מהגרי IT המדריך הישראלי למשרות בקנדה

מהגרי IT המדריך הישראלי למשרות בקנדה

מהגרי IT המדריך הישראלי למשרות בקנדה

מהגרי IT המדריך הישראלי למשרות בקנדה

אם אתם חושבים לעבור לקנדה, אין ספק שהתהליך עשוי להיראות מרתיע. אבל אל דאגה, אנחנו כאן כדי לעזור! במאמר זה נתאר את הצעדים שעל מהגר ישראלי לנקוט כדי למצוא עבודה בקנדה. ממנועי חיפוש עבודה ועד לאירועי נטוורקינג, אנו נסקור את כל מה שאתה צריך לדעת על מנת להגשים את המהלך!

  1. התחל בחקר שוק העבודה הקנדי

אחד הדברים הראשונים שתרצו לעשות הוא לחקור את שוק העבודה הקנדי. זה יעזור לך להבין אילו משרות זמינות, כמו גם את הדרישות עבור אותן משרות. בנוסף, מידע זה יכול להועיל לאמוד את הכישורים והכישורים שלך.

  1. השתמש במשאבים מקוונים

דרך נוספת למצוא מקומות עבודה בקנדה היא להשתמש במשאבים מקוונים. ישנם אתרי אינטרנט רבים המציעים הצעות עבודה, כמו גם טיפים כיצד להגיש מועמדות למשרה. זכור, השתמש תמיד בזהירות בעת הגשת מועמדות למשרה באינטרנט – וודא שאתה כנה לחלוטין בחומרי הגשת הבקשה שלך.

  1. רשת

נטוורקינג הוא כלי חשוב נוסף כאשר מחפשים עבודה בקנדה. הרשת לא רק תעניק לך גישה למעסיקים פוטנציאליים, אלא היא גם תעזור לך לבנות מערכות יחסים שיכולות להוביל להזדמנויות עתידיות. השתתף בירידי קריירה, היפגש עם בעלי עסקים מקומיים והצטרף לארגונים מקצועיים – כל אלה יכולים לספק לך לידים ואנשי קשר בעלי ערך.

  1. שמור על ראש פתוח לגבי האפשרויות שלך

אל תפחד לחקור את כל האפשרויות שלך בכל מה שקשור למציאת עבודה בקנדה. לפעמים, משהו שנראה בתחילה לא סביר עשוי.

איך אתה חוקר מודעות דרושים שונות ומקבל הבנה טובה יותר של מה כרוך בכל תפקיד?

אין תשובה חד-משמעית לשאלה זו, מכיוון שהדרך הטובה ביותר לחקור פרסומי עבודה שונים ולקבל הבנה טובה יותר של הכרוך בכל תפקיד תשתנה בהתאם לרמת הניסיון, ההשכלה והכישורים שלך. עם זאת, כמה טיפים כיצד לחקור פרסומי עבודה שונים ולקבל הבנה טובה יותר של הכרוך בכל תפקיד כוללים:

1) קריאת פרסום המשרה בעיון כדי להבין את הדרישות המפורטות;
2) מחקר על החברה או הארגון שבו נמצא התפקיד;
3) בדיקת לוחות דרושים מקוונים ו/או אתרי קריירה כדי לראות אם יש משרות דומות זמינות התואמות את הכישורים והכישורים שלך;
4) נטוורקינג עם אנשים שאתה מכיר שעובדים בתעשייה או שיש להם ידע לגבי התפקיד הספציפי שאתה מעוניין בו.

מהם העיסוקים הפופולריים ביותר עבור מהגרים ישראלים בקנדה?

לפי מפקד האוכלוסין של 2016, העיסוקים הפופולריים ביותר עבור מהגרים ישראלים בקנדה הם כדלקמן:

-אנשי מקצוע רפואיים (למשל רופאים, אחיות וכו')
-טכנאים ועובדי מקצוע (כגון מכונאים, חשמלאים, אינסטלטורים, מספרות)
-מנהלי עסקים ופיננסים
-מומחי מחשבים וטכנולוגיות מידע.

מהם האתגרים הנפוצים ביותר איתם מתמודדים מהגרים ישראלים בקנדה?

עבור עולים ישראלים רבים, האתגר הגדול ביותר הוא למצוא עבודה.

הישראלים משכילים ורבים בעלי כישורים מבוקשים מאוד בקנדה. עם זאת, התחרות על מקומות עבודה עזה ולמצטרפים חדשים רבים מתקשים להכניס רגל בדלת.

אסטרטגיה אחת שחלק מהישראלים משתמשים בה היא יצירת רשת. הם נפגשים עם אנשים בתחום העניין שלהם ומסבירים את ניסיונם וכישוריהם. זה יכול לעזור להם להשיג קשרים חשובים וליצור קשרים עם מעסיקים פוטנציאליים.

אתגר נוסף שעמו מתמודדים מהגרים ישראלים הוא מחסום השפה. רוב המשרות בקנדה דורשות רמה מסוימת של מיומנויות תקשורת, כך שלמצטרפים חדשים יכול להיות קשה לפרוץ לכוח העבודה ללא הכשרה כלשהי.

למרות האתגרים הללו, הישראלים תורמים תרומה גדולה לחברה הקנדית. רבים סייעו בבניית עסקים חדשים ותרמו לכלכלה במספר דרכים. אם אתה מעוניין להגר לקנדה או שיש לך שאלות לגבי תחילת חיים חדשים כאן, פנה לעורך דין הגירה שיוכל לעזור לך להדריך אותך בתהליך.

איך מתחילים בשוק העבודה הקנדי?

אם אתם מחפשים להגר לקנדה ולהתחיל חיים חדשים, תרצו לדעת אילו סוגי משרות זמינים עבורכם. כאן נכנס לתמונה המדריך הישראלי למשרות בקנדה. אנו נעזור לך להבין איזה סוג עבודה הכי מתאים לך וכיצד להתחיל. בנוסף, יש לנו את כל הטיפים והעצות שתצטרכו כדי לקדם את הקריירה שלכם. אז בין אם אתה מעוניין בשירותי בריאות, פיננסים או טכנולוגיה, יש לנו הכל מכוסה!

מהם היתרונות של חיים ועבודה בקנדה כמהגר ישראלי?

לישראלים החיים ועובדים בקנדה יש מספר הטבות, כולל:
– יוקר מחיה נמוך. בהשוואה למדינות רבות אחרות, קנדה היא מקום סביר יחסית לחיות ולעבוד בו.
-איכות חיים גבוהה. הקנדים הם בדרך כלל ידידותיים ומסבירי פנים, מה שהופך את החיים והעבודה כאן לחוויה נעימה.
-איכות גבוהה של חינוך ושירותי בריאות. בקנדה יש כמה ממוסדות החינוך ומערכות הבריאות הטובות בעולם, מה שהופך אותה למקום מצוין לגדל משפחה.
-כלכלה חזקה. הכלכלה הקנדית היא אחת החזקות בעולם, ומספקת הזדמנויות למהגרים להקים עסק משלהם ולשפר את מעמדם הסוציו-אקונומי.

אילו סוגי משרות זמינים לאזרחים ישראלים בקנדה?

מהגרי IT המדריך הישראלי למשרות בקנדה

אחד הדברים הטובים ביותר בחיים בקנדה הוא מגוון המשרות העומדות לרשות אזרחי ישראל. יש הרבה משרות פתוחות בתחומים כמו טכנולוגיה, בנקאות, בריאות וקמעונאות. לפי The Israel Insider, ישראלים רבים מצאו הצלחה בשוק העבודה הקנדי על ידי יצירת רשתות דרכם לתפקידים נחשקים. הם גם מייעצים לחדשים להתחיל בחיפוש אחר חברות שכבר יש להן נוכחות בקנדה ולמקד עמדות התואמות את כישוריהם ותחומי העניין שלהם.

כמה יכול אזרח ישראלי להרוויח בקנדה?

אזרח ישראלי יכול להרוויח שכר טוב בקנדה. על פי סקר משקי הבית הלאומי לשנת 2011, ההכנסה החציונית של אזרחים ישראלים בקנדה הייתה 73,700 דולר. נתון זה גבוה מההכנסה הקנדית החציונית של 60,000 דולר. בערים מסוימות, כמו טורונטו וונקובר, אזרחים ישראלים יכולים להרוויח למעלה מ-100,000 דולר.

איך נראה תהליך הבקשה?

תהליך הגשת הבקשה בקנדה הוא פשוט יחסית וקל יחסית, תלוי ללאום שלך. יש כמה צעדים שעליך לנקוט, אבל היישום עצמו הוא די פשוט. על מנת להיות זכאי לאשרת עבודה או אישור עבודה בקנדה, עליך:
-יש לך הצעת עבודה ממעסיק בקנדה
-להיות בחסות מעסיק בקנדה
-החזיקו בדרכון תקף ובוויזה המאשרת אתכם לשהות בקנדה לפרק הזמן הנדרש
-לעבור בדיקת רקע פלילי
– שיהיה לך מספיק כסף כדי לפרנס את עצמך בזמן שאתה גר בקנדה (לפחות 4,000 דולר קנדי לשנה)
-לעמוד בדרישות הבריאות והאופי
-הגש בקשה דרך אתר ההגירה הקנדית. ניתן למלא את הבקשה באופן מקוון או להוריד את טופס הבקשה ולהגישו עם התיעוד הנדרש. אין דרישה חינוכית מינימלית לקבלת אשרת עבודה או אישור עבודה בקנדה, אך עליך להיות בוגר תיכון או להשלים תוכנית מקבילה מוכרת. על מנת להיחשב לקבלת אשרת עבודה או אישור עבודה, עליך להיות גם בעל דרכון בתוקף ויזה המאפשרת לך לשהות בקנדה למשך פרק הזמן הנדרש.

לאחר הגשת בקשתך ועיבודה, תקבל אימייל.

טיפים לקבלת עבודה כמהגר IT בקנדה

מהגרי IT המדריך הישראלי למשרות בקנדה

כשזה מגיע למציאת עבודה בקנדה כמהגר IT, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, ודא שיש לך את הכישורים והניסיון הנכונים. שנית, חקור את המשרות הזמינות והזדמנויות הרשת. ולבסוף, היו מוכנים לקחת יוזמה ולהתחיל ליצור נטוורקינג בתחילת החיפוש שלכם. הנה כמה טיפים שיעזרו לך להתחיל:

  1. דעו מה עליכם להביא אתכם במעבר לקנדה. רוב המעסיקים ידרשו דרכון תקף ואשרת עבודה אם רלוונטי. בנוסף, חברות רבות דורשות תעודה מזהה עם תמונה כגון רישיון נהיגה או תמונת פספורט.
  2. בדוק משאבים מקוונים למציאת משרות בקנדה כמהגר IT. יש הרבה אתרים ומשאבים במיוחד עבור מהגרי IT, כולל אתרים המוקדשים למחוזות או ערים ספציפיות בקנדה. בנוסף, למנועי חיפוש רבים באינטרנט יש אפשרויות רישום משרות הכוללות מילות מפתח הקשורות למשרות IT.
  3. נצל את רשת החברים והמשפחה שלך שגרים בקנדה. בקשו מהם לידים על משרות פוטנציאליות או התחברו אליהם באמצעות פלטפורמות מדיה חברתית כמו לינקדאין או פייסבוק. אירועי רשת, כגון תערוכות טכנולוגיה או ירידי קריירה, יכולים גם הם להיות מקורות טובים למציאת מובילים לעבודה.

סיכום

אם אתם חושבים להגר לקנדה, חשוב להבין שקיימים מספר סוגים שונים של משרות זמינות למהגרים. להלן ריכזנו רשימה של כמה משרות נפוצות שישראלים עשויים להתעניין בהן וכיצד הם יכולים להגיש מועמדות אליהן. אם אינך רואה את העבודה הרצויה לך ברשימה, אל תדאג – תמיד יש הזדמנויות למצטרפים חדשים בקנדה!

 

רוצים לעבוד בחו"ל ולא יודעים מאיפה להתחיל? השאירו פרטים כעת ונציג יצור עמכם קשר בהקדם
יהונתן פולק
נציג שירות ותמיכה