עשר אפשרויות קריירה עבור ישראלים בבריטניה

עשר אפשרויות קריירה עבור ישראלים בבריטניה

עשר אפשרויות קריירה עבור ישראלים בבריטניה

עשר אפשרויות קריירה עבור ישראלים בבריטניה

בריטניה היא אחד היעדים הפופולריים ביותר עבור ישראלים המחפשים הזדמנות קריירה חדשה, ויש הרבה הזדמנויות בחוץ עבור כל מי שיש לו את הכישורים הנכונים. בין אם אתה רוצה לעבוד בתחום הפיננסים, התקשורת או המגזר הציבורי, הנה עשר אפשרויות לבחון.

עשר אפשרויות קריירה עבור ישראלים בבריטניה

 1. פתחו עסק בבריטניה – בישראל יש תרבות יזמית משגשגת, ועסקים רבים מופעלים על ידי ישראלים החיים ועובדים בבריטניה. יש הרבה משאבים זמינים באינטרנט ובתקשורת הבריטית כדי לעזור לך להתחיל, כולל Thecv.com ומגמות לעסקים קטנים.
  2. עבודה במגזר הציבורי – המגזר הציבורי בבריטניה הוא אחד מהמגזרים בעלי הדירוג הגבוה ביותר בעולם, וישנן הזדמנויות רבות לעבודה הן בשלטון המרכזי והן בשלטון המקומי. בפרט, שירות המדינה הוא מקום מצוין להתחיל בו את הקריירה, מכיוון שהוא מציע הזדמנויות התפתחות מצוינות ומשכורת טובה.
  3. הצטרף לחברה רב לאומית – לחברות רב לאומיות רבות יש משרדים בבריטניה, והן תמיד מחפשות אנשים מוכשרים להצטרף לצוות שלהן. אם יש לך ניסיון קודם בעבודה בחברה רב לאומית או מכיר מישהו שכן, ספר לו שאתה מעוניין להצטרף לחברה שלו. לחלופין, תוכל לחפש משרות פנויות באינטרנט.
  4. פתח עסק משלך – אם יש לך רוח יזמית וכישורים עסקיים מסוימים, אתה יכול לפתוח עסק משלך בבריטניה. ישנם משאבים רבים זמינים כדי לעזור לך להקים עסק משלך, כולל פורומים מקוונים וספריות, כמו גם ספרים.

מהי הקריירה הטובה ביותר בחקלאות?

עשר אפשרויות קריירה עבור ישראלים בבריטניה כוללות עבודה כעובד חקלאי, וטרינר, אגרונום, מהנדס חקלאות, פרדס, מדען צמחים או מומחה לגידולים. קריירה חקלאית דורשת לעתים קרובות תואר אקדמי בחקלאות או דיסציפלינות קשורות, אך ניתן לצבור ניסיון ומיומנויות בעבודה. בנוסף לעבודה עם גידולים ובעלי חיים, אנשי מקצוע בחקלאות עשויים לעבוד במחקר ופיתוח, שיווק והפצה, או ביורוקרטיות ממשלתיות ועמותות.

איזו עבודה אני יכול לקבל עם CIPD רמה 5?

יש הרבה אפשרויות קריירה שונות עבור ישראלים בבריטניה. להלן עשר מהאפשרויות הנפוצות ביותר.

 1. עובדת סוציאלית
  2. אנליסט פיננסי
  3. יוֹעֵץ
  4. מנהלת משאבי אנוש
  5. מנתח עסקי
  6. מנהל פרוייקט
  7. עורך דין
  8. מוֹרֶה
  9. כַּלכָּלָן
  10. עִתוֹנָאִי.

מהן ההזדמנויות לאחר MA אנגלית?

לאחר שסיימו תואר שני באנגלית, ישראלים רבים בוחרים להמשיך בקריירה בבריטניה. ישנן אפשרויות רבות ושונות הפתוחות בפניהם, בהתאם לכישוריהם ולתחומי העניין שלהם. להלן 10 מהקריירות הנפוצות ביותר:

 1. מורה אקדמי לאנגלית
  2. עִתוֹנָאִי
  3. מומחה לתקשורת ארגונית
  4. מְתוּרגְמָן
  5. יועץ חינוכי
  6. מורה לשפה האנגלית
  7. מַגִיהַ
  8. חוֹקֵר
  9. כותב/עורך.

מהי העבודה החקלאית המשתלמת ביותר?

ישראלים בבריטניה יכולים למצוא עבודה חקלאית בשכר גבוה אם הם מוכנים להשקיע את העבודה הקשה. ניתן למצוא משרות בחקלאות במגוון מקומות, כולל חוות פרטיות, משתלות וחממות. הסוג הנפוץ ביותר של עבודה חקלאית הוא חקלאות, אך תפקידים אחרים כוללים טיפול בבעלי חיים, ייצור יבולים וייעור. משרות בחקלאות מציעות הזדמנויות מצוינות לצמיחת קריירה ויציבות הכנסה.

כמה מהמשרות החקלאיות עם השכר הגבוה ביותר כוללות:

חקלאי מסחרי – משכורת שנתית יכולה לנוע בין 50,000 ל-250,000 ליש"ט

מנהל חווה – 60,000 עד 130,000 ליש"ט

מנהל שטחים – 75,000 עד 200,000 ליש"ט.

באיזו עבודה בחקלאות יש השכר הגבוה ביותר?

עשר אפשרויות קריירה עבור ישראלים בבריטניה

עבודת החקלאות עם השכר הגבוה ביותר היא טרקטור. לפי האתר Salary.com, השכר החציוני לנהגי טרקטור הוא 37,500 פאונד לשנה. זאת בהשוואה לשכר החציוני לכל שאר המשרות החקלאיות, העומד על 25,000 פאונד לשנה.

נהגי טרקטורים הם בדרך כלל העובדים החקלאיים בעלי השכר הגבוה ביותר מכיוון שהם בעלי הניסיון הרב ביותר והם אחראים לנהיגה בכלי רכב גדולים וכבדים.

אילו עבודות אתה יכול לקבל עם רווקות באנגלית?

יש הרבה קריירות שונות שאתה יכול להמשיך עם תואר ראשון באנגלית, בהתאם לתחומי העניין והכישורים שלך. אתה יכול ללמד אנגלית בחו"ל או בבית ספר, לעבוד כעיתונאי, לכתוב עבור חברת הוצאה לאור, או לעבוד בפרסום או בשיווק. לא משנה מה תבחר, תואר באנגלית ייתן לך את היתרון על פני רוב המועמדים לעבודה.

האם תואר באנגלית שימושי?

אם אתה מחפש קריירה בבריטניה, ייתכן שתואר באנגלית אינו ההסמכה היחידה שאתה צריך. להלן עשר אפשרויות קריירה עבור ישראלים המתגוררים בבריטניה.

 1. מורה לאנגלית
  2. עִתוֹנָאִי
  3. מגייס
  4. מנהלת יחסי ציבור
  5. מתכנן אירועים
  6. מורה
  7. עוֹרֵך
  8. מעצב גרפי
  9. מפתח אינטרנט
  10. מנתח עסקי.

איזה תואר משתלם הכי הרבה בבריטניה?

קיימות אפשרויות קריירה רבות ושונות העומדות בפני ישראלים בבריטניה, בהתאם לרמת הניסיון והכישורים שלך. להלן 10 מהאפשרויות הפופולריות ביותר:

 1. אנשי מקצוע בתחום הבריאות. ישראלים רבים בעלי תואר במקצועות הבריאות יכולים למצוא עבודה בבתי חולים ובמרפאות, וכן בשירותי בריאות פרטיים.
 2. אנליסטים עסקיים. עם תואר בעסקים, אתה יכול לעבוד כאנליסט עסקי עבור חברות או סוכנויות ממשלתיות. תצטרך להיות בעל כישורים אנליטיים חזקים ולהיות מסוגל לעבוד עם מספרים ותרשימים.
 3. אנליסטים פיננסיים. תואר בניתוח פיננסי יעניק לך את הכישורים הדרושים לך כדי לעבוד כאנליסט פיננסי עבור חברות או סוכנויות ממשלתיות. תצטרך להיות בעל כישורי חישוב ואלגברה חזקים, כמו גם ידע בשווקים פיננסיים.
 4. מדעני מחשב. תואר במדעי המחשב יעניק לך את הכישורים הדרושים לך כדי לעבוד כמדען מחשבים עבור חברות או סוכנויות ממשלתיות. תצטרך להיות בעל כישורי תכנות חזקים, בתוספת ידע בשפות ומערכות מחשב שונות.
 5. אנשי פרסום ושיווק. אם יש לך תואר בפרסום או שיווק, תוכל לעבוד כמנהל פרסום או שיווק של חברות או סוכנויות ממשלתיות. אתה

איך אני יכול להרוויח כסף עם התואר שלי באנגלית?

יש עשר אפשרויות קריירה לישראלים בבריטניה, וכל אחת מהן מציעה הזדמנות ייחודית להשתמש בתואר האנגלי שלך.

כמה מהדרכים הנפוצות ביותר להרוויח כסף עם תואר באנגלית כוללות:

*הוראת אנגלית כשפה שנייה: ישנן הזדמנויות רבות למורים ESL בבתי ספר ציבוריים ופרטיים כאחד בבריטניה.

*כתיבה עצמאית: אם כתבת מאמרים, פוסטים בבלוג או ספרים בשפת האם שלך, אתה יכול להציע את אותן מיומנויות ללקוחות דוברי אנגלית באינטרנט.

*תרגום עצמאי: תחום הולך וגדל, תרגום הוא כיום אחד הכישורים המבוקשים ביותר מכיוון שהוא מאפשר לאנשים לגשר בין תרבויות ולתקשר ביעילות.

* עריכה עצמאית: עריכה היא מיומנות חיונית נוספת שניתן להשתמש בה במספר תעשיות שונות. על ידי הפיכתך לעורך מיומן, תוכל לעזור ללקוחות לשפר את המוצרים הכתובים שלהם.

*עבודה כיועץ: אם יש לך ניסיון בעבודה עם או בניהול צוותים, ייעוץ עשוי להיות מסלול הקריירה המושלם עבורך. היועצים עובדים על בסיס תשלום קבוע, ועוזרים לעסקים לפתור בעיות ספציפיות.

*הקמת עסק משלך: אם יש לך רוח יזמית ועין לעסקים, הקמת חברה משלך יכולה להיות דרך אידיאלית להשתמש בתואר האנגלית שלך.

להלן חמש דוגמאות:

 1. הוראת אנגלית כשפה שנייה (TESOL)
  2. כתיבה ועריכה עצמאית
  3. שירותי תרגום ולוקליזציה
  4. תקשורת ארגונית ויחסי ציבור
  5. מחקר שיווקי.

מה התואר הכי קל להגיע לבריטניה?

עשר אפשרויות קריירה עבור ישראלים בבריטניה

אין תשובה חד-משמעית לשאלה זו, שכן התואר הקל ביותר להשיג בבריטניה ישתנה בהתאם לכישורים ולניסיון האישיים שלך. עם זאת, כמה מהתארים הנפוצים ביותר שישראלים יכולים להשיג בבריטניה כוללים:

-ביולוגיה
-מנהל עסקים
-מדעי המחשב
-חינוך
-הַנדָסָה
-חוֹק
-רופא
-פְּסִיכוֹלוֹגִיָה.

סיכום

אם אתה אזרח ישראלי המחפש למצוא קריירה בבריטניה, יש הרבה אפשרויות זמינות. מעבודה בפיננסים ומשפטים ועד לטכנולוגיה ושיווק, יש עמדה לכולם. אם יש לך כישורים בבישול או עיצוב, אין סיבה שלא תוכל לפתוח עסק משלך – השמיים הם הגבול! עם כל כך הרבה הזדמנויות המוצעות, זה יכול להיות קשה להחליט איזו מהן להמשיך. עם זאת, על ידי מחקר על המגזרים השונים ובדיקת אתרי עבודה כמו Indeed.co.uk, אתה תהיה בדרך שלך למצוא את הקריירה המושלמת עבור עצמך. אז למה אתה מחכה? התחל לחקור עוד היום!

 

רוצים לעבוד בחו"ל ולא יודעים מאיפה להתחיל? השאירו פרטים כעת ונציג יצור עמכם קשר בהקדם
יהונתן פולק
נציג שירות ותמיכה