיר או השקעה בבית המשמש בעיקר כנכס להשכרה.

מזון: עלות המזון בקנדה דומה למדינות מפותחות אחרות. עם זאת, זכור כי שכר המינימום בקנדה נמוך מהשכר הממוצע במדינות רבות אחרות, כך שייתכן שתצטרך לתקצב עלויות מזון גבוהות יותר אם אתה חי ממשכורת.

תחבורה: בעוד שעלויות התחבורה נמוכות יחסית בקנדה בהשוואה לכמה מדינות מפותחות אחרות, הן עשויות להיות יקרות אם אתה נוסע מאזור כפרי לעיר

איך להשיג עבודה בקנדה

יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון כשמחפשים עבודה בקנדה, ואם אתה לא מכיר את התהליך, דאגנו לך. במאמר זה, נתאר את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל, ונספק כמה טיפים כיצד להפיק את המרב מהחיפוש שלך.

 

לפני שמתחילים לעסקים, חשוב להבין שיש כמה דרכים שונות לעבוד בקנדה. אתה יכול למצוא עבודה דרך מעסיק או להגיש מועמדות לעבודה באינטרנט.

אם אתם מחפשים עבודה דרך מעסיק, חשוב לדעת שחברות רבות מתקשרות רק עם מועמדים מתאימים. ודא שיש לך את קורות החיים שלך מוכנים והיו מוכנים לענות על שאלות לגבי הכישורים והניסיון שלך.

כשאתה מחפש משרות באינטרנט, הקפד להשתמש בכלים הנכונים. מנהלי גיוס מעדיפים קורות חיים בפורמט נכון וכוללים מילות מפתח המתאימות לתפקיד אליו אתה מגיש מועמדות. בנוסף, הקפד לכלול קישורים לפרופילי המדיה החברתית שלך וכל מידע רלוונטי אחר.

עכשיו כשאתה יודע מה לעשות, הגיע הזמן להסתכל על המשכורות בקנדה

טיפים לבחירת עבודה בקנדה

כאשר אתה חושב על מעבר לקנדה, חשוב לשקול איזה סוג עבודה אתה רוצה. הנה כמה טיפים לבחירת עבודה בקנדה:

-חשוב על הכישורים והניסיון שלך. האם יש לך כישרונות או כישורים מיוחדים שיכולים להיות שימושיים במדינה חדשה? שקול לחפש משרות התואמות את הכישורים והניסיון שלך.

-בקש מבני משפחה וחברים המלצות. ייתכן שהם עבדו בקנדה בעבר או מכירים אנשים שיש להם עבודה כאן.

-בדוק את לוחות הדרושים המקוונים. חברות קנדיות רבות מפרסמות משרות זמניות או חוזה באינטרנט, כך שזו דרך טובה לראות מה יש בחוץ.

-דבר עם השכנים והחברים שלך. אולי יש להם עצות טובות לגבי סוג העבודה שתתאים לכישוריך ולניסיון שלך.

משכורות בעסקים קנדיים

המשכורות לעובדים קנדיות עשויות להיות מעט שונות ממה שהורגלת אליו בארצות הברית. באופן כללי, המשכורות בעסקים קנדיים נוטות להיות נמוכות מהמשכורות בעסקים אמריקאים. הסיבה לכך היא שיוקר המחיה נמוך בהרבה בקנדה מאשר בארצות הברית. עם זאת, ישנם כמה חריגים לכלל זה.

באופן כללי, המשכורות בעסקים קנדיים יהיו בין 50,000 דולר קנדי ל-100,000 דולר קנדי בשנה. המשכורות לתפקידי ניהול יהיו בדרך כלל גבוהות יותר מהמשכורות לתפקידים אחרים. גם השכר לתפקידים טכניים יהיה גבוה יותר מהשכר לתפקידים אחרים.

חלק מהגורמים החשובים המשפיעים על השכר כוללים את הניסיון שלך, ההשכלה שלך והכישורים שלך. לניסיון שלך תהיה השפעה גדולה על השכר שלך, במיוחד אם יש לך הרבה ממנו. גם להשכלה ולכישורים שלך תהיה השפעה גדולה על השכר שלך, אבל לא תהיה להם השפעה כמו הניסיון שלך.

שירותי בריאות בקנדה

כשאתה חושב על מעבר לקנדה, אחד הדברים הראשונים שעולה על הדעת הוא מערכת הבריאות. למרות שזה לא מושלם, לקנדה יש כמה משירותי הבריאות הטובים בעולם. להלן מדריך לכל מה שאתה צריך לדעת על שירותי בריאות בקנדה:

 1. מערכת הבריאות הבסיסית בקנדה היא אוניברסלית וחינמית לכל התושבים. המשמעות היא שלא משנה כמה כסף תרוויח, תמיד תוכל לגשת לשירותי בריאות איכותיים.
 2. לקנדים יש כמה אפשרויות בכל הנוגע לבתי חולים ומרפאות בריאות. אתה יכול לבחור להיות פרטי, ציבורי או שילוב של שניהם.
 3. ישנן גם מספר תוכניות ביטוח רפואי שונות זמינות, כל אחת עם היתרונות והחסרונות שלה. תוכניות מסוימות מציעות כיסוי רב יותר מאחרות, אך כולן יכסו הליכים רפואיים ומרשמים סטנדרטיים.
 4. חסרון אחד של מערכת הבריאות הקנדית הוא שזמני ההמתנה יכולים להיות ארוכים לטיפולים מסוימים. עם זאת, זה לא תמיד המקרה ויש בדרך כלל חלופות זמינות אם הטיפול שלך נחשב דחוף מדי.
 5. בסך הכל, מערכת הבריאות הקנדית נחשבת מהטובות בעולם והיא מספקת לתושבים

חינוך בקנדה

קנדה ידועה במערכת החינוך המצוינת שלה. במדינה יש מספר אוניברסיטאות ומכללות המציעות חינוך ברמה עולמית לתלמידיהם.

יתר על כן, המדינה מציעה מגוון הזדמנויות עבודה למי שיש להם רקע לימודי מתאים.

הנה כמה נקודות מפתח לגבי עבודה בקנדה:

-הדרישה המינימלית עבור רוב המשרות בקנדה היא תעודת בגרות או שווה ערך. עם זאת, מעסיקים רבים דורשים מהמועמדים להיות בעלי תואר אקדמי.

-המשכורות בקנדה משתנות בהתאם לניסיון ולכישורים, אך השכר הממוצע בדרך כלל גבוה יותר מאשר במדינות אחרות. גם יוקר המחיה נמוך יותר מאשר ברוב המדינות האחרות.

-משרות רבות בקנדה זמינות לאנשים עם מגוון רחב של רקעים וכישורים. לדוגמה, חברות רבות בקנדה מחפשות מהנדסים ואנשי עסקים בעלי כישורי תכנות מחשבים.

-השפה הרשמית של קנדה היא אנגלית, אבל רוב הקנדים גם דוברים צרפתית שוטפת. לחברות קנדיות רבות יש משרדים גם בשפות אחרות, כמו ספרדית, פורטוגזית או מנדרינית.

חי בקנדה כזר

כל מי ששוקל לעבור לקנדה צריך להיות מודע לאתגרים וההזדמנויות הייחודיות הנלווים לחיים במדינה הזו כזר. בפוסט זה, נתאר כמה טיפים להשתלבות מוצלחת בקנדה כתושב חוץ, מהבנת תרבות העבודה הקנדית ועד לדעת אילו סוגי משרות זמינות. אנו גם נסקור את היסודות של המשכורות ותנאי העבודה בקנדה, כך שתוכל לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר לגבי עתידך כאן.

אם אתה כבר גר בקנדה ורוצה לחלוק את הניסיון או העצה שלך עם גולים אחרים, אל תהסס להוסיף את דעתך למדור הבלוג שלנו!

כדי להתחיל, חשוב להבין שהקנדים הם בדרך כלל אנשים מסבירי פנים ומסבירי פנים. עם זאת, אתה עלול להיתקל בהבדלים תרבותיים כאשר אתה עובר לכאן לראשונה; להיות מוכנים לתקופת הסתגלות. לדוגמה, קנדים רבים הם סתמיים לגבי קוד לבוש וכללי התנהגות במקום העבודה, אשר עשויים להיראות מבלבלים או אפילו לא מקצועיים למישהו מתרבות רשמית יותר. יתר על כן, הדולר הקנדי חזק מול מטבעות אחרים, כך שאם אתה מגיע ממדינה שבה המטבע חלש מול מטבעות עולמיים מרכזיים, אתה עלול למצוא את עצמך בנחיתות במונחים של הוצאות יומיומיות. בצד החיובי, המשכורות בקנדה

סיכום

קנדה היא מקום נהדר לעבוד בו, והמדריך הזה יעזור לך להבין איזה סוג עבודה עשוי להתאים לך. בין אם אתם מחפשים תפקיד התחלתי או משהו מאתגר יותר, במדריך הזה יש את כל מה שאתם צריכים לדעת. בנוסף, מחשבון השכר שלנו יכול לתת לך מושג כמה כסף תוכל להרוויח בעבודות שונות בקנדה. אז למה אתה מחכה? התחל את החיפוש שלך אחר המשרה המושלמת עוד היום!

  רוצים לעבוד בחו"ל ולא יודעים מאיפה להתחיל?
  השאירו פרטים כעת ונציג יצור עמכם קשר בהקדם!

  רוצים לעבוד בחו"ל ולא יודעים מאיפה להתחיל? השאירו פרטים כעת ונציג יצור עמכם קשר בהקדם
  יהונתן פולק
  נציג שירות ותמיכה