המשרות הטובות ביותר בארצות הברית

המשרות הטובות ביותר בארצות הברית

המשרות הטובות ביותר בארצות הברית

המשרות הטובות ביותר בארצות הברית

יש הרבה משרות נהדרות בארצות הברית, וזה יכול להיות קשה להחליט איזו מהן מתאימה לך. אבל אל דאגה – במאמר זה, אנו הולכים להסתכל על חמש המשרות הטובות ביותר בארצות הברית, בהתבסס על המשכורות, ההטבות ודירוגי שביעות הרצון שלהן. אז יהיו שאיפות הקריירה שלך אשר יהיו, הקפד לבדוק את האפשרויות הנהדרות האלה!

המשרות הטובות ביותר בארצות הברית לבוגרי מכללות

המשרות הטובות ביותר בארצות הברית לבוגרי מכללות הן בשפע ומשתנות בהתאם לכישורים ולניסיון שלך. ישנן עמדות התחלתיות רבות המציעות שכר תחרותי והזדמנות ללמוד מיומנויות חדשות. חברות רבות מציעות גם החזר שכר לימוד, שעות גמישות והטבות נוספות. להלן חמש מהמשרות הטובות ביותר לבוגרי מכללות:

 1. מהנדס תוכנה: מהנדס תוכנה מתכנן, בודק ומתחזק תוכנות מחשב. הם עשויים לעבוד על פרויקט בודד או על סדרה של פרויקטים קשורים. שכר: $75,000 עד $120,000 לשנה
 2. מפתח אתרים: מפתח אתרים יוצר ומעדכן את תוכן האתר באמצעות שפות תכנות חזיתיות כמו HTML ו-CSS. הם עשויים גם לעצב ולנהל אתרים מתחילתו ועד סופו. שכר: $65,000 עד $110,000 לשנה
 3. מומחה שיווק: מומחה שיווק עוזר לחברות להשיק מוצרים ושירותים חדשים, להגדיל מכירות או לשפר את שביעות רצון הלקוחות. שכר: $35,000 עד $60,000 לשנה
 4. רואה חשבון: רואה חשבון מבצע ניתוח פיננסי ונותן ייעוץ כיצד למקסם רווחים ולהוזיל עלויות בעסקים. שכר: $50,000 עד $100,000 לשנה.

המשרות הטובות ביותר בארצות הברית לבוגרי מכללות לאחרונה

יש הרבה משרות נהדרות עבור בוגרי מכללות אחרונים, והאפשרויות נעות בין משרות ברמת התחלה לקריירה בשכר גבוה. במדור הבלוג הזה, נתאר כמה מהמשרות הטובות ביותר עבור בוגרי מכללות אחרונים, בהתבסס על גורמים כמו שכר, שביעות רצון בעבודה וזמינות.

אם אתה מחפש עבודה שתיתן לך שכר טוב והזדמנויות לצמיחה, בדוק קריירה בפיננסים, משפטים, שיווק ומנהל עסקים. לתחומים אלו יש תמיד ביקוש רב, ורוב המעסיקים שמחים לראות בהם בוגרים טריים. מצד שני, אם אתה מעדיף לעבוד על פרויקטים שמעניינים אותך במקום לעקוב אחר התוכנית של מישהו אחר, שקול קריירה באמנויות או בחינוך. שני התחומים הללו מציעים שפע של מקום ליצירתיות ועצמאות.

לא משנה איזה סוג של עבודה אתה מחפש, הקפד לחקור כל אחד בקפידה לפני הגשת מועמדות. לא תמיד קל למצוא את המשרות הטובות ביותר – אז קח את הזמן שלך והיה מוכן להשקיע את העבודה הקשה!

המשרות הטובות ביותר בארצות הברית לאנשים שיש להם ניסיון בעבודה

המשרות הטובות ביותר בארצות הברית עבור אנשים שיש להם ניסיון בעבודה הן כדלקמן:

 1. רוקח
  2. אחות מרדים
  3. טכנאי וטרינרי
  4. דייל
  5. עובד שירותי מזון

המשרות הטובות ביותר בארצות הברית המשתלמים מעל 75 דולר לשנה

אם אתם מחפשים עבודה שמשלמת לכם מעל 100,000 דולר בשנה, כדאי שתשקלו לעבוד בארצות הברית. להלן חמש מהמשרות הטובות ביותר בארה"ב שמשלמים מעל 100,000 דולר לשנה.

 1. וטרינר
  וטרינרים הם אחת העבודות הפופולריות ביותר בארצות הברית. הם מרוויחים שכר ממוצע של מעל 187,000 $ בשנה. זה גבוה יותר מכל קטגוריית עבודה אחרת בארה"ב.
 2. דיילת
  דיילות הן עוד עבודה פופולרית בארצות הברית. הם מרוויחים שכר ממוצע של מעל 119,000 $ בשנה. זה גם גבוה יותר מכל קטגוריית עבודה אחרת בארה"ב.
 3. רופא שיניים
  רופאי שיניים מרוויחים משכורת ממוצעת של מעל 186,000 $ בשנה. זה גבוה יותר מכל קטגוריית עבודה אחרת בארה"ב.
 4. מהנדס מדעי המחשב
  מהנדסי מדעי המחשב מרוויחים שכר ממוצע של מעל 130,000 דולר בשנה. זוהי אחת המשרות בעלות השכר הגבוה ביותר בארה"ב.
 5. פסיכיאטר
  פסיכיאטרים מרוויחים משכורת ממוצעת של למעלה מ-207,000 דולר בשנה. זוהי אחת המשרות בעלות השכר הגבוה ביותר בארה"ב.

המשרות הטובות ביותר בארצות הברית שאינן מצריכות תואר אקדמי

המשרות הטובות ביותר בארצות הברית

אם אתה מחפש עבודה שאינה דורשת תואר אקדמי, יש הרבה הזדמנויות נהדרות בחוץ. להלן חמש מהמשרות הטובות ביותר ללא תואר אקדמי שאולי כדאי לשקול:

 1. עוזרת לבריאות הבית
  זוהי אפשרות מצוינת אם אתה רוצה לעבוד בנוחות של הבית שלך ואין לך שום ניסיון רפואי. תצטרך לעבור בחינה כדי לקבל הסמכה, ואז תצטרך לעבוד לפחות 1,000 שעות על פני תקופה של שנתיים.
  2. עוזר אישי
  אם אתה טוב בתזמון וניהול משימות מרובות בו-זמנית, זו יכולה להיות אפשרות מצוינת עבורך. יהיה עליך להיות בעל ניסיון קודם במשרד ולהיות מאורגן היטב. השכר יכול להיות טוב, והגמישות מצוינת.
  3. מְטַפֶּלֶת
  זוהי אפשרות מצוינת אם אתה מחפש עבודה זמנית עם פוטנציאל לטווח ארוך. יהיה עליך להיות בעל ניסיון בטיפול בילדים ולהיות אמין ומאורגן. השכר יכול להיות טוב, ולעיתים קרובות יש למטפלות הזדמנויות להתקדם.
  4. פקיד שילוח
  אם משלוח הוא משהו שאתה מעוניין בו, זו יכולה להיות אפשרות מצוינת עבורך.

המשרות הטובות ביותר בארצות הברית לאנשים שכבר

בעלי תואר אקדמי או מי בתחילת הקריירה שלהם

מחפש את המשרות הטובות ביותר בארצות הברית? יש הרבה אפשרויות נהדרות עבור אנשים שיש להם תואר אקדמי, או שהם בתחילת הקריירה שלהם. להלן חמש מהמשרות הטובות ביותר עבור אנשים שכבר יש להם תואר או בתחילת הקריירה שלהם.

 1. רופא
  2. עורך דין
  3. כַּלכָּלָן
  4. מדעני מחשב
  5. רואת חשבון.

תמיכה רפואית

תעשיית הבריאות היא אחד המגזרים הצומחים ביותר בארצות הברית. על פי הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה (BLS), התעסוקה במגזר התמיכה בתחום הבריאות צפויה לגדול ב-16 אחוזים מ-2016 עד 2026, הרבה יותר מהר מהממוצע עבור כל המקצועות. גידול זה נובע בין השאר מהזדקנות האוכלוסייה ומביקוש מוגבר לשירותי בריאות.

מגזר התמיכה בשירותי הבריאות כולל מגוון משרות, כגון עוזרים רפואיים, סייעות סיעודיות ועוזרים בבריאות הבית. תפקידים אלו מספקים שירותי טיפול בסיסיים למטופלים בבתי חולים, בבתי אבות ובמתקני בריאות אחרים. הם עובדים עם מטופלים אחד על אחד או בקבוצות ואחראים על ביצוע משימות כמו לעזור להם להתלבש, להתרחץ או לאכול.

הקריירות הטובות ביותר במגזר התמיכה בבריאות כוללות אחיות מוסמכות (RNs), אחיות מעשיות מורשות (LPNs), עוזרות אחיות מוסמכות (CNA) ועוזרות טיפול אישי (PCA). RNs הם אנשי המקצוע בעלי השכר הגבוה ביותר במגזר התמיכה בבריאות, ומשכורת שנתית ממוצעת של $73,270. LPNs מרוויחים שכר ממוצע של $41,170 בשנה, משכורות CNA בממוצע $39,590 לשנה, ו-PCA מרוויחים משכורת ממוצעת של $28,

אומנות ובידור

יש הרבה משרות זמינות בתעשיית האמנויות והבידור. בין אם אתה מוזיקאי, שחקן או אמן, ישנן דרכים רבות להכניס רגל בדלת. להלן חמש מהמשרות הטובות ביותר בתחום:

 1. מוזיקאי: מוזיקאים מהווים את אחד ממגזרי העבודה המשולמים ביותר בתעשיית האמנויות והבידור. נגינה על כלי מקצועי יכול להוביל לקריירה רווחית, וכך גם להיות מנהל הופעות מצליח או מפיק מוזיקלי.
 2. שחקן: שחקנים יכולים למצוא עבודה בסרטים עלילתיים ובתוכניות טלוויזיה, כמו גם על הבמה. יש ביקוש גבוה לשחקנים מוכשרים, והזדמנויות רבות להכשרה והתפתחות קיימות בתחום זה.
 3. אמן: אמנים יכולים לעבוד במגוון מדיומים, כולל ציור, פיסול, צילום וכתיבה. אמנים רבים עובדים גם כמנהלים או מחנכים בתחומם.
 4. מתכנן אירועים: למתכנני אירועים יש תפקיד חשוב בקידום אירועי אומנות ובידור. הם עובדים עם אמנים, יזמים, בעלי מקומות ובעלי עניין אחרים כדי להבטיח שהאירועים יתקיימו ללא תקלות.
 5. מוכר כרטיסים: אנשי מכירות שעובדים בתעשיית האמנויות והבידור מוכרים כרטיסים לקונצרטים, הצגות.

מכירות

יש הרבה משרות נהדרות בארצות הברית, והטובות שבהן יכולות להציע מגוון של הטבות והזדמנויות. אנשי מכירות הם מהעובדים המבוקשים ביותר בארץ, וישנן מספר קריירות מצוינות בתחום זה. להלן חמש מהמשרות הטובות ביותר במכירות:

 1. נציג מכירות

נציגי מכירות עובדים עם לקוחות כדי למכור מוצרים או שירותים. ייתכן שהם יידרשו לנסוע למקומות שונים, להיפגש עם לקוחות פנים אל פנים ולספק תמיכה לאחר השלמת עסקאות מכירה. זוהי עבודה מאתגרת שמציעה הזדמנויות רבות לצמיחה.

 1. מנהל חשבונות

מנהלי חשבונות אחראים על ניהול חשבונות מכירות והבטחת עמידה ביעדי המכירות. הם עשויים גם להיות מעורבים ביצירת קמפיינים שיווקיים ובמכירת שיפורי מוצר ללקוחותיהם. זוהי קריירה מתגמלת ביותר שמציעה שפע של הזדמנויות לקידום.

 1. מנהל פיתוח עסקי

מנהלי פיתוח עסקי עובדים על פיתוח קשרים עסקיים חדשים ומכירת מוצרים או שירותים ללקוחות קיימים. הם עשויים להיות מעורבים ביצירת הצעות, משא ומתן על עסקאות וניהול קשרי לקוחות. זוהי קריירה תובענית אך מתגמלת.

טֶכנוֹלוֹגִיָה

תעשיית הטכנולוגיה פורחת ויש הרבה משרות מצוינות בתחום הזה. משרות בתעשיית הטכנולוגיה יכולות לנוע בין תכנות ופיתוח תוכנה לעיצוב אתרים ושיווק. למעשה, יש כל כך הרבה משרות נהדרות בתעשיית הטכנולוגיה שזה יכול להיות קשה להחליט באיזו מהם להמשיך. מאמר זה יעזור לך לצמצם את האפשרויות שלך ולמצוא את העבודה הטובה ביותר בתעשיית הטכנולוגיה.

עסקים וניהול

המשרות הטובות ביותר בארצות הברית הן אלו שמציעות שכר טוב והטבות. כמה מהמשרות המשתלמים ביותר באמריקה כוללים מנתחי מערכות מחשב, אנליסטים פיננסיים ונציגי מכירות. תפקידים אלו מציעים משכורות והטבות טובות, כולל ביטוח בריאות ותוכניות חיסכון לפנסיה. משרות נהדרות אחרות בארצות הברית כוללות טכנאי בתי מרקחת, וטרינרים וכימאים. תפקידים אלה מציעים שכר והטבות מצוינים, כולל תוכניות חיסכון לפנסיה וכיסוי רפואי.

תחזוקה ותיקון

תחום התחזוקה והתיקונים פורח בארצות הברית, וישנן מספר משרות נהדרות בחוץ למי שמחפש להיכנס אליו. בין אם אתה מחפש שינוי קריירה או סתם רוצה להישאר עסוק במהלך העונה מחוץ לעונה, אלו הן כמה מהמשרות הטובות ביותר בארץ.

 1. מכונאי: מכונאי הוא מי שמתקן ומתחזק מכונות וכלי רכב. ישנם מכונאים רבים שעובדים בעסקים קטנים, אך ישנם גם מכונאים רבים שעובדים בחברות גדולות. מכונאים בדרך כלל זקוקים לתעודת בגרות או שווה ערך, ומעסיקים רבים דורשים הסמכה מאיגוד הרכב הלאומי (NAA).
 2. חשמלאי: חשמלאי הוא מי שמתקין, מתקן ומתחזק מערכות חשמל. הם צריכים תואר עמית בהנדסת חשמל או נגרות, או התלמדות של שנתיים. חשמלאים בדרך כלל זקוקים להסמכה מאיגוד קבלני החשמל הלאומי (NECA) או המועצה הלאומית לבטיחות (NSC).
 3. משכב שטיחים: משכב שטיחים הוא מי שמניח שטיחים. הם צריכים תואר עמית בנגרות או מקצוע קשור, או התלמדות של שנתיים.

שירות מזון ואירוח

תעשיית שירותי מזון ואירוח פורחת בארצות הברית. כשהאוכלוסייה גדלה כל הזמן, נוצרות יותר ויותר מקומות עבודה בתחום זה. ישנם סוגים רבים ושונים של משרות בענף זה, כך שאם אתם מחפשים שינוי קריירה או סתם רוצים לעבוד בסביבה מהנה, שירות מזון עשוי להיות האופציה המושלמת עבורכם. להלן חמש מהמשרות הטובות ביותר בתעשיית שירותי המזון והאירוח:

 1. שרת
  2. מוֹזֵג
  3. מדיח כלים
  4. מנהל מטבח
  5. מארח מארחת.

שירותים חוקיים

על פי מחקר של האיגוד הלאומי של איגודי עובדים משפטיים, שירותים משפטיים הם אחת המשרות הטובות ביותר בארצות הברית. המחקר מצא כי הצוות המשפטי נהנה מהטבות טובות, איזון חזק בין עבודה לחיים, והזדמנויות לקידום. הם גם מדווחים על רמות גבוהות של שביעות רצון מעבודתם.

בנוסף לשכר טוב והטבות, סיבה נוספת לכך ששירותים משפטיים הם אחת המשרות הטובות ביותר באמריקה היא בגלל מגוון ההזדמנויות הזמינות. צוות משפטי יכול לעבוד במשרד עורכי דין, משרד ממשלתי או כמטפל סולו. ישנן גם הזדמנויות רבות להתמחות בתחום מסויים במשפטים.

אם אתה מעוניין לעבוד בשירותים משפטיים, הקפד לבדוק פרסומי דרושים באינטרנט או ליצור קשר עם סוכנות הגיוס המקומית שלך. כמו כן, תוכל למצוא מידע על דרישות הרישוי ודרישות ההשכלה באתר של האיגוד הארצי של איגודי עובדים משפטיים.

איכות הסביבה, שימור ומיחזור

המשרות הטובות ביותר בארצות הברית

אם אתה אוהב את החוץ, יש כמה עבודות סביבתיות נהדרות בחוץ! בין אם אתה שומר פארק, טכנאי יערות או איש שימור, הקריירה הזו מציעה שפע של הזדמנויות לעבוד במסגרות יפות ולעזור לשמר את המשאבים הטבעיים שלנו. להלן חמש המשרות הסביבתיות המובילות בארצות הברית:

 1. פארק ריינג'ר

שומרי הפארק מפטרלים בפארקים הלאומיים של אמריקה, פועלים לשמור על בטיחות המבקרים ולהבטיח שהפארקים יישמרו ברמות הגבוהות ביותר שלהם. בחלק מהפארקים פועלים ריינג'רים גם כדי לחנך את המבקרים על חשיבות השימור והסביבה. שומרי פארק מרוויחים בדרך כלל משכורת בסביבות 36,000 דולר לשנה.

 1. טכנאי יערות

טכנאי יערות עוזרים לנהל את היערות של אמריקה על ידי ביצוע מגוון משימות, מכריתת עצים ועד ניטור אוכלוסיות חיות בר. בדרך כלל יש להם תואר ביערות או תחום קשור, ומעסיקים רבים דורשים הסמכה בניהול יערות. טכנאי יערות מרוויחים בדרך כלל כ-41,000 דולר לשנה.

 1. ביולוג לשימור

ביולוגים לשימור חוקרים כיצד בני אדם משפיעים על הסביבה ופועלים להגנה על מינים ובתי גידול ברחבי אמריקה.

סיכום

משרות חמות כרגע, ולא חסר פרסומי דרושים בחוץ. עם זאת, למשרות הטובות ביותר יש לרוב דרישות ספציפיות שאולי לא תוכל לעמוד בהן אם אין לך את הכישורים או הניסיון הנכונים. זה המקום שבו המאמר הזה נכנס לתמונה: הוא מספק רשימה של כמה מהמשרות הטובות ביותר באמריקה בהתבסס על גורמים כמו שכר, הטבות ותנאי עבודה. אם אתה מחפש קריירה חדשה או שינוי נוף, סוגים אלה של עבודות עשויים להיות מושלמים עבורך. אז למה אתה מחכה? התחל לחקור עוד היום!

 

רוצים לעבוד בחו"ל ולא יודעים מאיפה להתחיל? השאירו פרטים כעת ונציג יצור עמכם קשר בהקדם
יהונתן פולק
נציג שירות ותמיכה