משרות ישראליות באנגליה: מה אתה יכול לצפות לשלם

משרות ישראליות באנגליה: מה אתה יכול לצפות לשלם

משרות ישראליות באנגליה: מה אתה יכול לצפות לשלם

משרות ישראליות באנגליה: מה אתה יכול לצפות לשלם

ישראל תמיד הייתה יעד פופולרי לאנשי מקצוע צעירים ומוכשרים שמחפשים התחלה חדשה. ומסיבה טובה – המדינה מציעה שירותי בריאות מצוינים, דיור בר השגה וסצנה תרבותית תוססת. למרות שהמעבר לאנגליה עשוי להיראות כמו סיכוי מרתיע בהתחלה, אל תדאג – אנחנו כאן כדי לעזור לך לעשות את המעבר חלק ככל האפשר. במאמר זה, נסקור מה אתה יכול לצפות לשלם בעבודות ישראליות באנגליה, ניתן לך טיפים למציאת עבודה ונתאר כמה מההבדלים התרבותיים שבהם אתה עלול להיתקל. אז בין אם אתה כבר גר באנגליה או סתם חולם על זה, הקפד לבדוק את המדריך שלנו למשרות ישראליות באנגליה!

מה אתה יכול לצפות לשלם במשרות ישראליות באנגליה

בעוד שסולמות השכר משתנים בהתאם לתפקיד ולמיקום, בממוצע, אנשי מקצוע ישראלים העובדים באנגליה יכולים לצפות להרוויח כ-25,000 פאונד בשנה. גם יוקר המחיה יהיה נמוך משמעותית מאשר בישראל, מה שיאפשר לחסוך סכום כסף לא מבוטל בזמן המגורים באנגליה. ולמרות שאנגלית היא השפה הרשמית בשתי המדינות, סביר להניח שתגלו שדיבור קצת עברית יהיה שימושי כשמחפשים עבודה.

טיפים למציאת משרות ישראליות באנגליה

ישנם מספר משאבים העומדים לרשות ישראלים המחפשים עבודה באנגליה. האתר הממשלתי JobBridge הוא נקודת התחלה מצוינת – הוא מציע מגוון רחב של כלים לחיפוש עבודה, כולל מאגר משרות פנויות ויועץ קריירה שיכול לעזור לך לזהות משרות ספציפיות התואמות את כישוריך ותחומי העניין שלך. לחלופין, אתה יכול לנסות לחפש משרות ישירות ב-Indeed או ב-Recruitment Network – שני האתרים מציעים רשימות נרחבות של משרות במגזרים ומיקומים שונים.

ישראלים שכבר מתגוררים באנגליה יכולים גם לנסות נטוורקינג עם עמיתיהם וחבריהם – מעסיקים רבים מעדיפים לראיין מועמדים שיש להם ניסיון בעבודה בחברה או בתעשייה שלהם. ולבסוף, אל תשכח.

שוק העבודה הישראלי באנגליה

שוק העבודה הישראלי באנגליה פורח. לפי הדו"ח האחרון של המכון לכלכלה בעבודה, חלה עלייה של 63% במספר העובדים הישראלים באנגליה בין השנים 2014 ל-2016. ישראלים רבים נוהרים לבריטניה כדי לנצל את יוקר המחיה הנמוך ואיכות החיים הגבוהה. ומסיבה טובה – השכר הממוצע לעובד ישראלי באנגליה הוא 25,000 פאונד, שהם יותר מפי שניים מהשכר הממוצע בישראל.

עם זאת, לא כל הישראלים מסוגלים ליהנות ממשכורות כה גבוהות. יוקר המחיה באנגליה גבוה, ורוב הישראלים צריכים להביא ארון בגדים ורהיטים משלהם כשהם מגיעים. בנוסף, ישראלים רבים חייבים לנווט בתרבות עבודה אחרת שעלולה להיות לא מוכרת או מאתגרת. למרות זאת, בנחישות והתמדה, רוב הישראלים יכולים למצוא הצלחה בשוק העבודה האנגלי.

כדי להתחיל, הנה כמה טיפים למציאת עבודה באנגליה כישראלי:

  1. חפש באינטרנט: הדרך הטובה ביותר למצוא משרות באנגליה כישראלי היא באמצעות מנועי חיפוש עבודה מקוונים. לא רק שתהיה לך גישה למגוון רחב של הזדמנויות עבודה, אלא תוכל גם לראות מה טווח השכר עבור התפקידים הללו.

סוגי העבודה שישראלים עושים באנגליה

מהגרים ישראלים לאנגליה יכולים לצפות למגוון משרות, מהוראה וסיעוד ועד עסקים ומשפטים. התשלום עבור תפקידים אלה הוא בדרך כלל טוב יותר ממה שהם יכלו לקבל בארץ מולדתם.

סוג העבודה הנפוץ ביותר שישראלים עושים באנגליה הוא כאחיות. למעשה, לפי אתר NHS, יש יותר אחיות ישראליות שעובדות בבריטניה מכל לאום אחר. הם מרוויחים בדרך כלל 20,000 – 30,000 ליש"ט לשנה. עיסוקים נפוצים נוספים עבור ישראלים כוללים מנהלי עסקים, טבחים, מטפלות וקופאיות.

התשלום עבור משרות אלו תלוי בחברה וברמת המיומנות הנדרשת. עם זאת, רוב התפקידים מציעים הטבות טובות כמו ימי חופשה, ביטוח בריאות ותוכניות 401(k).

אם אתה מעוניין למצוא עבודה באנגליה כמהגר ישראלי, היה מוכן להגיש את התמלילים וקורות החיים שלך בעברית או באנגלית. הקפד לחקור את טווח השכר עבור התפקיד שאתה מעוניין בו לפני הגשת מועמדות.

המשכורות שמרוויחים עובדים ישראלים באנגליה

עובדים ישראלים מתפרנסים היטב באנגליה, בזכות הזדמנויות העבודה הרבות והמשכורות התחרותיות. למעשה, לפי סקר השכר העולמי לשנת 2016, העובדים הישראלים הם מהשכר הגבוה ביותר בעולם.

לפי הסקר, אנשי מקצוע ישראלים מרוויחים שכר ממוצע של 51,000 ליש"ט בשנה, שזה יותר מכפול מהשכר הממוצע בבריטניה שעומד על 24,500 ליש"ט. בנוסף, לרוב ניתנות לעובדים ישראלים חבילות הטבות נדיבות, כולל חופשה בתשלום וימי מחלה.

אם אתם מחפשים קריירה בישראל אבל לא יכולים להרשות לעצמכם לגור שם במשרה מלאה, שקול לעבור לאנגליה. יש הרבה משרות ישראליות באנגליה שמשתלמות הרבה מעל השכר הממוצע בבריטניה. ואם אי פעם תחליטו לחזור לישראל, תהיו מוכנים לשוק עבודה עם שכר גבוה בזכות כישורי האנגלית שלכם!

היתרונות שמקבלים עובדים ישראלים באנגליה

משרות ישראליות באנגליה: מה אתה יכול לצפות לשלם

עובדים ישראלים באנגליה יכולים לצפות לקבל מספר הטבות שלא תמיד זמינות למי שאינם ישראלים. אחד היתרונות החשובים ביותר הוא היכולת לעבוד בבריטניה ללא ויזה. המשמעות היא שעובדים ישראלים יכולים לעקוף תהליכי בקשה ארוכים ומסובכים, ולחסוך זמן יקר וכסף. בנוסף, עובדים ישראלים יכולים לעתים קרובות לקבל יחס מועדף בכל הנוגע להצעות עבודה ושכר.

בנוסף להטבות אלו, עובדים ישראלים באנגליה יכולים לסמוך גם על רשת תמיכה חזקה. ישראלים רבים המתגוררים באנגליה הם חברים פעילים בקהילה הישראלית, מה שמקל על איתור גולים ישראלים אחרים ולהתחבר למשאבים ושירותי תמיכה. לבסוף, מאחר שחברות ישראליות רבות פועלות כחברות רב לאומיות, עובדים רבים דוברי אנגלית כבר מכירים את התרבות והמנהגים הישראליים. זה מקל על הישראלים להרגיש בבית בבריטניה ולהשתלב במהירות בכוח העבודה המקומי.

מה להביא איתך כשאתה מגיע לאנגליה כעובד ישראלי

כאשר אתה מגיע לאנגליה כעובד ישראלי, תצטרך להביא את הדרכון שלך, ויזה במידת הצורך ואישור העבודה שלך. עליך להביא גם את רישיון הנהיגה, תעודת הביטוח וכרטיס קופת החולים שלך, שכן כל אלה יידרשו על ידי המעסיק שלך. כדאי לארוז גם מזוודה מלאה בבגדים שמתאימים לאקלים הבריטי, שכן הטמפרטורות בארץ יכולות לנוע בין חם מאוד לקר מאוד. לבסוף, הקפידו להביא מספיק כסף כדי לכסות את עלויות המזון וההובלה בזמן שאתם באנגליה.

האם זה קשה למקצוען צעיר עם תואר בבריטניה

ישנם אנשי מקצוע ישראלים רבים אשר עברו בהצלחה לאנגליה על מנת לקדם את הקריירה שלהם. באופן כללי, לישראלים קשה למצוא עבודה בבריטניה, אבל עם הכישורים, המיומנויות והרשת הנכונים, קריירה באנגליה יכולה להיות מאוד מתגמלת. להלן כמה מהמשרות הישראליות הנפוצות ביותר באנגליה ומה אתה יכול לצפות לשלם:

  1. רואה חשבון: השכר הממוצע לרואה חשבון באנגליה הוא 50,000 פאונד לשנה.
  2. אנליסט פיננסי: אנליסטים פיננסיים מרוויחים שכר ממוצע של 70,000 פאונד בשנה.
  3. אנליסט עסקי: אנליסטים עסקיים מרוויחים שכר ממוצע של 70,000 פאונד בשנה.
  4. מנתח נתונים: מנתחי נתונים מרוויחים שכר ממוצע של 75,000 פאונד לשנה.
  5. מנהל מסד נתונים: מנהלי מסד נתונים מרוויחים משכורת ממוצעת של 85,000 פאונד לשנה.

ישראל דרושים בלונדון

משרות ישראליות באנגליה: מה אתה יכול לצפות לשלם

אם אתם מחפשים אתגר חדש ומרגש, או שינוי נוף, אולי כדאי לכם לשקול לחפש משרות ישראליות בלונדון. למרות שהשכר לא יהיה גבוה כמו במדינות אחרות, ההטבות וההזדמנויות הזמינות בהחלט ראויות לשקול.

משרות ישראליות בלונדון דורשות בדרך כלל תואר בעסקים או תחום קשור, אבל יש גם הרבה משרות התחלתיות זמינות. החדשות הטובות הן שהשכר בדרך כלל טוב, עם משכורות שנעות בין 25,000 ל-35,000 ליש"ט לשנה. בנוסף, חברות ישראליות רבות מציעות הטבות מצוינות, לרבות ביטוח רפואי וחופשת לידה.

כמובן, החיים בלונדון יכולים להיות יקרים. עם זאת, ישנן מספר דרכים לחסוך בעלויות, כולל מציאת אפשרות לינה משתלמת או שימוש בתחבורה ציבורית. בכל מקרה, כדאי להקדיש זמן לחקור את כל האפשרויות הזמינות לפני קבלת החלטה.

סיכום

אם אתם מתכננים לבצע רילוקיישן לישראל, יש מספר דברים שכדאי לזכור. אחד החשובים ביותר הוא להבין מה השכר הממוצע למשרות ישראליות באזורים שונים בבריטניה. על ידי הכרת המידע הזה, תוכל להכין טוב יותר את התקציב שלך ולקבל החלטות מושכלות לגבי היכן לגור ולעבוד. מאמר זה יספק סקירה כללית של המשכורות הממוצעות עבור משרות ישראליות באזורים שונים באנגליה, וכן כמה טיפים כיצד למצוא משרות אלו.

 

רוצים לעבוד בחו"ל ולא יודעים מאיפה להתחיל? השאירו פרטים כעת ונציג יצור עמכם קשר בהקדם
יהונתן פולק
נציג שירות ותמיכה