מהן המשרות הטובות ביותר באיטליה כרגע?

מהן המשרות הטובות ביותר באיטליה כרגע?

מהן המשרות הטובות ביותר באיטליה כרגע?

מהן המשרות הטובות ביותר באיטליה כרגע?

שיעור האבטלה באיטליה ירד ב-0.5% בינואר 2019!

אלו החדשות הטובות למחפשי עבודה – לפי הדו"ח שהוציא Istat ב-9 בינואר, שיעור האבטלה האיטלקי ירד ב-0.5% בינואר 2019 בהשוואה לדצמבר 2018. בסך הכל יש כמעט 2 מיליון מובטלים באיטליה, שהם כ-10% מכוח העבודה.

המגזרים העיקריים שראו ירידה באבטלה הם: מסחר, מלונאות ומסעדות; תחבורה ותקשורת; שירותים חברתיים והומניטריים; חינוך ומחקר; ביטוח ופעילות פיננסית.

החדשות הטובות למחפשי עבודה לא נעצרות כאן! על פי מניפסט IL, בסך הכל ייווצרו מיליון מקומות עבודה מעכשיו ל-2020, כאשר 50% מהם יהיו בתחום האירוח. אם אתה מחפש הזדמנות עבודה חדשה, זה אולי זמן מצוין להתחיל לחפש!

מחפשים הזדמנות עבודה חדשה באיטליה? בדוק את רשימת המשרות הטובות ביותר באיטליה עכשיו!

 1. מנהל אירוח

אם אתה מחפש הזדמנות עבודה חדשה בתחום האירוח, מנהל אירוח הוא ללא ספק אחת המשרות הטובות ביותר באיטליה כרגע! מנהלי אירוח אחראים על כל ההיבטים של ניהול מלון או מסעדה, מהזמנת אורחים ועד להבטיח שהכל יתנהל בצורה חלקה. זו הזדמנות מצוינת אם יש לך ניסיון בתעשיית האירוח, ותוכל לעבוד עם אנשים מכל העולם.

 1. מנהל מסעדה

הזדמנות עבודה מצוינת נוספת באיטליה כרגע היא כמנהל מסעדה. מנהלי מסעדות אחראים על הכל, החל מהעסקת צוות ועד להבטיח שהמסעדה תפעל בצורה חלקה – מתקציב ועד שיווק. אם יש לך ניסיון בעבודה במסעדה או במלון, זו הזדמנות מצוינת עבורך.

 1. סוכן נסיעות

אם אתה מעוניין לטייל בחו"ל, סוכן נסיעות עשוי להיות המשרה המושלמת עבורך! סוכני נסיעות אחראים להזמנת טיסות, מלונות ויעדי תיירות אחרים – והם יכולים להרוויח הרבה כסף בכך! אם יש לך ניסיון בהזמנת הזמנות לנסיעות, זו הזדמנות מצוינת עבורך.

 1. רואה חשבון

אם אתה מחפש קריירה שתיתן לך יציבות.

איך למצוא עבודה באיטליה: תהליך הראיון

אם אתם מחפשים עבודה באיטליה, סביר להניח שתצטרכו לעבור תהליך ראיון. המשמעות היא שתצטרכו להכין את עצמכם היטב ולהיות בטוחים ביכולות שלכם. הנה כמה טיפים כיצד להתכונן לראיון באיטליה:

– חקור את החברה איתה אתה מראיין ולמד ככל שתוכל על ההיסטוריה, המוצרים והשירותים שלה.
– ודא שקורות החיים שלך עדכניים וכוללים את כל המידע הרלוונטי (למשל השכלה, ניסיון וכו').
– היו מוכנים לענות על שאלות לגבי הכישורים והניסיון שלכם (הן הקשורות לעבודה והן שאינן קשורות לעבודה).
– היו בטוחים בתשובות שלכם, וזכרו שיחס טוב הוא המפתח!

איך למצוא עבודה באיטליה: חיפוש העבודה

איטליה היא מקום נהדר לעבוד בו אם אתה דו לשוני, בעל ניסיון בעבודה בסביבה אירוח, או בעל תואר בתיירות, בריאות או עסקים. ישנם משרות רבות זמינות עבור אנשים עם כישורים אלה הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי.

כמה מהמשרות הטובות ביותר באיטליה כרגע כוללות:
-מנהל אטרקציות תיירותיות: תפקיד זה אחראי על התפעול והניהול הכולל של אטרקציות תיירותיות.
-מנהל מסעדה: זוהי עבודה נהדרת עבור מישהו שאוהב אוכל ונהנה לעבוד עם אנשים. מנהל מסעדה חייב להיות מסוגל ליצור אווירה ייחודית המושכת לקוחות ולנהל את הכספים הדרושים לניהול העסק.
-סוכן נסיעות: סוכן נסיעות יכול לעזור לך לתכנן את חופשת החלומות שלך ולהזמין את הטיסות שלך. הם גם מוכרים מוצרים ושירותי נסיעות.
-מפקח מגרשי גולף: תפקיד זה אחראי על תחזוקת מגרשי המגרש, גיוס ופיטורי עובדים ותיאום עבודות תחזוקה.
-נציג מכירות: בתפקיד זה, תהיה אחראי על מכירת מוצרים או שירותים ללקוחות. ייתכן שתצטרך לדעת אנגלית היטב כדי לבצע את העבודה הזו.

לאילו עבודות יש ביקוש גבוה באיטליה?

מהן המשרות הטובות ביותר באיטליה כרגע?

יש הרבה משרות נהדרות באיטליה כרגע, שחלקן כוללות:

 1. מנהל מלון
  2. מנהל מסעדה
  3. מנהל אירוע
  4. מדריך טיולים
  5. מדריך פילאטיס
  6. מאמן אישי
  7. מְטַפֶּלֶת
  8. דוג ווקר
  9. גַנָן.

מהי העבודה הכי טובה שיש באיטליה?

איטליה היא מדינה יפה עם תרבות עשירה. יש בה הזדמנויות רבות לתעסוקה, ויש הרבה סוגים שונים של משרות שניתן למצוא בארץ.

המשרות הטובות ביותר באיטליה כרגע כוללות תיירות, פיננסים, הנדסה וחשבונאות. כל אלו הן משרות בעלות שכר גבוה עם הטבות והזדמנויות קידום גדולות. יש גם הרבה משרות אחרות זמינות באיטליה שמתאימות לאנשים שרוצים לעבוד בתחום יצירתי או שרוצים לגור בעיר יפה.

אין עבודה ספציפית אחת שהיא הטובה ביותר באיטליה, ואנשים צריכים לחקור את כל ההזדמנויות השונות העומדות לרשותם. אם הם מעוניינים לעבוד בתיירות, למשל, הם יכולים לחפש עבודות בבתי מלון או במסעדות. אם הם מעוניינים במימון, הם יכולים לחפש משרות בבנקים או במוסדות פיננסיים אחרים. ישנם סוגים רבים ושונים של עבודות באיטליה המושלמות עבור אנשים שונים, כך שאין צורך לפחד לחפש אותן.

מהן הזדמנויות העבודה באיטליה?

איטליה היא אחד מיעדי העבודה המובילים בעולם. יש מגוון רחב של משרות והזדמנויות קריירה זמינות למי שרוצה לעבוד באיטליה.

כמה מהמשרות הטובות ביותר באיטליה כוללות הוראה, תיירות, אופנה, פיננסים ונדל"ן. למדינה יש היסטוריה ארוכה ויש הרבה מקומות מעניינים לבקר בהם המהווים מקומות עבודה נהדרים. גם התרבות האיטלקית זוכה לכבוד רב, ולכן עסקים רבים מחפשים עובדים שיוכלו לחלוק את הידע והניסיון שלהם במדינה.

מהי התעסוקה העיקרית באיטליה?

איטליה היא מדינה עם כלכלה מגוונת. בעבר, התעסוקה העיקרית באיטליה הייתה במגזרי החקלאות והייצור. עם זאת, בימים אלה, יש גם הרבה משרות אחרות זמינות.
להלן כמה מהמשרות הטובות ביותר באיטליה כרגע:

 1. בקר תנועה אווירית
  2. טכנאי וטרינרי
  3. מפתח אינטרנט
  4. מעצב אופנה
  5. מאמן אישי
  6. מדריך טיולים
  7. מנהל מסעדה
  8. רכז אירועים.

קשה למצוא עבודה באיטליה?

התשובה לשאלה זו תלויה במה שאתה מחפש. אם אתה רוצה עבודה בעיר גדולה, כמו רומא או מילאנו, קשה לשמצה למצוא משהו. הבעיה היא שיש כל כך הרבה אנשים שמחפשים עבודה שמעסיקים מתקשים למצוא את המועמדים המתאימים. בעיירות ובכפרים קטנים יותר, יכול להיות הרבה יותר קל למצוא עבודה, אבל השכר נמוך יותר.

אם אתה מוכן לעבור דירה, יש הרבה הזדמנויות באיטליה. משרות בענף התיירות תמיד מבוקשות, ויש גם הרבה משרות בענף המזון. אם יש לך תואר אקדמי, אולי תוכל למצוא עבודה כמתרגם או חוקר.

האם איטליה ענייה או עשירה?

מהן המשרות הטובות ביותר באיטליה כרגע?

התשובה לשאלה זו תלויה בנקודת המבט שלך. לחלקם, איטליה עשויה להיראות כמדינה ענייה עם שיעורי אבטלה גבוהים ואפשרויות קידום מועטות. עם זאת, אם מסתכלים על נתוני התמ"ג לנפש של לשכת המפקד, איטליה מדורגת כאחת המדינות העשירות באירופה. למעשה, זוהי המדינה הרביעית בעשירה בעולם.

הסיבה לפער הזה קשורה רבות לאופן שבו האיטלקים רואים את הכלכלה שלהם. האיטלקים מייחסים ערך גבוה יותר למשפחה ולחברים מאשר לכסף. ניתן לראות את ההשקפה הזו באופן שבו האיטלקים מוציאים את כספם: הם נוטים לקנות סחורות ושירותים הכרחיים ושימושיים, במקום לקנות דברים שהם רק נהנים או משתמשים בהם. בנוסף, איטלקים רבים מנצלים תוכניות ממשלתיות והטבות שמקלים על החיים.

למרות עושרה, איטליה מתמודדת עם אתגרים רבים. הבעיה הגדולה ביותר היא האבטלה, שעומדת כיום על כ-11 אחוזים. זה גבוה הן מהממוצע של האיחוד האירופי של 9% והן מהממוצע בארצות הברית של 5%. בעיה נוספת היא שחיתות, שהיא אנדמית בכל החברה האיטלקית. לבסוף, האוכלוסייה המזדקנת של איטליה מפעילה לחץ על משאבי המדינה.

סיכום

המשרות הטובות ביותר באיטליה כרגע הן אלו שמציעות שכר והטבות נהדרות. משרות בתעשיות התיירות והאירוח הן מהפופולריות ביותר, מכיוון שהן מציעות שכר מצויין והזדמנויות לצמיחה בקריירה. אפשרויות נהדרות אחרות כוללות תפקידים בפיננסים, שיווק ומשפטים.

 

רוצים לעבוד בחו"ל ולא יודעים מאיפה להתחיל? השאירו פרטים כעת ונציג יצור עמכם קשר בהקדם
יהונתן פולק
נציג שירות ותמיכה