הצעות עבודה לישראלים בארצות הברית

הצעות עבודה לישראלים בארצות הברית? כל הטיפים

הצעות עבודה לישראלים בארצות הברית? לישראלים החיים בארצות הברית יש שפע של הזדמנויות עבודה לבחירה, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. זאת, בין השאר, הודות למערכת היחסים החזקה בין שתי המדינות, כמו גם הודות לקהילת הגולים הישראלית הגדולה בארה"ב. אם אתה מחפש אתגר חדש או רוצה לקחת את הקריירה שלך לשלב הבא, לחפש הזדמנות בארה"ב יכולה להיות החלטה מצוינת.

 

סוגי המשרות השונות העומדים לרשות ישראלים בארצות הברית

גולים ישראלים בארצות הברית מוצאים מגוון משרות, החל מתפקידים ברמת התחלה ועד לתפקידים מובילים בתאגידים רב לאומיים. עם הכלכלה הצומחת והחדשנות המואצת, יש הרבה הזדמנויות לישראלים למצוא עבודה באמריקה. להלן כמה מסוגי המשרות הנפוצים ביותר הזמינים לישראלים בארה"ב:

  1. מומחי טכנולוגיות מידע (IT): אנשי IT ישראלים הינם מאומנים ומנוסים, וכישוריהם נוטים להיות מבוקשים מאוד בארה"ב. ישראלים רבים מקימים עסק משלהם בתחום זה, מה שנותן להם יתרון חזק על פני מועמדים אחרים לעבודה.
  2. אנליסטים עסקיים: אנליסטים עסקיים עובדים עם חברות כדי לזהות ולפתור בעיות. הם משתמשים בשיטות שונות כדי לאסוף מידע ולהעריך פתרונות פוטנציאליים.
  3. מהנדסים: מהנדסים מעצבים, יוצרים או משפרים מוצרים או מערכות. הם עשויים לעבוד על פרויקטים עבור חברות או ממשלות.
  4. רופאים: רופאים הם מומחים רפואיים שהשלימו תואר ראשון ותואר דוקטור רפואי או תואר מקצועי שווה ערך ממכללה או אוניברסיטה מוסמכת. הם בדרך כלל עובדים כמתרגלים סולו או בקבוצות קטנות.
  5. רופאי שיניים: רופאי שיניים הם מומחים רפואיים שסיימו תואר ראשון ומסלול לימודים לרפואת שיניים. הם בדרך כלל עובדים כמתרגלים סולו בקבוצות קטנות.

 

מהן הדרישות לעבודה ישראלית בארצות הברית?

יש כמה דברים שתצטרכו כדי למצוא עבודה בארצות הברית כישראלי. בראש ובראשונה תזדקק לויזה תקפה. רוב המעסיקים מעדיפים להעסיק אנשים שיש להם ויזה תקפה, מכיוון שהיא מראה שאתה מסוגל לעבוד כחוק בארצות הברית. בנוסף, יהיה עליך להיות בעל רישיון נהיגה בתוקף והוכחת ביטוח. לבסוף, תצטרך להיות מיומן באנגלית.

 

משכורות לישראלים העובדים בארצות הברית

הצעות עבודה לישראלים בארצות הברית

השכר לישראלים העובדים בארה"ב משתנה בהתאם לניסיון ולעיסוק, אך בממוצע, הישראלים מרוויחים הרבה יותר מאשר עמיתיהם בארה"ב. זה נובע בעיקר מיוקר המחיה באמריקה, מה שדוחף את עלויות הדיור, המזון וחפצים חיוניים אחרים. עם זאת, עם הכישורים והגישה הנכונים, ישראלים יכולים להרוויח הכנסה משמעותית באמריקה.

אנשי מקצוע ישראלים העוסקים בתחומים כמו פיתוח תוכנה, פיננסים, שיווק ומשפטים יכולים לצפות להרוויח למעלה מ-100,000 דולר בשנה. לשם השוואה, אנשי מקצוע אמריקאים העובדים בתחומים דומים מרוויחים בדרך כלל בין 50,000 ל-70,000 דולר בשנה. גולים ישראלים בעלי הכשרה או ניסיון מיוחד בענפים מסוימים יכולים לקבל משכורות גבוהות אף יותר. לדוגמה, רופאים שהשלימו תוכניות תושבות בארצות הברית מרוויחים משכורת ממוצעת של למעלה מ-160,000 דולר בשנה.

למרות המשכורות הגבוהות העומדות לרשות הישראלים העובדים באמריקה, רבים בוחרים לעבור דירה בגלל התחרות העזה על מקומות עבודה ויוקר המחיה. חברות רבות דורשות שליטה באנגלית כתנאי תעסוקה וישראלים רבים מתקשים למצוא דיור שעומד בסטנדרטים שלהם מבלי להוציא סכום כסף מופקע. אף על פי כן, מי שמוכן להשקיע את המאמץ הנוסף יכול להתפרנס מאוד בנוחות באמריקה.

 

כיצד להגיש מועמדות לעבודה בארצות הברית כישראלי

כשזה מגיע למציאת עבודה בארצות הברית, לישראלים עומדות מספר אפשרויות. כמה חברות ישראליות הפועלות בארה"ב, כמו סלקום מנתניה וענקית הטכנולוגיה האמריקאית אינטל, הקימו משרדי גיוס בארץ. לחילופין, ישראלים יכולים לפנות ישירות לחברות אמריקאיות באמצעות לוחות דרושים ויישומים מקוונים.

על מנת למקסם את סיכוייהם להתקבל לעבודה, ישראלים צריכים להיות מוכנים להציג את כישוריהם וניסיונם באנגלית. בנוסף, חברות אמריקאיות רבות מחפשות מועמדים דו-לשוניים בעברית ובאנגלית.

עבור אלה ללא כל ניסיון או כישורים באנגלית, ישנם מספר בתי ספר לשפות בארה"ב המציעים קורסים המלמדים מהגרים כיצד לדבר ולכתוב כראוי באנגלית אמריקאית.

לא משנה אם הם מחפשים עבודה במשרה מלאה או עצמאית, ישראלים צריכים לחקור את סוגי המשרות השונות הזמינות בארה"ב ולהתאים את קורות החיים שלהם בהתאם. בנוסף, חשוב להכיר את הנורמות התרבותיות של מקום העבודה לפני הגשת הבקשה.

בסך הכל, הגשת מועמדות לעבודה בארצות הברית כישראלי היא תהליך פשוט למדי, אך חשוב לוודא שכל הכישורים שלכם מיוצגים היטב בקורות החיים שלכם ובראיונות.

 

מגוון משרות זמינות לישראלים בארצות הברית

הצעות עבודה לישראלים בארצות הברית

ישראלים המחפשים עבודה חדשה יכולים למצוא הזדמנויות רבות בארצות הברית. לפי ה-Jewish Daily Forward, כיום עובדים בארצות הברית יותר מ-30,000 ישראלים.

העיסוקים הנפוצים ביותר עבור ישראלים בארצות הברית הם אנשי מקצוע מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה (STEM); מנהלי עסקים ופיננסים; ואנשי מקצוע רפואיים. משרות פופולריות אחרות כוללות מפתחי תוכנה, מומחי שיווק, רואי חשבון וכלכלנים.

אם אתה ישראלי עם תואר בכל תחום, יש לך סיכוי טוב למצוא עבודה בארצות הברית. עם זאת, תצטרך להיות מוכן לקחת שיעורי שפה וללמוד על התרבות האמריקאית.

כמה מעסיקים ישראלים בארצות הברית הם אינטל; גוגל; מיקרוסופט; תפוח עץ; פייסבוק; Airbnb; ואמזון.

 

תהליך ההגירה לארצות הברית ומציאת עבודה

ישנן מספר דרכים להגר לארצות הברית, אך הדרך הנפוצה ביותר היא תהליך קבלת גרין קארד. כדי לקבל גרין קארד, תחילה עליך להיות בעל ויזה תקפה ולעמוד בכל הדרישות לאותה ויזה. לאחר שיש לך ויזה בתוקף, תוכל להגיש בקשה לגרין קארד דרך שירותי האזרחות וההגירה של ארה"ב (USCIS). תהליך הבקשה יכול להימשך מספר חודשים, וייתכן שתצטרך לספק מסמכים כגון הדרכון שלך, מסמכי הגירה מארץ הולדתך ומכתבי התייחסות. לאחר ש-USCIS יאשר את בקשתך, תקבל הודעה בדואר המספרת לך שהבקשה שלך אושרה ותבקש תיעוד נוסף. אם הכל תקין, אז תזומן לראיון בשגרירות ארה"ב או בקונסוליה במדינת הולדתך. לאחר קבלת גרין קארד, תוכל להתחיל להגיש מועמדות למשרות בארצות הברית.

 

טיפים להצלחת שוק העבודה האמריקאי

אם אתה ישראלי שמעוניין להתחיל פרק חדש בחייך המקצועיים, הנה כמה טיפים שיעזרו לך להתבלט מהמתחרים:

-התחל ביצירת רשתות. הכירו אנשים בתחומכם והשתתפו באירועים בתעשייה בהם תוכלו לפגוש מעסיקים פוטנציאליים.

-יצירת קורות חיים שמותאם לשוק העבודה האמריקאי. השתמש במילות מפתח וביטויים ספציפיים לשוק האמריקאי, וודא שקורות החיים שלך קלים לקריאה ומעוצבים בצורה נכונה.

-היו מוכנים לתהליך ראיון מאתגר. חברות אמריקאיות רבות מחפשות מועמדים עם ניסיון בתחום, לכן חשוב שתוכיח שיש לך את הכישורים הדרושים לתפקיד.

– היו פרואקטיביים בחיפוש אחר הזדמנויות חדשות. עדכן את פרופיל הלינקדאין שלך ושלח הודעות דוא"ל רלוונטיות למעסיקים פוטנציאליים.

 

היתרונות והחסרונות של מעבר לארצות הברית לצורך עבודה

הצעות עבודה לישראלים בארצות הברית

יש הרבה יתרונות וחסרונות למעבר לארצות הברית לצורך עבודה. בצד המקצועני, ארצות הברית היא אחת המדינות המשגשגות כלכלית בעולם, עם רמות גבוהות של ביטחון תעסוקתי ושכר. בנוסף, יוקר המחיה נמוך בהרבה בארצות הברית מאשר במדינות רבות אחרות, מה שהופך אותה לאופציה משתלמת מאוד עבור אנשים המעוניינים לגור ולעבוד במיקום חדש.

בצד החיסרון, אנשים מסוימים עשויים למצוא את המעבר לארצות הברית קשה בגלל גודלה העצום ותרבותה המגוונת. השפה האנגלית אינה מדוברת באותה רחבה כמו במדינות אחרות, כך שזה יכול להיות מאתגר למצוא עבודה שמנצלת את מערך הכישורים שלך. בנוסף, חוקי ארה"ב משתנים ממדינה למדינה, מה שעלול להקשות לדעת כיצד להגן בצורה הטובה ביותר על זכויותיך כעובדים. ללא קשר לאתגרים הללו, מעבר לארצות הברית יכול להיות דרך מצוינת לשפר את סיכויי הקריירה שלך ולמצוא מקום קבוע יותר להתקשר אליו הביתה.

 

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות על ישראלים אמריקאים בארצות הברית

ש: ממה מורכבת הקהילה הישראלית האמריקאית בארצות הברית?

ת: הקהילה הישראלית האמריקאית מורכבת מקבוצה מגוונת ורב-תרבותית של אנשים שהגיעו מכל קצוות העולם כדי לגור בארה"ב ישראלים רבים מגיעים לארה"ב בשביל הזדמנות כלכלית, אבל אחרים באו כדי למצוא מקום שמשתף ערכים ואידיאלים דומים לארצם.

ש: כמה ישראלים חיים בארה"ב?

ת: על פי ההערכות חיים בארה"ב כ-250,000 ישראלים, מה שהופך אותה לאחת מקהילות המהגרים הגדולות באמריקה.

ש: אילו משרות זמינות לישראלים אמריקאים?

ת: ישנם סוגים רבים ושונים של משרות זמינות לאמריקאים ישראלים, כולל תפקידים בעסקים, בטכנולוגיה, במשפטים ובבריאות.

ש: מה ייחודי בעבודה כאמריקאית ישראלית בארה"ב?

ת: אחד הדברים הייחודיים בעבודה כאמריקאי ישראלי הוא שרבים מחברי הקהילה שלנו חוו רדיפות ואלימות בביתם. זה נתן לקהילה שלנו פרספקטיבה ייחודית כיצד להצליח באמריקה ולהשפיע באופן חיובי.

ש: מהם היחסים של הקהילה הישראלית-אמריקאית עם ישראל?

ת: לקהילה הישראלית האמריקאית יש קשר חזק עם ישראל, שכן רבים מחברי הקהילה שלנו גאים שמקורם באחת הדמוקרטיות המובילות בעולם. אנו תומכים בזכותה של ישראל להתקיים ולהגן על עצמה, ומאמינים ששלום ויציבות במזרח התיכון חיוניים לקהילה הבינלאומית.

 

סיכום

אם אתה מעוניין לעבוד בארצות הברית, ואתה אזרח או תושב ישראלי, קיימות מספר הזדמנויות עבודה העומדות לרשותך. בין אם אתה מחפש שינוי קריירה או פשוט רוצה לטבול את הבוהן שלך בשוק העבודה האמריקאי, רישומים אלה צריכים לעניין. זכור שחברות רבות מבססות את החלטות הגיוס שלהן על כישורי שפה וניסיון, ולכן חשוב לחקור היטב לפני הגשת מועמדות. בהצלחה!

 

רוצים לעבוד בחו"ל ולא יודעים מאיפה להתחיל? השאירו פרטים כעת ונציג יצור עמכם קשר בהקדם
יהונתן פולק
נציג שירות ותמיכה