מהן המשרות הפופולריות ביותר בקנדה?

מהן המשרות הפופולריות ביותר בקנדה?

מהן המשרות הפופולריות ביותר בקנדה?

מהן המשרות הפופולריות ביותר בקנדה?

כששיעורי האבטלה נעים סביב 5% ברחבי קנדה, אין זה פלא שיש כל כך הרבה מקומות עבודה שאפשר להשיג שם. במאמר זה, נסקור את חמשת המשרות הפופולריות ביותר בקנדה, ונראה אילו כישורים וניסיון אתה צריך כדי להעפיל אליהן.

 1. סיעוד

סיעוד היא אחת העבודות המבוקשות ביותר בקנדה, ומסיבה טובה. לאחיות מוסמכות יש ביקוש רב, בשל הזדקנות האוכלוסייה וביקוש הולך וגובר לשירותי בריאות. כדי להיות אחות מוסמכת, תצטרך להיות בעל תואר אוניברסיטאי בסיעוד, כמו גם רישיון RN.

 1. מכירות

אם אתה מחפש עבודה שתאפשר לך להשתמש ביצירתיות ובכישורי המכירה שלך, אל תחפש רחוק יותר ממכירות. ניתן למצוא עמדות מכירות במגוון תעשיות, ובדרך כלל דורשות תעודת בגרות או שווה ערך לפחות. כמה כישורים בסיסיים למשרות מכירות כוללות כישורי תקשורת ויחסי לקוחות מצוינים, כמו גם יכולת עבודה עצמאית.

 1. שירות לקוחות

אם אתה נהנה לעזור לאנשים ולשמח אותם, שירות לקוחות עשוי להיות העבודה בשבילך. ניתן למצוא עמדות שירות לקוחות במגוון תעשיות, ובדרך כלל דורשות לפחות תואר ראשון בשירות לקוחות או בתחומים קשורים. מיומנויות תקשורת וארגון חזקות חיוניות, כמו גם היכולת להתמודד עם מצבים קשים בשלווה ובביטחון.

 1. מדעי המחשב

מדעי המחשב היא אחת הקריירות המבוקשות ביותר שיש, ויש סיבה טובה.

מהן המשרות הפופולריות ביותר בקנדה?

המשרות הפופולריות ביותר בקנדה כוללות אחיות מוסמכות, פרמדיקים, שוטרים וכבאים. כל אלו הן עבודות בשכר גבוה שיאפשרו לכם לפרנס משפחה וליהנות מאורח חיים נוח.

איך שוק העבודה בקנדה?

שוק העבודה בקנדה תמיד משתנה, ולכן קשה לומר אילו משרות הן הפופולריות ביותר. עם זאת, כמה מהמשרות הפופולריות ביותר בקנדה כוללות:

-אָחוֹת
-לא חוקי
-שוטר
-פקיד בית המשפט
-מוֹרֶה.

גורמים המשפיעים על ביטחון התעסוקה בקנדה

עבור אנשים רבים, מציאת עבודה היא אחד האתגרים המפחידים ביותר שעומדים בפניהם. זה יכול להרגיש כמו קרב עלייה כדי להביא את קורות החיים שלך לעיני האנשים הנכונים ולהגיע לראיון. אבל האמת היא שיש הרבה גורמים שמשפיעים על ביטחון התעסוקה בקנדה.

לדוגמה, רוב המשרות בקנדה מבוססות על הכשרון ולא על קשרים. המשמעות היא שאם אתה טוב בעבודה שלך, יש לך סיכוי טוב לשמור עליה גם אם החברה תעבור ארגון מחדש או תקטן. בנוסף, מעסיקים קנדיים נוטים להיות נאמנים לעובדים שלהם, מה שאומר שפיטורים שכיחים פחות מאשר במדינות אחרות.

אז מהן המשרות הפופולריות ביותר בקנדה? להלן חמישה מהנפוצים ביותר:

 1. אנליסט עסקי
 2. מנהל מסד נתונים
 3. מפתח אתרים
 4. עובדת סוציאלית
  5. אָחוֹת.

מהן המשרות הנפוצות ביותר בקנדה?

לפי הלשכה הקנדית לסטטיסטיקה, המקצועות הפופולריים ביותר בקנדה הם: מנהלים, מנהלים ואנשי מקצוע; עובדי מכירות ושירות; משאבי טבע, עובדי בניין ותחזוקה; עובדי חקלאות, דיג וייעור; מפעילים מכניים ומרכיבים.

איך להשיג עבודה בקנדה

ישנן דרכים רבות להשיג עבודה בקנדה, ועבודות רבות אינן דורשות הכשרה ספציפית. אתה יכול לחקור מקומות עבודה מקוונים או דרך העיתונים המקומיים שלך. אתה יכול גם ללכת למרכזי קריירה או לחפש עבודה בלוחות דרושים. ניתן גם לפנות ישירות לחברות ולשאול אם הן מחפשות עובדים.

אפשרות נוספת היא למצוא עבודה דרך משפחה וחברים. שאל אותם אם הם יודעים על פתחים שיתאימו לך. לבסוף, אתה יכול גם לחפש משרות דרך אתרי מדיה חברתית, כגון לינקדאין.

מהם היתרונות של מגורים בקנדה?

מהן המשרות הפופולריות ביותר בקנדה?

ישנם יתרונות רבים לחיים בקנדה, כולל האנשים המסבירים והידידותיים שלה, הסביבה הבטוחה והבטוחה, משאבי הטבע המגוונים והשופעים והכלכלה החזקה. להלן חמש המשרות הפופולריות ביותר בקנדה:

 1. אנשי מקצוע בתחום הבריאות: לקנדה יש כוח אדם מיומן בתחום הבריאות, מה שהופך אותה ליעד רצוי עבור אנשי מקצוע בתחום הבריאות מכל רחבי העולם. שירותי הבריאות הם אחד מהמגזרים החשובים ביותר בכלכלה הקנדית, ותורם יותר מ-150 מיליארד דולר לכלכלה מדי שנה.
 2. איש עסקים/אישה: לקנדה יש כלכלה חזקה, מה שהפך אותה למקום מבוקש לחיות ולעבוד עבור אנשי עסקים ואישה. הסביבה הפוליטית היציבה של המדינה והתשתיות המפותחות הופכות אותה למקום אטרקטיבי לפתיחת או הרחבת עסק.
 3. מהנדסים ומדענים: קנדה היא ביתם של כמה מהמוסדות ההנדסיים והמדעיים הטובים בעולם, מה שהופך אותה למקום מצוין ללמוד הנדסה או מדעים. הכלכלה החזקה של המדינה הופכת אותה גם למקום אטרקטיבי לעבוד בו כמהנדס או מדען.
 4. מורים: קנדה היא ביתם של בתי ספר מצוינים רבים, מה שהופך אותה למקום מבוקש לחיות בו ולעבוד בו כמורה. מערכת החינוך הציבורי המפותחת במדינה פירושה שהמורים.

המשרות המבוקשות ביותר בקנדה

שוק העבודה הקנדי משתנה כל הזמן, מה שאומר שגם המשרות המבוקשות ביותר משתנות. עם זאת, יש כמה עבודות שנשארות פופולריות שנה אחר שנה, לא משנה מה. הנה חמש מהמשרות המבוקשות ביותר בקנדה כרגע.

 1. רוקח

לרוקחים תמיד יש ביקוש גבוה, וזה נכון במיוחד בקנדה. הם ממלאים תפקיד חיוני בהבטחת שלמטופלים תהיה גישה לתרופות שהם צריכים, ורוקחים רבים עובדים גם כיועצים לתחומים אחרים הקשורים לבריאות.

 1. אחות מטפלת

האחיות ממלאות תפקיד חיוני הן בבתי חולים והן במרפאות. הם מספקים טיפול לחולים הזקוקים לטיפול תרופתי או ניתוח, כמו גם תמיכה רגשית. לרוב יש ביקוש גבוה לאחיות מכיוון שיש להם את היכולת לספק טיפול מומחה למספר רב של חולים.

 1. עובדת סוציאלית

עובדים סוציאליים עוזרים לאנשים הנאבקים בבעיות כמו בעיות נפשיות או התמכרות. הם גם פועלים לאיחוד משפחות שהופרדו על ידי סכסוך או התעללות. לעובדים סוציאליים יש לרוב ביקוש גבוה מכיוון שיש להם ניסיון רב בטיפול במקרים קשים והם יכולים להיות יעילים מאוד בסיוע לאנשים לפתור את הבעיות שלהם.

המקצועות המובילים בקנדה

על פי בנק הג'ובים בקנדה, המשרות הפופולריות ביותר בקנדה הן:

 1. עיסוקים מקצועיים, כגון עורכי דין, רופאים ומהנדסים
  2. עיסוקי שירות, כגון נציגי מכירות, צוות מלצרים וברמנים
  3. עיסוקי ניהול, כגון מנהלי עסקים ודירקטורים
  4. עיסוקים טכנולוגיים, כמו מדעני מחשב ומהנדסים.

איך למצוא עבודה בקנדה

מציאת עבודה בקנדה יכולה להיות משימה מרתיעה, במיוחד אם אינך מכיר את שוק העבודה הקנדי. מדריך זה ילמד אותך את היסודות כיצד למצוא עבודה בקנדה ולהתחיל בחיפוש הקריירה שלך.

המשרות הפופולריות ביותר בקנדה משתנות בהתאם לאזור שלך, אך חלק מהמשרות הנפוצות ביותר כוללות:

-אחות מוסמכת
– עוזרת אחות
-שיננית
-רופא שיניים
-איש מכירות
-נציג שירות לקוחות
-שוטר
-כבאי.

השכר הממוצע למשרות בקנדה

השכר הממוצע למשרות בקנדה הוא $51,920. המשרות הפופולריות ביותר בקנדה הן: אחות מוסמכת, נציג מכירות ומכין מס.

למה לצפות בעת מעבר לקנדה

מהן המשרות הפופולריות ביותר בקנדה?

מעבר לקנדה יכול להיות חוויה מרגשת ומשנה חיים. עם זאת, לפני שאתם מבצעים את המהלך, חשוב להבין את סוגי המשרות השונות שקיימים בקנדה. להלן המשרות הפופולריות ביותר בקנדה נכון לשנת 2016:

 1. אנשי מקצוע בתחום הבריאות: מספר לא מבוטל מהקנדים עובדים במגזר הבריאות, הכולל רופאים, אחיות ואנשי מקצוע רפואיים אחרים. משרות בתחום זה זוכות לרוב להערכה רבה ומתגמלת.
 2. מומחי IT: קנדה היא ספקית מובילה של שירותי טכנולוגיית מידע, מה שהופך אותה למקום עבודה רצוי עבור מהנדסי ומנהלי מחשבים.
 3. איש מכירות קמעונאי: עמדות מכירות קמעונאיות הן חלק מתפקידי העבודה הנפוצים ביותר בקנדה. הסיבה לכך היא שקנדים אוהבים קניות ותפקידי מכירות מספקים הזדמנות לעבוד עם לקוחות פנים אל פנים.
 4. עובדי תעשיית השירותים: משרות בתעשיית השירותים כוללות לרוב רמות גבוהות של גמישות והזדמנות לצמיחת קריירה. זה כולל משרות כמו צוות מלצרים, ברמנים ופקידים קמעונאיים.

סיכום

מחפש עבודה בקנדה? ובכן, אם אתה שוקל קריירה בעסקים, טכנולוגיה, בריאות או חינוך, אולי תרצה לשקול כמה מהמשרות הפופולריות ביותר בקנדה. משרות בתחומים אלו לרוב מתגמלות מאוד ויכולות לתת לך את ההזדמנות לעבוד בסביבות מרגשות ומעוררות. אז מהן המשרות הפופולריות ביותר בקנדה כרגע? עיין ברשימה שלנו למטה כדי לגלות!

 

רוצים לעבוד בחו"ל ולא יודעים מאיפה להתחיל? השאירו פרטים כעת ונציג יצור עמכם קשר בהקדם
יהונתן פולק
נציג שירות ותמיכה